דרוש מידע שיטות קלות ופשוטות ,ללמידת שפה חדשה .

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
דרך אלו שיטות ,נראה לכם שזה הכי עוזר :D
יש אפשרות דרך משחק, ועוד כהנה וכהנה .
מה נראה לכם ?

eng

משתמש פעיל
השיטה שהוכחה כיעילה ביותר היא לא להתמקד בלייקים/תודות/צפיות/העלאת אשכולות חדשים בפרוג, אלא ממש התעסקות במילוי הראש בתכנים חיוביים כמו שפה חדשה.
בכל עיר יש ספרייה עירונית עם שלל ספרי עיון, שם זה יכול להיות התחלה מצויינת.

ובכלל עם עריכה תורנית, קופירייטינג, ופיתוח אתרים יש לך עוד זמן ללמוד שפה? למד אותנו מאיפה מוצאים זמן נוסף ביממה.

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
השיטה שהוכחה כיעילה ביותר היא לא להתמקד בלייקים/תודות/צפיות/העלאת אשכולות חדשים בפרוג, אלא ממש התעסקות במילוי הראש בתכנים חיוביים כמו שפה חדשה.
בכל עיר יש ספרייה עירונית עם שלל ספרי עיון, שם זה יכול להיות התחלה מצויינת.

ובכלל עם עריכה תורנית, קופירייטינג, ופיתוח אתרים יש לך עוד זמן ללמוד שפה? למד אותנו מאיפה מוצאים זמן נוסף ביממה.
שוב התחלנו עם זה :confused: סתם.
לא בקשתי להתמקד בי ,אבל לא נורא ;)
נענה על ראשון ראשון, ואחרון אחרון...
לא אבוש להודות
שהלייקים חשובים לכולנו ,אני אוהב וכיף לי לדעת שהזדהו /הסכימו אם מה שכתבתי
זה נותן דרבון ועידוד להשקיע תוכן ,ואם זה לא יהיה מדוע שאטרח לחינם .. :rolleyes:
ולגבי הזמן שאינו בנמצא ,יש משפט מקסים שאומר "אין אדם שלא יכול יש אדם שלא רוצה " שיודעים מה המטרה זה יותר קל להגיע אל היעד .

eng

משתמש פעיל
שוב התחלנו עם זה :confused: סתם.
לא בקשתי להתמקד בי ,אבל לא נורא ;)
נענה על ראשון ראשון, ואחרון אחרון...
לא אבוש להודות
שהלייקים חשובים לכולנו ,אני אוהב וכיף לי לדעת שהזדהו /הסכימו אם מה שכתבתי
זה נותן דרבון ועידוד להשקיע תוכן ,ואם זה לא יהיה מדוע שאטרח לחינם .. :rolleyes:
ולגבי הזמן שאינו בנמצא ,יש משפט מקסים שאומר "אין אדם שלא יכול יש אדם שלא רוצה " שיודעים מה המטרה זה יותר קל להגיע אל היעד .
משפט שרולי דיקמן כתב/שר זה לא באמת משפט ראוי לציטוט אבל זו רק דעתי.
ולא התכוונתי להקניט, קבל התנצלות. התכוונתי באמת ובתמים להשקעת הזמן הפנוי שעושה רושם שיש לך בשפע, בלימוד השפה במקום בפתיחת אשכולות מרובים.
והלייקים? נו נו, בשביל זה יש פייסבוק, אם הייתה אפשרות לבחור אם אני רוצה שיצלצלו לי תודות או לא, אצלי זה היה נחסם.

אמרלד

משתמש פעיל
מהאתר ''כיכר השבת:''
1. התרגילים וכלי העזר חייבים להיות מגוונים ככל האפשר. אף ספר לימוד, טוב ככל שיהיה, לא מסוגל לכלול את כל מגוון התרגילים שהמוח שלנו זקוק להם כדי ללמוד את השפה. לימודים אפקטיביים באמת כוללים תרגילים מספרים שונים, תדפיסים מאתרים ומגזינים, קטעי וידאו ואודיו וכו' וכו', הכול בהתאם לדרגת המיומנות של המורה. לימוד לפי הספר לא מביא לתוצאות יעילות, כמו אימון כושר בעזרת מכשיר אחד בלבד.

2. תדירות ועקביות הן מילות מפתח להצלחת הלימודים. בדיוק כמו באימון כושר, עדיף להתאמן 3 פעמים בשבוע במשך שעה מאשר להתיש את הגוף באימון מפרך של שלוש שעות, אבל פעם אחת בשבוע בלבד. לכן בבחירת מקום ושעות הלימודים תעדיפו את אלה שיבטיחו עקביות ותדירות גבוהה ככל האפשר. אם הקורס הכי טוב בעיר מתנהל רק פעם בשבוע ובשעות מאוד לא נוחות, סביר להניח שלא תצליחו להתמיד בלימודים. עדיף לקחת קורסים יוקרתיים פחות, אבל נוחים יותר.

3. לשפה זרה ולכושר יש עוד מאפיין אחד משותף: משך האימון. לא ניתן להפוך לאלוף עולם אחרי 3 חודשי אימונים, וגם לא ניתן ללמוד היטב שפה זרה באמצעות קורס קצר. המפתח לשליטה בשפה הוא תרגולים ארוכים ומגוונים, ואלה דורשים זמן. קורסים קצרים לרוב נראים כמו שפיכת מידע, נושאים, כללים ודוגמאות על ראש התלמיד שפשוט לא מספיק לעקל ולספוג את כל הזרם העצום הזה.

4. רבים סבורים שדובר אנגלית ברמת שפת אם הוא המורה הטוב ביותר. בפועל, אנגלית בתור שפת אם חשובה רק למי ששולט בשפה ברמה גבוהה וכל מה שנותר לו זה לעבוד על המבטא ועל קצב הדיבור הנכון. כל שאר האנשים ירוויחו הרבה יותר משיעורים עם מורה מיומן שיודע להתאים תרגילים לרמה של התלמיד, מאשר משיעורים עם דובר שפה שלא שולט בכל המתודולוגיה של ההוראה.
----------------------------------------------------------------

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה