המלצה שואב אבק שוטף!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה לכם שווה להשקיע משלוח פדקס עולה 260 יותר ממשלוח רגיל?
לדעתי כן
משלוח פדקס יגיע תוך שבוע וחצי מקסימום
משלוח רגיל יכול לקחת גם חודשיים
ושווה לבדוק מול אלו שעשו משלוח רגיל כמה עלויות שחרור מהמכס היו להם.

עפולאיי

משתמש רשום
ממש חשוב לי האם הוא כבד?
משאיר סימנים?
תודה מראש
לא יודע מה זה כבד, הוא נוסע כמעט לבד, והילדים שלי ממש מתפנקים עליו.

לסחיבה אפשר לומר שהוא טיפהל'ה כבד, היינו אם תרצה להרים אותו, כי ליסוע איתו אפשר גם במצב מכובה הגלגלים מעולים.
לא משאיר לי סימנים בכללל. (לע"ע עוד לא קניתי חומר, משתמש במים בלבד והמום מהאפקטיביות)
לדעתי כן
משלוח פדקס יגיע תוך שבוע וחצי מקסימום
משלוח רגיל יכול לקחת גם חודשיים
ושווה לבדוק מול אלו שעשו משלוח רגיל כמה עלויות שחרור מהמכס היו להם.
לי עלה המכס הכל ביחד 405.

ONE1

משתמש מקצוען
לא יודע מה זה כבד, הוא נוסע כמעט לבד, והילדים שלי ממש מתפנקים עליו.

לסחיבה אפשר לומר שהוא טיפהל'ה כבד, היינו אם תרצה להרים אותו, כי ליסוע איתו אפשר גם במצב מכובה הגלגלים מעולים.
לא משאיר לי סימנים בכללל. (לע"ע עוד לא קניתי חומר, משתמש במים בלבד והמום מהאפקטיביות)

לי עלה המכס הכל ביחד 405.
עזרת לי ממש
מה זה המכס הכל ביחד
מה יש עוד חוץ ממכס?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

a.r.

משתמש פעיל

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הזמנתי את זה:
והמוכר כותב לי:
חברך הטוב H13 הפסיק את הייצור והוא אזל מהמלאי. אני יכול לשלוח לך M12S?
מה עושים?
@קצר ולעניין
תבקש m13s
למה לא לנסות... ? אפילו עם להוסיף קצת כסף
דגמי 12 לא משתלם להזמין במחיר כזה בלי אחריות, בארץ ההפרש לא גבוה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הזמנתי את זה:
והמוכר כותב לי:
חברך הטוב H13 הפסיק את הייצור והוא אזל מהמלאי. אני יכול לשלוח לך M12S?
מה עושים?
@קצר ולעניין
זה הדגם ללא 2 מברשות והמחיר יקר, לא נראה לי שזה שווה.

אצל המוכר הזה היה במלאי - צריך לוודא שעדיין : https://he.aliexpress.com/item/1005006686290481.html
כרגע אין קופונים של aliexpress כך שהמחיר יוצא יותר יקר, צריך לבדוק קופונים של החנות וכן אם יש לך מטבעות יש בחלק מהמוצרים הנחה של 3%-6%, בנוסף אם יש לך חשבון קאשבק ניתן לקבל הנחה של עוד כמה אוחזים (תלוי בכל חנות ובכל מוצר לגופו)
מי שמציע משלוח אקספרס במחיר של משלוח רגיל, בפועל לא ישלח לך את ההזמנה (מניסיון). בעקבות המלחמה ישראל מוגדרת כאזור מלחמה ומחיר משלוח בחברות כמו DHL ו-Fedex התייקר בכ-250 ש"ח מעבר למחיר של משלוח רגיל.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אצל המוכר הזה היה במלאי - צריך לוודא שעדיין : https://he.aliexpress.com/item/1005006686290481.html
כרגע אין קופונים של aliexpress כך שהמחיר יוצא יותר יקר, צריך לבדוק קופונים של החנות וכן אם יש לך מטבעות יש בחלק מהמוצרים הנחה של 3%-6%, בנוסף אם יש לך חשבון קאשבק ניתן לקבל הנחה של עוד כמה אוחזים (תלוי בכל חנות ובכל מוצר לגופו)
מי שמציע משלוח אקספרס במחיר של משלוח רגיל, בפועל לא ישלח לך את ההזמנה (מניסיון). בעקבות המלחמה ישראל מוגדרת כאזור מלחמה ומחיר משלוח בחברות כמו DHL ו-Fedex התייקר בכ-250 ש"ח מעבר למחיר של משלוח רגיל.
מה שהבאתם בלינק זה 2 מברשות

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

a.r.

משתמש פעיל

המחיר עלה כשאני קניתי זה עלה בסביבות 1300

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה