דרוש מידע שימו לב! פירות וירקות ברמי לוי (כבר לא כ"כ) מהדרין

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בקניה הבאה שלכם ברמי לוי מהדרים בגב"ש תבדקו טוב את תעודת ההכשר של הפירות וירקות, וכן המאפיה.
כבר אין השגחה של בד"ץ העדה החרדית על הפירות וירקות
במשך שבוע לא היתה שום השגחה,
וייתכן שעכשיו יש בית יוסף, ואולי בד"ץ חרדים.
הבנתי שמשתנה כל הזמן.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ביתד היה לפני כמה שבועות פרסום שכל סניפי רמי לוי עברו להכשר שארית ישראל בפרות וירקות
גם אני ראיתי את הפרסום ביתד.
בפועל, כפחי שכתבתי, במשך שבוע לא היה שום הכשר. זה נבדק גם מול שרות הלקוחות של רמי לוי.
אתמול בבוקר (רביעי) היתה תעודה של בית יוסף. היה גם מסמך של חרדים, לא בטוח שזה תעודה.
לא היתה תעודה של שארית ישראל.

אני סומכת על תעודות, לא על פרסום ביתד.

RUSI10

משתמש מקצוען
גם למוצרים סגורים צריך לשים לב ברשתות החרדיות.
אני קניתי באושר עד עוגיות של עלית, שוקולד ציפס טבול בשוקולד..ורק אחרי שאכלנו חצי מהחבילה שמתי לב שזה לא מהדרין, רק רבנות שאנחנו לא אוכלים.....

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל הפירות והירקות בכל רשת רמי לוי עברו להשחה המהודרת של בד"ץ 'שארית ישראל'
לטובת אלו שנבהלו ממודעות העד"ח 'הוסרה ההשגחה'
גם אני ראיתי את הפרסום ביתד.
בפועל, כפחי שכתבתי, במשך שבוע לא היה שום הכשר. זה נבדק גם מול שרות הלקוחות של רמי לוי.
אתמול בבוקר (רביעי) היתה תעודה של בית יוסף. היה גם מסמך של חרדים, לא בטוח שזה תעודה.
לא היתה תעודה של שארית ישראל.

אני סומכת על תעודות, לא על פרסום ביתד.

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
ירקות בכלל לא צריך השגחה (אך בלי השגחה זה נחשב טבל או לכל הפחות דמאי, צריך שאלת רב בכל מקרה לגופו)
ברוב הפירות עשוי להיות חשש של ערלה (אך יש פירות שדינם כמו הירקות)

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
וזה רק השבוע??
מזל שלא קניתי שם....

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ירקות בכלל לא צריך השגחה (אך בלי השגחה זה נחשב טבל או לכל הפחות דמאי, צריך שאלת רב בכל מקרה לגופו)
ברוב הפירות עשוי להיות חשש של ערלה (אך יש פירות שדינם כמו הירקות)
בחלק מהפירות עשוייה להיות בעיה נוספת של חומרי הברקה שעשויים מרכיבים מן החי (יש פוסקים שמקלים בזה אך יש שמחמירים). אם זה פירות מהארץ (תפוחים עם מדבקת 'בראשית') אין את החשש הזה, בפירות מחו"ל החשש בתוקף גם אם יש כשרות (תלוי מי הגוף שנתן את הכשרות)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקטע של כשרויות אנחנו סומכים בד''כ על יש חסד ושפע ברכת ה' הם בד''כ הכי מסודרים בדברים האלו לכל הפחות מה שאני ראיתי.
מקומות קטנים יותר אז יש גם את נתיב החסד אבל אני פחות אוהבת להגיע לשם בעיקר בגלל הנוחות הטכנית..

במקומות אחרים כבר יצא לנו מס' פעמים ליפול בכל מיני דברים שלא ממש הצלחנו להשים לב וזה היה בהחלט מרגיז!

הר ציון

משתמש רשום
מישהו יכול לתת עדכון נכון להיום
מה קורה בסניפי רמי לוי כהיום
יש סניפים שעברו ל'מסורת השמיטה' ויש שלא
מה המצב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה