בקשה שחזור ווצאפ

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
המלצות על עבודת שחזור ווצאפ מקצועית,

תודה מראש.
יש לי מספר של אדם פרטי מבני ברק, לא בדקתי אישית - אבל קיבלתי המלצות מאנשים שאני סומך עליהם.
מאחר ואני לא חפץ לרשום את מספרו האישי ברבים, מצאו דרך לשלוח לי הודעה וארשום לכם בשמחה.

מלי מ

משתמש חדש
יש לי מספר של אדם פרטי מבני ברק, לא בדקתי אישית - אבל קיבלתי המלצות מאנשים שאני סומך עליהם.
מאחר ואני לא חפץ לרשום את מספרו האישי ברבים, מצאו דרך לשלוח לי הודעה וארשום לכם בשמחה.
תודה, זה היה די דחוף ופנו למישהו בנתיים.
אם זה מישהו מקצועי אשמח לרשום מספר למקרה צורך. יש דרך להעביר הודעה או מס טלפון?

תודה מראש.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
מישהו יודע איך מעבירים או מוצאים את הגיבוי של הוואטסאפ?
העברנו למכשיר אחר ולא עבר היסטוריית ההודעות מהתקופה האחרונה
ואנו בטוחים שהיה גיבוי יומי.
כשפתחנו במכשיר אחר לא היה שום שאלה האם להעביר גיבוי... למה?
יש מה לעשות עכשיו?

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש דרך לקבל את המספר?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה