מידע שימושי שיאומי, מרוצים?

• פותח הנושא yydd
  • פורסם בתאריך

yydd

משתמש פעיל
רוצה לקנות פלאפון חדש,
סוכן אחד אומר רק שיאומי, השני אומר שיש בזה בעיות,
אתם נהנים מזה? או שנתקלתם בבעיות?

תודה רבה מראש...

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
רוצה לקנות פלאפון חדש,
סוכן אחד אומר רק שיאומי, השני אומר שיש בזה בעיות,
אתם נהנים מזה? או שנתקלתם בבעיות?

תודה רבה מראש...
היה על כך אשכולות כמנין 'קורונה'!
לא שזה סותר את פתיחת האשכול אבל כדאי לחפש יש בהם כבר המון חומר בנושא:)

* וזה רעיון לסקר חדש בעז''ה - פלאפונים וסימים...⁦(✷‿✷)⁩!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בגדול חוץ משמע טוב (מעולה אפילו) ובטריה חזקה - בחלק מהדגמים
יש לו אין ספור חסרונות בנוחות, בשימוש, ובהכל
לא ממליצה
יש לי אותו חודש וחצי

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היה על כך אשכולות כמנין 'קורונה'!
לא שזה סותר את פתיחת האשכול אבל כדאי לחפש יש בהם כבר המון חומר בנושא:)

* וזה רעיון לסקר חדש בעז''ה - פלאפונים וסימים...⁦(✷‿✷)⁩!

טוב שאתם אומרים, נחפש...

צף

משתמש פעיל
אחר 3 חודשים עם שיומי החדש בלי GPS מרוצה מאד, שמע, בטריה, נוחות, הדבר היחיד הבעייתי זה הקליטה שיש מקומות בב"ב שאין לי קליטה, אבל זה כנראה יותר בעיה של החברה - אני ברמי לוי,

שם עט

משתמש פעיל
יש לי את השיאומי הפשוט יותר QF9 (זה יבוא מקביל -היבואן של שיאומי לא מתקן אותם), בטריה חזקה וכך גם עוצמת השמע, אבל המכשיר טיפש לחלוטין, פעולות פשוטות מצריכות כמה לחיצות, זר לא יבין זאת.
חיפשת שם בספר טלפונים וחייגת אליו, כשתרצה להגיע שוב לספר טלפונים הוא עדיין נמצא שם, באותו איש קשר, ולא עוזרת לחיצה על האנד, הוא פשוט שם, צריך לחזור לשורת הכתיבה למחוק את השם שחיפשת, ואז לחפש שוב.
דוגמה נוספת, נכנסים ליומן שיחות להתקשר למספר שהתקשרת לפני כמה דקות, אבל הוא לא בראש הרשימה כי כבר נעשו עוד שיחות, אז צריך לרדת עם המקש אליו, אבל לפעמים הוא לא נותן, הכפתור לא נותן לרדת, קודם תעלה למעלה ברשימה, זאת אומרת תלחץ על החץ העליון שמשחרר את הנעילה המוזרה הזאת ורק אז החץ התחתון יעבוד.
דוגמה אחרונה, חיפשת ביומן השיחות שיחה שעשית לפני כמה ימים, ירדת איזה מאה מספרים, טוב נו, חמישים, חייגת נענית ונושעת, עכשיו אתה רוצה לחזור לשיחה האחת לפני אחרונה, לעדכן שנענית ונושעת, אבל הוא תקוע ביומן השיחות על השיחה ההיא מלפני שבוע, וכך אתה צריך לרוץ בחזרה את כל השיחות עד למעלה - אין כפתור אנד שמאפס את הפעולות.
עוד דוגמה - אחרונה ודי ודי , שאני נזכר, אני כבר בטרנס של כתיבה, אז הנה, שעון מעורר, אין אפשרות לכתוב מספרים אלא לדפדף שעה שעה או דקה דקה, וזה לא רץ בלחיצה ארוכה, אלא רק אחד אחד, ממש אנטישמים הסינים האלו, זה בכוונה.
מקווה שהייתי ברור, סך הכל זה היה טוב בשבילי שחרור לחץ ועצבים שיש לי מהמכשיר ((-:)

אברהם הכהן

משתמש רשום
יש לי את השיאומי הפשוט יותר QF9 (זה יבוא מקביל -היבואן של שיאומי לא מתקן אותם), בטריה חזקה וכך גם עוצמת השמע, אבל המכשיר טיפש לחלוטין, פעולות פשוטות מצריכות כמה לחיצות, זר לא יבין זאת.
חיפשת שם בספר טלפונים וחייגת אליו, כשתרצה להגיע שוב לספר טלפונים הוא עדיין נמצא שם, באותו איש קשר, ולא עוזרת לחיצה על האנד, הוא פשוט שם, צריך לחזור לשורת הכתיבה למחוק את השם שחיפשת, ואז לחפש שוב.
דוגמה נוספת, נכנסים ליומן שיחות להתקשר למספר שהתקשרת לפני כמה דקות, אבל הוא לא בראש הרשימה כי כבר נעשו עוד שיחות, אז צריך לרדת עם המקש אליו, אבל לפעמים הוא לא נותן, הכפתור לא נותן לרדת, קודם תעלה למעלה ברשימה, זאת אומרת תלחץ על החץ העליון שמשחרר את הנעילה המוזרה הזאת ורק אז החץ התחתון יעבוד.
דוגמה אחרונה, חיפשת ביומן השיחות שיחה שעשית לפני כמה ימים, ירדת איזה מאה מספרים, טוב נו, חמישים, חייגת נענית ונושעת, עכשיו אתה רוצה לחזור לשיחה האחת לפני אחרונה, לעדכן שנענית ונושעת, אבל הוא תקוע ביומן השיחות על השיחה ההיא מלפני שבוע, וכך אתה צריך לרוץ בחזרה את כל השיחות עד למעלה - אין כפתור אנד שמאפס את הפעולות.
עוד דוגמה - אחרונה ודי ודי , שאני נזכר, אני כבר בטרנס של כתיבה, אז הנה, שעון מעורר, אין אפשרות לכתוב מספרים אלא לדפדף שעה שעה או דקה דקה, וזה לא רץ בלחיצה ארוכה, אלא רק אחד אחד, ממש אנטישמים הסינים האלו, זה בכוונה.
מקווה שהייתי ברור, סך הכל זה היה טוב בשבילי שחרור לחץ ועצבים שיש לי מהמכשיר ((-:)
כל מילה!!!
המכשיר מיועד רק לבעלי סבלנות.

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני מאוכזבת
מכשיר לא מדי חכם, מצריך הרבה הקשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה