לוחות גרפיים שוקלת להתחיל...

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מציירת הרבה זמן (לא מקצועי) שוקלת אולי להירשם לקורס הבא בפרוג (עוד הרבה זמן כי עכשיו התחיל קורס)
קיצור רוצה ליראות אם זה בכלל מתאים לי ולא רוצה להשקיע.
מה אומרים על זה?
שווה בכלל להסתכל על זה. או עדיף משהו יד 2?

תודה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קודם כל מעולה ומומלץ להרשם, זה מסע זה חווייה וכל מי שנכנס התקדם המון. שווה מאד, לא תצטערי.

הקורס עצמו עולה כמה לירות, שווה להשקיע בלוח שיאפשר לך ביצוע בהתאם ולא יקשור לך תידיים .. לא מצליחה להכנס לקישור שלך. בעיני זה אומר השקעה של 1200 ומעלה (לוח בלי מסך מקשה על החיים ורק יחידי סגולה מוכשרים מאד מסתדרים איתו הלוח הראשון שלי עלה 5 אלף ועוברת כעת לאחד אחר) אבל אולי אני טועה יש בלינקיה שרשור אפי על לוחות..

הלוחות בפרוג עולים 500 שח. הבנתי שכרגע לא כזה פשוט להזמין לפחול מוואקום בגלל מצב קורונה אבל אולי טועה .. יש מאיירים מוצלחים שמסתדרים עם לוחות פשוטים ויש מאיירים עם לוחות מעולים שלאו דווקא מגיעים לביצועים ששוים תלוח . לשיקולך. לדעתי כנל סכום של 1200 ומעלה זה האזור הבטוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה