דרוש מידע שווה לי להצטרף לנבחרת של פוראוור?

מצב
הנושא נעול.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני לא מבין,
זה עבודה שרשמית הרווח ממנה הוא רק מלגייס אחרים ובסופו של דבר אין באמת כסף שנכנס למערכת מבחוץ?
איך זה שורד כ"כ הרבה שנים בלי לקרוס?

הרב הגו-N

משתמש פעיל

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
3 שנים זה דורות על גבי דורות במונחים של שיווק רשתי
אם אתם מכוונים לכך שמפעים שתוך שלוש שנים השנים הללו זינקו לשכר גבוה - זה לא מפעים כלל.
א. הן יחידות סגולה
ב.הן כבר גייסו את כל העולם (ובעיקר את אשתו), מכרותיהן והזרות. למצטרפות חדשות יהיה כבר קשה לגייס מישהי שלא מכירה או שתתלהב מהעסק או שתרצה בכלל. אין כמעט כאלו בנמצא.
ג. שעות העבודה שלהן רבות מאד מאד, והולמות את השכר. זה לא שהן מרוויחות אלפי שקלים לשעה. הגיוס הוא אינטנסיבי ובלתי פוסק.

נערך לאחרונה ב:

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני מאמינה שבדרך כלל הנשים שמתקדמות ומרוויחות טוב בשיווק הרשתי, הן נודניקיות ברמה בינלאומית , כאלה שמי שפוגשת אותן ברחוב מעדיפה לחצות מהר את הכביש כדי שהן לא תנסנה שוב לשכנע אותה להצטרף... :)
אחרת, אין הסבר לכך שהן אכן מרוויחות הון מהמכירות האלה, כי חצי עולם בערך מנסה למכור מוצרי פוראוור.

חניק

משתמש פעיל
טוב, בואו נעשה סדר בדברים.
לפוראור יש כמה קבוצות בציבור החרדי, כל קבוצה מתנהלת בדרך שלה, (אוורסט, נסיקה, כח וכו') יש כאלה שעובדות בצורה נורא מבישה, מנדנדות, מטרידות ולא עוזבות אותך עד שאת קונה או מצטרפת לפוראור תחתן, הן מבטיחות הבטחות רבות ולא הגיוניות (לא האמנתי עד שמישהי שעברה את זה סיפרה לי על זה בשבוע שעבר, שכנעו אותה לקנות ב8000 שח מוצרים והיא לקחה הלוואה וכמובן לא הצליחה למכור את הסחורה) הבעיה הגדולה שאותן אלה גם לא עוזרות אח"כ להצליח, ברגע שה"טרף" קנתה את המוצרים הן כמעט שוכחות ממנה, הן כבר קיבלו את הכסף עליה... (כמובן לא כולן ואני לא רוצה להכליל, אבל שמעתי כבר הרבה מיקרים כאלה, לצערינו הרב!!!) זה עצוב מאד ולא מוסרי ולדעתי זה ממש פשע... סליחה על הביטויים...
אבל, יש כאלה שעובדות בצורה מאד מכובדת, מספרות ומציעות ומי שמסרבת מסרבת, הבעיה הגדולה שהשם של פוראור כ"כ רע היום בגלל אלה שמנדנדות שגם הטובות והמסורות שעוזרות למשווקות שלהן להצליח ומוכנות לתת זמן רב מעצמן כדי שהמשווקות שלהן תצלחנה מפסידות הרבה משווקות שהיו יכולות להצליח מאד ובורחות אחרי כזה מסע שיכנועים ורדיפות שעברו.
יש הרבה מוכרות שנשארו חברות של כל החברות שלהן (אני למשל) ויכולות לדבר שיחה ארוכה עם המשפחה, השכנות והחברות ולא מזכירות בכלל את פוראור, תכלס' המשפחה, החברות והשכנות יודעות שאני מוכרת כך שאם הן רוצות משהו הן יכולות לפנות אלי, אני לא מצריכה להזכיר להן את זה כל הזמן.
אז לסיכום - - - - - - -
כמו בכל דבר - גננות, מורות, מנהלים, מזכירות, רופאים וכו' וכו' וכו', יש נחמדות יותר ופחות, יש נימוסיות ונעימות יותר ופחות וכל אחת ואחד תמיד בוחרים איך להתנהג, אנחנו בוחרים בכל דבר - איך להיות אשה, אמא, שכנה, חברה וכו'
ד' יעזור לנו למצוא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.

סליחה על האורך...

יחידה!

משתמש פעיל
יש כמה דברים שחשוב להבין, אני כותבת בתור משווקת שלא מסכימה לצרף תחתיי משווקות, כי אין לי כח להשקיע בכך....
פורוור לא עובדת בצורה של פירמידה!!!! לא מקבלים כסף על כל אחת שמשווקת תחתי, אלא על כל מוצר שהיא מוכרת מקבלים את הכסף.
שזה אומר, צריך להשקיע בכל משווקת כדי שתצליח למכור ורק אז יוכלו להרוויח כל אלו שמעליה.
זה מאוד משנה את ההסתכלות!!!
בתור אחת שמשווקת בצורה מאוד מאוד מסוימת (אני לא סגנון שמעיז להציע לאנשים מוצרים, גם אם הם קרובים אלי ביותר)
כל המכירות שלי הן נטו מתליית 10 מודעות בשבוע בבנינים באיזור מגורי.
יכולה לומר שהרווח הוא של כמה אלפים בחודש, (זה אני אומרת לאחר תקופה ולא בחודשים הראשונים)

יחידה!

משתמש פעיל
(לא האמנתי עד שמישהי שעברה את זה סיפרה לי על זה בשבוע שעבר, שכנעו אותה לקנות ב8000 שח מוצרים והיא לקחה הלוואה וכמובן לא הצליחה למכור את הסחורה)
מאוד חשוב לדעת שניתן להחזיר את כל המוצרים ולקבל החזר כספי!

ארמון חול

משתמש פעיל
מאוד חשוב לדעת שניתן להחזיר את כל המוצרים ולקבל החזר כספי!
החזר כספי לא במלאו
הצלחתי בסוף להוציא את זה מהמשווקת שנפלה עלי...
יש הוצאות נלוות של לפחות כמה מאות שקלים - שלא חוזרות!!
המשווקות אומרות החזר כספי מלא ומסתירות את העובדה הזו
וכל זה!!!-- רק אחרי שנה!!!!!!!!!!!

יחידה!

משתמש פעיל
החזר כספי לא במלאו
הצלחתי בסוף להוציא את זה מהמשווקת שנפלה עלי...
יש הוצאות נלוות של לפחות כמה מאות שקלים - שלא חוזרות!!
המשווקות אומרות החזר כספי מלא ומסתירות את העובדה הזו
וכל זה!!!-- רק אחרי שנה!!!!!!!!!!!
אני לא יודעת מה בדיוק הסיפור שהיה איתך...
יש לי חברה שהיתה משווקת והחזירה את המוצרים, אני יודעת שלקחו לה דמי טיפול שזה באיזור ה100 ש"ח משהו כזה
כל ההוצאות הנלוות זה על מוצרים שאת פתחת ואת משתמשת בהם להנאתך.....
מעניין אותי על איזה הוצאות את מדברת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה