שוכרים דירה?? יש סיכוי שאתם זורקים לפח אלפי שקלים בשנה

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אבל.
האם אתם משלמים ארנונה? אם כן, אז אתם חוקיים בדירה וניתן לרשום אתכם גם בענין המים, אבל אם לא אז לא

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בלת"ק
למונה המים שלנו מחוברות 3 יחידות דיור - 2 שלנו (ויש לנו חוזי שכירות עם השוכרים) ואחת לא שלנו. גם אנחנו וגם כל הדיירים (שלנו וגם אלה שלא) מדווחים לחברת הגיחון בצירוף החוזים וצילומי ת"ז/דרכונים שלהם (אלה שאינם דיירים שלנו מדווחים כדיירי משנה). היחידות שלנו רשומות בעירייה (אבל השלישית שאינה שלנו - לא), בלי טופס 4. בחשבון המים הכללי הנשלח ע"י החברה נלקח בחשבון מס' הנפשות של כולנו, ורק לי נותר לחשבן לכל יחידה ויחידה את החשבון הפרטי שלה. אילו ידעתי אקסל זה היה כנראה הרבה יותר קל ומהיר, אבל לצערי טרם למדתי, ועל כן עלי לעבוד בשיטות הפרימיטיביות שלמדתי אי פעם בבית הספר (לחשבן כמה קוב מגיע לכל נפש במחיר 1, כמה במחיר 2 וכו').

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא תמיד מומלץ לרשום שוכרי יחידת דיור ע"ש הדירה
מצד השוכרים - צריך לזכור להעביר כתובת במשרד הפנים מיד בעזיבתכם + להודיע לכל המקומות ששולחים לכם מכתבים... אף אחד לא ירדוף אחריכם עם מכתב מביטוח לאומי/ משרד הפנים/ בנק וכו'
מצד המשכירים - שוכר יכול להשאיר אחריו סימני דרך ממש לא נעימים חובות/ עיקולים/ מכתבי התראה וכו'

כמובן, שאם מדובר בדירה רשמית, אז כדאי להעביר את החשבונות ע"ש השוכר - ארנונה מים חשמל גז - בשביל שהחובות יהיו על שמו ולא על בעלי הבית.

כפריה

משתמש מקצוען
בדירות מדווחות מרוויחים הנחה במים וחשמל אבל משלמים ארנונה,
בדירות לא מדווחות מפסידים שאין הנחה במים וחשמל אבל לא משלמים ארנונה.
אז איפה הרווח?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הכותרת לא מתאימה לתוכן האשכול
צריך לתקן "שוכרים יחידה" (אפילו שזה ברור משיח האשכול) כי בדירה - יש מונה נפרד לדירה בלי קשר למשכיר

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
בלת"ק
למונה המים שלנו מחוברות 3 יחידות דיור - 2 שלנו (ויש לנו חוזי שכירות עם השוכרים) ואחת לא שלנו. גם אנחנו וגם כל הדיירים (שלנו וגם אלה שלא) מדווחים לחברת הגיחון בצירוף החוזים וצילומי ת"ז/דרכונים שלהם (אלה שאינם דיירים שלנו מדווחים כדיירי משנה). היחידות שלנו רשומות בעירייה (אבל השלישית שאינה שלנו - לא), בלי טופס 4. בחשבון המים הכללי הנשלח ע"י החברה נלקח בחשבון מס' הנפשות של כולנו, ורק לי נותר לחשבן לכל יחידה ויחידה את החשבון הפרטי שלה. אילו ידעתי אקסל זה היה כנראה הרבה יותר קל ומהיר, אבל לצערי טרם למדתי, ועל כן עלי לעבוד בשיטות הפרימיטיביות שלמדתי אי פעם בבית הספר (לחשבן כמה קוב מגיע לכל נפש במחיר 1, כמה במחיר 2 וכו').
אולי אוכל לעזור לך בעניין האקסל

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אולי אוכל לעזור לך בעניין האקסל
זה יכול לעזור גם למי שאין מושג ירוק בתוכנה זו? אם כן - אשמח בתודה ליצירת קשר באמצעות המייל שבחתימה.
אופס, אני רואה שבמסגרת שדרוג הפרימיום נמחקה גם החתימה שלי... הכתובת היא NIKOODVEOD בג'ימייל.

פפרר

משתמש מקצוען
פניתי אליהם
הם שלחו לי טופס
מילאתי את השוכרים והם עדכנו את מספר הנפשות
אני גרה באלעד , תאגיד המים שייך למיתב והם לא אישרו לי להוסיף לנפשות שוכרים מיחידת דיור
מענין היכן אתם גרים ?
הם הסבירו שרק אם יש טופס 4 בעיריה זה אפשרי - (אף אחד לא מוציא טופס 4 על יחידות דיור ....)

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני גרה באלעד , תאגיד המים שייך למיתב והם לא אישרו לי להוסיף לנפשות שוכרים מיחידת דיור
מענין היכן אתם גרים ?
הם הסבירו שרק אם יש טופס 4 בעיריה זה אפשרי - (אף אחד לא מוציא טופס 4 על יחידות דיור ....)

מי ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה