דרוש מידע שולח מיילים והם לא מגיעים

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלחתי הבוקר מיילים לשורת אנשים
כשראיתי שהם לא מגיבים בדקתי מול חלקם וגילתי שהמייל ששלחתי פשוט לא הגיע, לא לראשי, לא לקדיומי מכירות, לא לספאם וגם לא לאשפה, פשוט לא הגיע.
אצלי זה מופיע בדואר יוצא בצורה מסודרת.
מה אני אמור לעשות?
המייל מקבל מיילים ששולחים אליו אבל לא שולח את המיילים שנשלחים ממנו.
המייל הוא בג'ימייל

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אולי בטעות לחצת על "תזמון שליחה" ודחיתה את מועד השליחה
לא יודעת איך בודקים את זה, אבל תנסה לגגל

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כשראיתי שהם לא מגיבים בדקתי מול חלקם וגילתי שהמייל ששלחתי פשוט לא הגיע, לא לראשי, לא לקדיומי מכירות, לא לספאם וגם לא לאשפה, פשוט לא הגיע.
מה אני אמור לעשות?
המייל הוא בג'ימייל
זה היה דרך גוגל גרופס?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

Morris

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אני אמור לעשות?
המייל הוא בג'ימייל
משער שזה לא זה אבל כמה מיילים שלחת? יש הגבלת שליחת מיילים בגימייל עבור חשבון רגיל ל-500 ליום* ואם זה הבעיה אז אתה מקבל מייל חוזר או התראה כל שהיא שזה הבעיה.

*ההגבלה נובעת ממדיניות צימצום הספאם והיא מגבילה אפילו שליחת מייל אחד ליותר מ-500 נמענים אחרים, [מקור](https://support.google.com/mail/answer/22839?hl=en#zippy=%2Cyou-have-reached-a-limit-for-sending-mail)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה