דרוש מידע שימוש במגבונים בשבת

בהמשך לאשכול זה שנסגר עקב הדיון ההלכתי אם מותר להשתמש במגבונים בשבת

אני רוצה לברר אך ורק איפה אפשר להשיג / לברר ממה עשוי המגבונים בכדי שאוכל לשאול ע"כ מו"צ

בתודה מראש
ספרא

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש סוג מסוים של מגבונים שכתוב עליהם שהם מותרים לשימוש בשבת.
בהם אני משתמשת,
הם באמת פחות לחים יותר טישויים.
אבל לי זה נוח אני משתמשת בהם רק בשבת.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
ישנו ספר בשם "מנחת שבת" העוסק כולו בעניין המגבונים בשבת (ומביא גם בדיקות מעבדה על הרכב הממחטות), הפתרון שהוא מציע (לשימוש לילדים) הוא להתיז לפני השימוש מים מעורבים בשמפו לתינוקות ולהשתמש כרגיל.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בחנות יש מגבונים עם הכשר עליהם לשבת
במקרה הם עכשיו במבצע 3 ב12

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ישנו ספר בשם "מנחת שבת" העוסק כולו בעניין המגבונים בשבת (ומביא גם בדיקות מעבדה על הרכב הממחטות), הפתרון שהוא מציע (לשימוש לילדים) הוא להתיז לפני השימוש מים מעורבים בשמפו לתינוקות ולהשתמש כרגיל.
זה בדיוק מה שאמר מו"צ גם לנו
שברגע שאני מתיזה בספריי אז כבר אין לי צורך במים שבמגבונים וגם אם יוצאים אני לא עוברת על איסור.
אם רוצים רק מגבונים ללא ספריי אכן צריך לברר כמה יבשים המגבונים.
של חברת "יש" למשל המגבונים מממש מלאים במים
(אפשר גם לייבש לבד. להוציא מהחבילה כמות שרוצים ולהשאיר בחוץ. ולאחמ"כ לאחסן בשקית.)

ראובן שמעון

משתמש צעיר
אני קונה אתזה בשערי רווחה בירושלים יש גם בשפע ברכת השם בירושלים (לא יודע על יש בכל הסניפים) נראה לע שזה עולה 3.90 בשערי רווחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה