דרוש מידע שחרור גב

שבבון

משתמש פעיל
אז אחרי כל הנקיונות של אתמול קמתי הבוקר עם גב עליון תפוווססס כולו עם כאב שמקרין על הבטן, מישהוא יודע אית אני יכולה לשחרר את בכאבים האלה, ממש מרגישה שקשה לי לנשום.
תודה רבה!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
שתית נוזלים מרגיעה כאבי גב?
שתית נוזלים טוב להכל,
לגב מומלץ מאד ללכת לאורטופד שיתן כדור להחזיר את הסחוס, מב שגורם לכאבי האלה, זה שהסחוס נשחק ולכן יש כאבי גב.
כמו"כ למרוח על האזור הכואב משחה מחממת כמו RADIAN-B CREAM 100 G
זה ללא מרשם והקופה לא מסבסדת עולה באזור ה- 50 ש"ח ממש מעולה,
רפו"ש

כפוף לכללים

משתמש פעיל
משחת אלו - היט של פוראוור
מעולה לכאבי גב!!!!
בתחילה צורב קצת אבל אחכ מועיל פלאים

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כדור וולטרן/ בטרן - היחיד שעזר לי עם כאבי גב כמתואר, עם הקרנה על הבטן וקושי לנשום.
כדור שנלקח פעם ביום. וואי שישתחרר במהרה!
נראה לי שחייב מרשם רופא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה