דרוש מידע שידוך לא סטנדרטי.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הי זה נשמע לא טוב - - -
אין לה גבולות רוחניים...
כלפי חוץ...
ברור שזה נשמע לא טוב.
זה אפילו גרוע בכל אופן, מסיפורים שאני שמעתי.
אני לא אחראית עליה, אין לי קשר אליה, היא חברה של חברה :)
כך שאני לא מנסה לשלוח אותה לא למעצב פנימיות, ולא למעצב חיצוניות ובטח לא ליועצים ומאבחנים דפרוג.
רק הנחתי את זה כאן בתור אופציה לשידוך, אם מתאים כמובן.

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
זה אפילו גרוע בכל אופן, מסיפורים שאני שמעתי.
רק הנחתי את זה כאן בתור אופציה לשידוך, אם מתאים כמובן.
אני מכיר שני אתרים של שידוכים שאולי מתאימים לענין אני לא זוכר בדיוק אבל כמדומני שקואים להם פייסבורד ואינסטרגם:mad::mad::mad::mad:;):p

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מכיר שני אתרים של שידוכים שאולי מתאימים לענין אני לא זוכר בדיוק אבל כמדומני שקואים להם פייסבורד ואינסטרגם:mad::mad::mad::mad:;):p
לא חייבים להיות ציניים כשאני מנסה לעזור.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה מתחבא מאחורי ההגדרה הפשטנית הזו?
קשה לדעת.
הייתי מציע לו בת להורים חוזרים בתשובה, משכילים, ושלא מרגישים צורך להיטמע במיינסטרים

לעפיפון נהוג בד''כ שמחברים חוט לא?! ;)

גם הפרפר מגיע מהגולם...

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בחור ישיבתי באמת, חבל להציע לו חוזרת בתשובה, ואופקים.
אופקים שאני מכיר היא איכות מיוחדת וייחודית. מתאים לכאלו שיצאו מהשטנץ ובנו את עולמם הרוחני בעשר אצבעות.

אסתי אחת

משתמש מקצוען
אגב, מישהו כאן הצליח להפגיש זוג דרך פרוג? ומי מדבר על לשדך ממש.
אשמח לשמוע.
אני הפגשתי ששה זוגות דרך פרוג
צר לי לאכזב שלא יצאו מזה שדוכים - אבל זו לא הנקודה:
לעניות דעתי חובה על כל אחד מאיתנו לפתוח עיניים (ולב) ולתור בסביבתו אם יש מישהו מתאים למישהי-

זו חובת השעה וחובתו של כל אחד
אל תגידו: אין לי רעיון\זמן\יכולת\עצבים וחשק להתעסק עם זה
הרבה שלוחים למקום
כל אחד ואחת יכולים!

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אופקים שאני מכיר היא איכות מיוחדת וייחודית. מתאים לכאלו שיצאו מהשטנץ ובנו את עולמם הרוחני בעשר אצבעות.

לפעמים הם הרבה יותר טובות ונהנים מהן מאוד!!!
כתבתי מאוד קצר, ולא התכוונתי להכנס לדיון אם הבנות של אופקים איכותיות יותר או פחות.

התכוונתי לומר, שבחור שהיום הוא ישיבתי, אפשר להציע לו גם בחורה שנשארה בשטנץ. השאלה האמיתית היא, מה גודל הירידה? מה עכשיו? איזה פלאפון? ועוד כמה שאלות כאלו.

את אופקים אני מכירה מתלמידות שלי, וגם תלמידות סטנדרטיות עלו שם מאוד. התקבעו על טלפון כשר, על הקפדה יתירה במצוות ובחומרות.

כך שמה שאמרתי הוא, שצריך לחפש בחורה מתאימה ולא סמינר מתאים. כל סמינר מיינסרימי גם יכול להתאים.

אם יש הצעה שנראית כמתאימה, תציעו.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
התכוונתי לומר, שבחור שהיום הוא ישיבתי, אפשר להציע לו גם בחורה שנשארה בשטנץ.
בת שמעולם לא יצאה מהקו ברבים מהמקרים לא תוכל להבין דברים שעוברים וקורים למי שיצא וחזר.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יתכן.

ובכל זאת, כמה זוגות ראיתם שבחיים לא הייתם משדכים אותם???

אם נראה בסיס מתאים, תציעו, ותנו להם להחליט מה מתאים להם.

אני לא מכירה במי מדובר, ואני נמצאת בחברת רווקים ורווקות, ושומעת באוזן עדינה, כמה הם מוכנים להרחיק לכת.

יש הצעה עם בסיס כלשהו - תציעו!!!

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
נקודה למחשבה.
יצא לי להיתקל כמה פעמים בהצעות שצד אחד הוא בהליכים של חזרה בתשובה, והצד השני הוא חרדי פתוח (מילה שנואה ונכלולית), עם אייפון בגודל כזה שיש בו כיס בשביל להכניס את המכנסיים.
אז בואו ונשים את זה על השולחן. פחות חשוב מאין באת. הנושא הוא לאן אתה הולך. ושני אנשים כאלו בסך הכל חולקים צומת משותפת, ששניהם מכירים רבנים ובדרנים.
זה נכון כרגע.
העתיד קצת שונה, כשבעוד האדם השב לבוראו מכוונן את עצמו למעלה, הרי שלעיתים הצד השני...
שניהם אכן נמצאים כרגע בכיכר השבת. אחד מתקדם למאה שערים והשני 'וירד יפו'.

ברור ופשוט שישנם אנשים פתוחים (אוף המילה הזאת) שבהחלט פותחים את לבם כלפי מעלה ומגלים עומק חדש בזהות היהודית שלהם, ועשויים לחוש בנוח עם חוזרים בתשובה יותר מאשר עם חבריהם לספסל הלימודים.
נער יספרם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עכשיו ברצינות....
אפשרי דרך הידברות נראה לי מתאים יותר...

משלימה

משתמש צעיר
מה פירוש סגנון מקורי, במה זה מתבטא. ומה הסיבה שהוא לובש צבעוני ביום חול. ומה לגבי כובע וחליפה. לאן הוא רואה את עצמו שייך ומה השאיפות שלו והאם ירצה בבית חינוך חרדי רגיל. למה הכוונה שהוא רוצה משכילה ומה האופי שלו. חשוב להבין כדי לא לזרוק סתם שמות.

נערך לאחרונה ב:

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
הוא לא הולך עם כובע וחליפה.
קצת קשה להגדיר מקורי. בגדול, בהקשר הזה, זה אומר שאדם לא כ"כ מחוייב לסטדנדרטים תרבותיים מקובלים בעולם החרדי.
גם כשאומרים בחור צדיק, לומד כל היום, ירא שמיים ומידות טובות אתה לא יודע הרבה על הבן אדם, ולהרבה אנשים זה מספיק בשביל לבדוק.
בסוף צריך להפגש, ומישהי שהרקע הזה מדבר אליה אמורה להתעניין בזה ולבדוק.

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
תודה לכולם על התגובות בכללי ובאישי. הוא מאד שמח על הפניות הרבות.
כנראה שיש גם סטנדרטים בלא סטנדרטי.

מספיקה תשומת לב קטנה בשביל לרגש נער שלם.

המשיכו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה