המלצה שואב אבק שוטף!

SGD

משתמש רשום
האם נראה לך שהחלקים המתפרקים באמת שימושיים?
יצא לך להשתמש בהם?
מה זה החלק הקטן הזה?
עדיין לא השתמשתי בהם [יש לי בבית גם שואב אבק רגיל של שרק]
החלק הקטן לפי התמונות מיועד לניקוי חלונות גבוהים

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש שוב קופונים עד ה-20 לחודש.
אני הזמנתי לפני 10 ימים מ- https://www.aliexpress.com/item/1005006686290481.html במשלוח רגיל וכבר הגיע לארץ ושילמתי מיסים (חשוב להדגיש למוכר לרשום בחשבונית את הסכום הנמוך).
אם אתה רוצה במשלוח מהיר תבדוק אצל המוכר הזה www.aliexpress.com/item/1005006333912869.html (אני הזמנתי ממנו במשלוח מהיר Fedex) תוודא קודם שרק במשלוח אקספרס (אצלי הוא שלח במשלוח רגיל ושלחתי לו שיבטל ורק אז שלח במשלוח מהיר).

ONE1

משתמש מקצוען
אני הזמנתי לפני 10 ימים מ- https://www.aliexpress.com/item/1005006686290481.html במשלוח רגיל וכבר הגיע לארץ ושילמתי מיסים (חשוב להדגיש למוכר לרשום בחשבונית את הסכום הנמוך).
אם אתה רוצה במשלוח מהיר תבדוק אצל המוכר הזה www.aliexpress.com/item/1005006333912869.html (אני הזמנתי ממנו במשלוח מהיר Fedex) תוודא קודם שרק במשלוח אקספרס (אצלי הוא שלח במשלוח רגיל ושלחתי לו שיבטל ורק אז שלח במשלוח מהיר).
כמה יצא לך מיסים?

ONE1

משתמש מקצוען
הזמנת מ2 חנויות שונות?

תפארת יהודית-שמלות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הזמנתי לגיסתי דרימי H13
והיא התחרטה (עוד לפני שקיבלה... :confused: )
צפי הגעה בפדקס בראשון הקרוב
היא מוכרת באותו מחיר שקנתה- 1890-כולל משלוח פדקס... (לא ידוע עדיין עלות מכס, אבל הבנתי שסביבות ה 150, לא בטוח...)
אם משהי מעוניינת לקנות את זה ממנה ,תעדכני....

ONE1

משתמש מקצוען

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
א

אולי בכ"ז?
יש עמלות קבועות ומשתנות
משתנות זה סכום המכס ששונה לפי הסכום של ההזמנה וטיב המוצר, וקבועות אלו עמלות קבועות שהחברה גובה.
כנראה שהעמלות הקבועות לא זהות בין דואר ישראל לפדקס.

ONE1

משתמש מקצוען
יש עמלות קבועות ומשתנות
משתנות זה סכום המכס ששונה לפי הסכום של ההזמנה וטיב המוצר, וקבועות אלו עמלות קבועות שהחברה גובה.
כנראה שהעמלות הקבועות לא זהות בין דואר ישראל לפדקס.
ראיתי שכתבת שפדקס לקחו לך רק 160 ש"ח מיסים, איך זה הגיוני?
הם פירטו לך על מה גבו?
מה היה סכום ההזמנה שלך?

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה הק
אני מצאתי לינק למשלוח פדקס יוצא ממש זול 1850 כולל משלוח פדקס (או 1240 משלוח רגיל)
זה הקישור שרשמתי שהזמנתי,
שים לב לסכום של החשבונית, אצלי הוא רשם את הסכום המלא לפני הנחות והייתי צריך לתקן מול החברת משלוחים.

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו יודע למה יש הבדל בין המיסים של פדקס לדואר רגיל??
יש עלות של המכס שזה 17% מהמחיר שהוצהר בחשבונית (או שפקיד מכס קבע) מעבר לזה יש עלויות קבועות של המכס שזה אגרת מחשב כ-21 ש"ח אגרת ביטחון של 47 ש"ח (אם זה מעל 500$) בנוסף יתכן חיוב בגין בדיקה פיזית ע"י המכס כ- 57 ש"ח, יש עמלות של חברת השילוח דמי אשראי/גביה כ-25 ש"ח וכן יש עלות אחסון שזה תלוי כמה זמן החבילה התעכבה במכס.

ONE1

משתמש מקצוען
א
יש עלות של המכס שזה 17% מהמחיר שהוצהר בחשבונית (או שפקיד מכס קבע) מעבר לזה יש עלויות קבועות של המכס שזה אגרת מחשב כ-21 ש"ח אגרת ביטחון של 47 ש"ח (אם זה מעל 500$) בנוסף יתכן חיוב בגין בדיקה פיזית ע"י המכס כ- 57 ש"ח, יש עמלות של חברת השילוח דמי אשראי/גביה כ-25 ש"ח וכן יש עלות אחסון שזה תלוי כמה זמן החבילה התעכבה במכס.
אז לא הבנתי , למה יש שינויים בין החברות שילוח? זה לא אמור להיות אותו דבר?
כמה אתה שילמת מיסים בפדקס וכמה במשלוח אליאקספרס?

ותודה על המענה

ONE1

משתמש מקצוען
המשלוח גם נכלל בעלות המוצר של ה 17%
או רק המוצר נטו?

rr31

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הזמנתי לגיסתי דרימי H13
והיא התחרטה (עוד לפני שקיבלה... :confused: )
צפי הגעה בפדקס בראשון הקרוב
היא מוכרת באותו מחיר שקנתה- 1890-כולל משלוח פדקס... (לא ידוע עדיין עלות מכס, אבל הבנתי שסביבות ה 150, לא בטוח...)
אם משהי מעוניינת לקנות את זה ממנה ,תעדכני....
אני רוצה
אין לי הודעה פרטית
איך אפשר ליצור איתך קשר?
לאיפה זה אמור להגיע בארץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה