שוקו ללא משקעים

עדין

משתמש רשום
יש אפשרות ביתית להכין שוקו (כמו בחנות) שנשאר אחיד וללא משקעים?

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בשלי את החמרים לפני הוספת החלב

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אוי זה כל הטעם ;)

אולי אפשר לנסות לעשות עם בלנדר כמה דקות
או לשים קקאו וסוכר/אבקה, להמיס עם טיפהלה מים חמים ולערבב היטב, להוסיף קצת חלב לערבב היטב, להוסיף חלב עד למעלה תוכ"ד ערבוב. גם אם לא יהיה אחיד לגמרי, הטעם יוצא מליון דולר ככה. (טיפ נוסף להוסיף קצת קפה אבל זה כבר לא קשור לשאלה שלך)

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה פרוש כמו בחנות? קר?
תנסי בבלנדר, כך אני מכינה כשמתחשק לי ׳חלק׳

חם- לערבב היטב עם מעט מים חמים, להוסיף את שאר המים וחלב ולערבב היטב.

עדין

משתמש רשום
אני מעוניינת לעשות בקבוקי שוקו.
בשוקו שקונים בחנות אין משקעים (מעין שאריות אבקה) וכשעושים בבית יש כן ( גם כשמבשלים וכדו').

טיוטה

משתמש צעיר
שוקו שוקו...

פעם שמעתי ששוקו טוב עושים מ'סירופ שוקולד' לא מאבקה
נראה לי שכך גם לא יהיו משקעים... שווה בדיקה...

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
שוקו בחנות באמת עושים מסירופ, שוקו ביתי מאבקה בלי משקעים-
שמים מים רותחים ואז מכניסים את האבקה, היא נמסה יותר טוב מאשר לשים הפוך, קודם את האבקה ואחר כך את המים.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בתור ילדים אהבנו להכין את השוקו בשקית, מתערבב בקלות ולא נשאר גושים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה