דרוש מידע שיטת תל אורן להורדת שומה

• פותח הנושא TK
  • פורסם בתאריך

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הייתי אצל רופא עור פרטי הוא המליץ לעשות ניתוח(בהרדמה כללית)
עלות הניתוח: 4000 ש"ח
מדובר בשומה בפנים של ילד
אולי תנסי להתייעץ עם עזר מציון

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
התייעצתי עם הרב פירר
הוא אמר לי ללכת לרופא שרצה 4000 ש" על הניתוח
ועכשיו אמר לי על שיטת תל אורן

אם ככה תנסי להתייעץ ולקבל ברכה מרב /אדמו"ר

רפואה שלמה!

• תודה
Reactions: TK

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תל אורן אלוף!! גם הרופאה שעובדת במקומו עכשיו (ד"ר לוריא אולי) לא נשאר שום סימן ושווה כל שקל!

• תודה
Reactions: TK

אמיליה

משתמש מקצוען
תל אורן או ד"ר לוריא מקבלים רק בבני ברק?
אין בירושלים?
אפשרי לקבל טלפון שלהם לייעוץ?
מה לגבי השיטה של אילן זמיר?

בת יהודה

משתמש פעיל
נראה לי שזו אותה השיטה
זכור לי שזו לא אותה שיטה, כשבררתי, בזמנו.
לפני כחמש שנים הורדתי שומה בפנים, אצל רופאה זו. רחוק מלהיות כואב. ממש עקצוץ וזהו.
השומה התכווצה לאט לאט עד שיום אחד נפלה.
לי נשארה קצת נפיחות, והעור שם בהיר יותר. אבל לא היה לי חשק להתאמץ וליסוע עד למרפאה שלה. נדמה לי שאז היא קיבלה בתל אביב. ואני עשיתי את זה בעיר שלי. היא הגיעה לתקופה לטפל בעירי. מראש היא הבהירה שיכול להיות שאצטרך פעמיים, רק שהתעצלתי.
יש לציין, שהיא בדקה קודם את השומה והחליטה לפי כל מיני מדדים, שאין חשש להוריד אותה בשיטה שלה. הבנתי שאם היא חושדת, היא שולחת הלאה. היתה נראית אמינה מאד.
ממליצה בחום!
והמחיר? הבנתי ממנה שלפי גודל השומה. לי היתה גדולה ולקחה 500. ואז קיבלו החזר ב'לאומית', רק שאני לא מבוטחת שם. וגם ציינה שאם הייתי מורידה שתיים ביחד, היתה לוקחת 800. רק שלא היה לי אז מספיק אומץ. בקושי לזה ניגשתי.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתי בודקים את השומה אם היא סרטנית או לא? אחרי הורדת השומה? א"כ מה כבר אפשר לעשות?

נוגט

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מרפאה קבועה בירושלים אין לו, הוא מגיע פעם בחודש או משהו כזה לירושלים ל"שערי העיר".
אפשר להתקשר אליו לברר,
ד"ר לוריא היא רופאה מתחתיו, זה אומר שהיא מקצועית כמוהו ואפשר לסמוך עליה, אפשר לחכות דווקא לתל אורן עצמו אבל הוא לא זמין כמוה.
בקשר למחיר הוא ממש זול! כשאני עשיתי אצלו לפני 4 שנים הוא לקח לי 200 ש"ח לשומה!!!!!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
השיטות המסורתיות להסרת שומות הן בהליך כירוגי. לא משנה אם זה ניתוח ממש או בלייזר או בגלי רדיו בכולן מדובר בחיתוך השומה והסרתה.

יתרון: השומה נשלחת לביופסה לשלילת אפשרות למלאנומה או גידולי עור אחרים.

מהרשת:
חסרון: משאיר צלקת (תלוי ברמת מומחיות המנתח ובסוג ההליך), לא מתאים לכל גיל ולכל מצב. יקר עד יקר מאד.

השיטה השניה והיא שהובאה פה שיטת ד"ר ארדי והמבוצעת ע"י אילן זמיר ובעיקר היא נפוצה ע"י עדיאל תל אורן (אבל יש עוד רופאים המיישמים אותה), היא ע"י חומר הנקרא TCA.

מדובר בחומר שפותח על ידי רופא ישראלי בשם ד"ר שלווה ארדי. הרופא הזה היה עולה חדש מגרוזיה וכל נסיונותיו לקבל הכרה בהמצאתו נתקלו בזלזול וחשד. בסוף הוא ירד לשווייץ מכר את המצאתו והפך למליונר. החומר נמכר בארץ במשך שנים אבל בגלל שהוא שנוי שמחלוקת בקהילה הרפואית הוא נאסר למכירה.

כיום רק "רופאים" אלטרנטיביים כמו זמיר או תל אורן (שעל מעלליו תוכלו לקרוא ברשת בשפע) מטפלים בחומר הזה. אמנם כל אחד מהם טוען שהוא משתמש בחומר מיוחד שפיתח לבד וכו' וכו' אבל הכל שטויות אצל כולם זהו אותו חומר בדיוק.

יש מדינות בעולם שהחומר נמכר על מדף בבתי מרקחת כמו בשווייץ למשל.

בפועל, ואחרי שחפרתי די ביסודיות על הנושא נראה שאין באמת סיכון בשימוש בו מעבר לבעיה שאי אפשר לבדוק את השומה אם היא ממאירה ולכן הרופאים המסורתיים כולם מתנגדים לשימוש בה.

המלצתי: לכו קודם לרופא עור שיבדוק אם השומה נראית בסדר ואז הסיכון אפסי.

יתרונות: זול מאד (תעשו התמחרות בין הרופאים קודם אפשר להוריד את המחיר מאד), אפשר גם לרכוש את החומר באופן פרטי ולעשות בבית. לא משאיר צלקת. ריפוי מהיר וללא כאבים. מתאים לכל גיל ומצב.

חסרונות: כאמור, לא מוכר ע"י הממסד הרפואי בארץ. סיכון לשומה ממאירה.

לרכישת החומר (אין לי אחריות על מקוריותו, אפשר ועדיף לבקש ממישהו שמגיע משוויץ):
http://www.miraclemoleremoval.com/#!ordermiraclemoleremoval/c2414

לילי 1

משתמש מקצוען
מישהו ניסה לרכוש את התכשיר וליישם לבד?
עולה 269 ומספיק ל 5 שומות
אפשר לשלם פיי פאל כך שיש תחושת בטחון מסויימת

מאוד אודה לעדות מנסיון פה או בפרטי

ליבי ;)

משתמש מקצוען
הורדתי לפני כמה שנים 2 שומות אצלו
ממש ממש לא כאב!!
אולי טיפונת עיקצץ
ממליצה בכל פה..

ערב פסח

משתמש רשום
אחד הניקים נתן קישור לקנית התכשיר ולהורדה באופן עצמאי
שאלתי האם מישהו הוריד לבד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה