דרוש מידע שוחד בפקידי עיריית ירושלים?

מצב
הנושא נעול.

חיים גמזו

משתמש חדש
לאחרונה יצא לי לשמוע מכמה מקומות על כאלה שסדרו בניה ללא היתר על ידי תשלום לפקחים שונים,
הספורים אינם קונקרטיים (יותר סוג של בן דוד של גיסי...), האם אכן מדובר במגמה?
עכשיו, ברור שיש יתרונות בסוג כזה של פתרון לבעיות ביקורטיות מעצבנות.
אבל מצד שני, איננו רוצים שירושלים תיראה כמו עיר מסוימת במרכז (חשבתי לכתוב את שמה בראשי תיבות, אבל בסוף חשבתי שיש מצב שתעלו על זה גם כך...:)
וגם זה עלול לפעמים להזין את עצמו, כבר לא יהיה אפשר לקבל אישורים בצורה נורמלית בלא שלמונים.

אני יודע

משתמש פעיל
מגמה - לא!
סיפורים בודדים כן
וזה לא שוחד לפקחים
זה תשלום לאישים כאלה ואחרים שיש להם יד או רגל במשרדי העירייה

אני וביתי

משתמש מקצוען
לאחרונה יצא לי לשמוע מכמה מקומות על כאלה שסדרו בניה ללא היתר על ידי תשלום לפקחים שונים,
אבל מצד שני, איננו רוצים שירושלים תיראה כמו עיר מסוימת במרכז (חשבתי לכתוב את שמה בראשי תיבות, אבל בסוף חשבתי שיש מצב שתעלו על זה גם כך...:)
וגם זה עלול לפעמים להזין את עצמו, כבר לא יהיה אפשר לקבל אישורים בצורה נורמלית בלא שלמונים.
רק צריך לדעת שזה או ככה או ככה
מעניין למה האלו בערים במרכז עדיין לא מיליונרים הם מקבלים ים כסף.
ואיך העיר נראית? את מי מעניין:(

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יכול להיות ששמעתם נגיד על 3-4
אבל יש יותר ויותר מקרים כאלה..
לא מדובר במגמה. בכלל לא.
והעיר י-ם לא תראה כמו בני ברק כי היא י-ם ולא בני ברק.

חילזון קטן

משתמש פעיל

נראה לי פותח האשכול התכוון לק"ס:p
ומה עם בב בש ביתר וכו

בכל העיריות החרדיות זה מתנהל ככה

ערים מעורבות זאת קריאה אליכם!!!!
עכשיו תדעו כמה חשוב להצביע- שתהיה עירייה ור"ע חרדי...
שבוע הבא בחירות

shani123

משתמש מקצוען
ברור שיש מקושרים למינהם, לפעמים השטרות מקשרות
ע"ע פרויקט הולילנד... וכו'

שלג קל

משתמש מקצוען
הזוי שהנושא הזה מוכר ונידון כאן בריש גלי,
להתרגל שאנחנו מדינה מושחתת?

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
וזה שמאשרים בניה של מגדל 16 קומות 3 מטר ליד בנין בם 5 קומות זה הגיוני?
למה היזם הוא גיס או בן דוד של.....
ונגמר הסיפור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה