שילוב באנרים בצד הדף

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם אני צריך לשלב 2 באנרים בצידי הדף-מצורפת תמונה.
אני ממש מסתבך עם זה.
הדף נמצא באמצע המסך בטבלה.אני לא כ"כ מצליח לשים את הבאנרים בצדדים בגלל זה ואם אני מכניס אותם לתוך הטבלה בכלל נהיה באלאגן.
אשמח לעזרה.

כתובת הדף:
http://www.eurocosmetic.co.il/carusela_navbar.html
(לא להתייחס לסרגל הניווט הוא עדיין בשלבי בניה.).

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    KB 130.5 · צפיות: 0

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
בדרך כלל עושים א"ז עם absolute או fixed

אבל חשוב לי להעיר לגבי אופן החשיבה בhtml וcss. אתה אומר כמו בתמונה, ואני אומר שהתמונה לא אומרת בעצם כלום!
כל הרעיון בhtml וcss הוא קביעת "כללים" לגבי אופן הצגת התוכן. למשל "כאן" זה לא כלל.. "כאן" ביחס לדף? "כאן" ביחס לחלון? מה יקרה אם אין מקום?
חשוב להבין שhtml וcss שונים מאוד מעיצוב בphotoshop או illustrator לא בגלל מ"מוגבלות", כמו שהרבה אנשים שבאים מתחום הגרפיקה חושבים, אלא "ראש" אחר, צרכים אחרים ומכאן גם גישה שונה, וחשיבה במונחים שונים.

לגבי שאלתך:
אם הדף הוא בגובה קבוע (כך שרובו נמצא בתחום הנראה בדפדפן) הייתי הולך על display:absolute וקביעת ערכים קבועים לtop וleft.
אם הדף משנה גובה (למשל בגלל תוכן דינמי) אז תלוי אם חשוב לך שהבאנרים ינועו עם הדף בעת גלילה או יישארו במיקום קבוע יחסית לחלק הנראה בחלון הדפדפן (viewport). במקרה שכן - תשתמש בפתרון הקודם, אם לא, אז תקבע display:fixed וכל השאר כמו בראשון רק שהמיקום מחושב ביחס לשפת החלון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה