עזרה שחזור וואצאפ במכשיר חדש

רובוט

משתמש פעיל
ערב טוב,
קניתי מכשיר חדש, אני רוצה להעביר את כל הצ'אטים למכשיר הנוכחי.
לכאורה עשיתי את כל ההוראות שקיבלתי:
ביצעתי גיבוי במכשיר הישן, העברתי את הקובץ למכשיר החדש, התקנתי וואצאפ וקישרתי למספר שלי.
מה שהיה אמור לקרות זה שאני אראה את כל הצ'אטים, בפועל אני לא רואה כלום.
מישהו יכול להסביר לי מה לעשות?
הצ'אטים האלה ממש דחופים לי....

תודה מראש!

מיכאל אסטנבולי

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לאחר ההתקנה של וואטסאפ במכשיר החדש, במהלך ההגדרה הראשונית של וואטסאפ, אז אמורה להופיע האפשרות של שחזור מגיבוי, אם מגיבוי מקומי (כמו שעשית) ואם מגיבוי בענן (האפשרות המומלצת והנוחה יותר).

לא ניתן לשחזר את הגיבוי לאחר שכבר הגדרת את וואטסאפ מחדש. מה שניתן כרגע לעשות, באם המכשיר הישן עדיין בהישג יד ובאם הקבצים של וואטסאפ עדיין עליו, לפתוח בו מחדש את וואטסאפ, לבצע גיבוי ידני או לענן (אני ממליץ לבצע גיבוי לענן, יותר נוח ופשוט), ואז לפתוח ולהגדיר מחדש במכשיר החדש, ולשים לב טוב במהלך ההגדרה הראשונית לא לפספס את האופציה של שחזור מגיבוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה