שגיאה ב-IDM

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הוא לא מבקש ממני לאשר שום תוסף
ומה קורה כשלוחצים על השלוש נקודות בצד שמאל למעלה?
יש שם תוסף שממתין לאישור?

אם לא, פתחו את דף התוספים:
שלוש נקודות בצד שמאל למעלה > כלים נוספים > תוספים
ותעלו צילום מסך של הדף.

taicher

משתמש רשום
האמת שלא כל כך הבנתי מכל הדיון הזה מה בדיוק לעשות...

הורדתי תייקית IDM פרוץ, מה עושים אחרי זה?

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מפעילים אותו (אין צורך להעביר אותו לתיקיית ההתקנה) ובוחרים ב"Crack"

Panda

משתמש מקצוען
הפתרון הכי טוב לקנות את התוכנה בפחות ממאה שח ולהפסיק לגנוב. בדוק עובד לכל החיים

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כבודו צריך אישור מהרב בשביל לא לגעת בפרנסה של מישהו אחר? ועוד להתפרנס מיזה?
אני לא אמרתי שמותר ולא שראוי אבל גם לא אמרתי שאסור
אני רק טוען שהתורה היא אמת המידה למוסר של היהודי והיא ורק היא שתקבע מה מותר ומה אסור מה ראוי ומה לא ראוי מה מוסרי ומה לא מוסרי.
לטעון להיתר במקום שהוא כמעט ללא ספק גזל גמור ולצעוק אסור במקום שבו הדבר כלל לא ברור, קצת מוזר לא?

Panda

משתמש מקצוען
אני לא אמרתי שמותר ולא שראוי אבל גם לא אמרתי שאסור
אני רק טוען שהתורה היא אמת המידה למוסר של היהודי והיא ורק היא שתקבע מה מותר ומה אסור מה ראוי ומה לא ראוי מה מוסרי ומה לא מוסרי.
לטעון להיתר במקום שהוא כמעט ללא ספק גזל גמור ולצעוק אסור במקום שבו הדבר כלל לא ברור, קצת מוזר לא?

מתוך דברי דברי הרמב”ם בפ”ה מהל’ יסודי התורה, שיש חילול השם גם במעשים המותרים, ובפרט אם יעשה אותם מי שמצפים ממנו שלא לעשות אותם.

אתר של יוצרים חרדים. איך אתם הייתם מרגישים שיקחו את היצירות שלכם עם אותם היתרים?

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מתוך דברי דברי הרמב”ם בפ”ה מהל’ יסודי התורה, שיש חילול השם גם במעשים המותרים, ובפרט אם יעשה אותם מי שמצפים ממנו שלא לעשות אותם.

אתר של יוצרים חרדים. איך אתם הייתם מרגישים שיקחו את היצירות שלכם עם אותם היתרים?
אל תוציא את דברי מהקשרם
הבנת היטב למה אני מתכווין

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפתרון הכי טוב לקנות את התוכנה בפחות ממאה שח ולהפסיק לגנוב. בדוק עובד לכל החיים
אתה מוכר את התוכנה הזאת או משהו? כי אני לא רואה שום סיבה אחרת שתטען שעדיף לקנות.

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה