דרוש מידע שיחות ארה"ב

מוישי

משתמש רשום
יש לי מכשיר של הדרן, לצורך נסיעה לארה"ב, הייתי רוצה לדעת מה האופציה הכי זולה (סים) לשיחות לישראל ומישראל בתוספת גלישה (בעיקר מייל וויז) בארה"ב .
תודה רבה מראש!

ישראל ר.

משתמש פעיל
במידה והנכם צריכים שיחות בלבד
יש לסים כשר חבילה ב 120 ש"ח כולל 200 דק' לישראל וארה"ב (יוצא ונכנס)

GITIC

משתמש רשום
יש לי מכשיר של הדרן, לצורך נסיעה לארה"ב, הייתי רוצה לדעת מה האופציה הכי זולה (סים) לשיחות לישראל ומישראל בתוספת גלישה (בעיקר מייל וויז) בארה"ב .
תודה רבה מראש!
ממליצה על בדיחי שלמה
לקחנו כמה פעמים במחיר זול
שלחתי פרטים באישי

מוישי

משתמש רשום
עדיין לא הסתדרתי. אשמח לשמוע על משהו זול בירושלים. תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה