שיחרור קוד אבטחה נוקיה C2

שירה בירה

משתמש מקצוען
אשמח לעזרתכם!
ילד שובב וחמוד החליף את הקוד ונעל את הפלאפון
הפלאפון הוא נוקיה C2 כשר (די ישן אם רלוונטי)
מה ניתן לעשות?
זה המסך שמופיע...

תודה!

IMG_5715.JPG

שירה בירה

משתמש מקצוען
קוד האבטחה הוא 12345.
ניסיתם ולא עבד?
ניסינו ולא עבד

עיין כאן (זה נשאר שם שצריכים ללכת לחנות בכדי שילחימו בחזרה את ה-usb ואז אפשר לשחזר את הקוד עם תוכנת BEST).
זה כשר אורגינלי, או שחנות הכשירה את זה?

זה כשר אורגינלי
מנסה את מה ששלחת בקישור

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אי אפשר לשחזר את הקוד עם התוכנה רק אחרי ההלחמה.
נראה לי שההלחמה עולה בסביבות ה120 שקל.
לא משנה לי (אני לא פותח האשכול). אני רוצה לשמוע על התוכנה, או מאיפה להוריד אותה (לצורך העניין נאמר שיש לי מכשיר בגרסה קלאסית נעול).

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני באמצע לעבוד על מדריך מפורט, לא רק על התוכנה הזאת אלא על כל כלי הינדוס נוקיה..
מתי שיהיה מוכן אשלח לך קישור.. (פורום חדש בהקמה..)
נשמע ממש מרתק!!! נקוה שיהיה כמה שיותר מהר...

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני באמצע לעבוד על מדריך מפורט, לא רק על התוכנה הזאת אלא על כל כלי הינדוס נוקיה..
אשמח להצטרף לרשימת ההמתנה!
(ייתכן ויש לי ידע שיוכל להועיל, אשמח לתת ולקבל)

• תודה
Reactions: aeb

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

מעניין לכולם
לדעתי
פתאום עלה על דעתי, שאולי לא כדאי שכזה דבר יצא לרבים - מאחר וכמעט ולא קיים טכנאי שלא משתמש בכלים הללו ע''מ ליצור גרסאות כשרות\מוכשרות לנוקיה.
אציע כאן בפני האנשים הנכבדים, אולי כדאי שכל אדם לעצמו יחשוב לפני שהוא מבקש את המדריך הנ''ל - כמו שלא יבקש מדריך לפריצה של חסימות אינטרנט שונות בשלל מכשירים...
"...שלא ניכלם ולא נכשל...''
אשמח להערות\הארות

ואני כבר חשבתי שיהיה אפשרות רק לפרוץ את הקוד

אני אישית לא רוצה כזה תוכנה

אבל רוצה מאוד תוכנה או מדריך שאפשר לפרות את התוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה