מידע שימושי שימו לב! חיסון שפעת לתינוקות שעדין לא אכלו ביצים.

מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הרמבם אומר שרופא טוב לא ישתמש בתרופות רק קודם ינסה לרפא בתזונה, אז לפי הרמבם מי הרופאים הטובים, אלה שנוהגים כמו ד"ר גיל יוסף שחר או אלה שנוהגים בשיטה של משרד השחיתות?
הרמב"ם גם אומר לא ללמוד רפואות מהגמרא כי הטבעים משתנים :)
מהרמב"ם עד אלינו עבר יותר זמן מאשר מהגמרא עד תקופתו.

סימפטי

משתמש פעיל
הרמב"ם גם אומר לא ללמוד רפואות מהגמרא כי הטבעים משתנים :)
מהרמב"ם עד אלינו עבר יותר זמן מאשר מהגמרא עד תקופתו.
נכון, השתנו הטבעיים של הרופאים, פעם המטרה שלהם היה לרפאות, היום המטרה שלהם להעשיר את חברות התרופות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכון, השתנו הטבעיים של הרופאים, פעם המטרה שלהם היה לרפאות, היום המטרה שלהם להעשיר את חברות התרופות.
אתם חברים בקופת חולים?
מסתמא.

בשביל מה באמת?
לא חבל ללכת לרופאים שהאינטרס שלהם הוא לא הבריאות שלכם אלא רק העשרת חברת התרופות?

תמהני

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מהכרות עם התחום,
ממש ממש לא מדויק.
נכון שיש אינטרסים, נכון שהעולם מסובך, אבל זה הכללה לא נכונה בעליל.

סימפטי

משתמש פעיל
אתם חברים בקופת חולים?
מסתמא.

בשביל מה באמת?
לא חבל ללכת לרופאים שהאינטרס שלהם הוא לא הבריאות שלכם אלא רק העשרת חברת התרופות?

תמהני
לרופאים הולכים בשביל דיאגנוזה בחינם, לריפוי הולכים לרופאים כמו ד"ר גיל יוסף שחר שמשרד השחיתות לא מוכן להכיר בהם בגלל שהם לא מביאים רווח לחברות התרופות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש ויש, הם נתונים ללחץ של משרד השחיתות שעובדת בשירות חברות התרופות, כמו שנתניהו עובד בשביל התיקונים.
רוצה, תאמיני.
להגיד 'משרד השחיתות' ו'תשקורת' לא עוזר באמת לאף אחד, רק מייצר תודעת נרדפות מיותרת.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לרופאים הולכים בשביל דיאגנוזה בחינם, לריפוי הולכים לרופאים כמו ד"ר גיל יוסף שחר שמשרד השחיתות לא מוכן להכיר בהם בגלל שהם לא מביאים רווח לחברות התרופות.
צחוק אחד גדול
מה שווה דיאגנוזה של רופא שאינו אמין?
אם כל רצונו של הרופא הוא להעשיר את קופת חברות התרופות אז בכלל אי אפשר להאמין לדיאגנוזה שלהם מכיון שהיא מוטית מראש.
למה להאמין שמה שיש זה חיידק בגרון ולא סתם משהו ויראלי?
למה להאמין לבדיקות? הן בטח גם לא אמינות.
לא הבנתי.

גם אם ישלמו לי מאות אלפי ש"ח בשביל ללכת למישהו שאני מאמינה שהוא אינו אמין ושיש סיכוי שיש לו נטיה לתת תרופות בכדי להעשיר את קופת התרופות, לא הייתי הולכת אליו.

סימפטי

משתמש פעיל
צחוק אחד גדול
מה שווה דיאגנוזה של רופא שאינו אמין?
אם כל רצונו של הרופא הוא להעשיר את קופת חברות התרופות אז בכלל אי אפשר להאמין לדיאגנוזה שלהם מכיון שהיא מוטית מראש.
למה להאמין שמה שיש זה חיידק בגרון ולא סתם משהו ויראלי?
למה להאמין לבדיקות? הן בטח גם לא אמינות.
לא הבנתי.

גם אם ישלמו לי מאות אלפי ש"ח בשביל ללכת למישהו שאני מאמינה שהוא אינו אמין ושיש סיכוי שיש לו נטיה לתת תרופות בכדי להעשיר את קופת התרופות, לא הייתי הולכת אליו.
יש להם אינטרס לדחוף רעל ומה שיותר במקום לרפאות, אבל איזה אינטרס יש להם לתת דיאגנוזה לא נכונה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יש להם אינטרס לדחוף רעל ומה שיותר במקום לרפאות, אבל איזה אינטרס יש להם לתת דיאגנוזה לא נכונה.
כי אם הם יגידו וירוס על משהו בגרון ונניח שהוא אכן ויראלי אז קופות חברות התרופות יפסידו, לא?
לכן הם יגידו, לפי התיאוריה שלכם שזה מצריך טיפול אנטיביוטי וכך ב"ה יצליחו להעשיר את הקופה.
לא?
אם הם דוחפים להעשיר את חברות התרופות אז אי אפשר לסמוך על שום דיאגנוזה שלהם שלא תהיה כזו שמטה את הכף לצורך לקבל תרופות כלשהן.

ואם אני לא עונה לכם יותר זה לא כי אין לי מה לעשנות.
זה כי נמאס לי.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
זה שזה חיסון חשוב לא אומר שלא צריך להיות גם פיקוח על הבטיחות
ובתור מה אתה אומר את זה? בתור אחד שדלה מכתב זניח מהרשת?
אני לעומתך מדברת בתור אם לפג שקיבל 5 חיסונים כאלו ובתור אחת שראתה מה קורה לתינוקות שחלו ב-RSV.
אולי כדאי שתשקול גילוי נאות בתור מתנגד גורף לחיסונים באשר הם. כי אתה טועה ומטעה.
ומבחינתי לזרוע ספקות בהורים של פגים שהחיסון הזה קריטי לילדם זה עובר יותר מדי גבולות.

סימפטי

משתמש פעיל
כי אם הם יגידו וירוס על משהו בגרון ונניח שהוא אכן ויראלי אז קופות חברות התרופות יפסידו, לא?
לכן הם יגידו, לפי התיאוריה שלכם שזה מצריך טיפול אנטיביוטי וכך ב"ה יצליחו להעשיר את הקופה.
לא?
אם הם דוחפים להעשיר את חברות התרופות אז אי אפשר לסמוך על שום דיאגנוזה שלהם שלא תהיה כזו שמטה את הכף לצורך לקבל תרופות כלשהן.

ואם אני לא עונה לכם יותר זה לא כי אין לי מה לעשנות.
זה כי נמאס לי.
נו באמת, צריך להיות עיוור לא לראות איך שהרפואה הקונבנציונלי מגזימה בתרופות ומתעלמת לחלוטין מתזונה וויטמינים שהרבה מהמקרים יכולים למנוע תרופות, יש לא מעט רופאים קונבנציונלים שמודים בזה.

סימפטי

משתמש פעיל
אני לעומתך מדברת בתור אם לפג שקיבל 5 חיסונים כאלו ובתור אחת שראתה מה קורה לתינוקות שחלו ב-RSV.
אולי כדאי שתשקול גילוי נאות בתור מתנגד גורף לחיסונים באשר הם. כי אתה מטעה.
ומבחינתי לזרוע ספקות בהורים של פגים שהחיסון הזה קריטי לילדם זה עובר יותר מדי גבולות.
לא דליתי את זה מהרשת, אני מכיר את כותבת המכתב

סימפטי

משתמש פעיל
אולי כדאי שתשקול גילוי נאות בתור מתנגד גורף לחיסונים באשר הם. כי אתה טועה ומטעה.
אנחנו מדברים על חיסונים לשפעת לאנשים שלא בסיכון, רק רציתי להראות שגם בחיסונים יש סיכון כדי לעזור לאשה ששאלה שקשה לה להחליט.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה