שגיאה בהמרת מסד נתונים של אקסס לSQL Server

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
יצרתי מסד נתונים ב SQL server 2014 (כמובן בלי טבלאות)
אני מנסה להמיר את המסד נתונים של Access בתוכנה Microsoft SQL Server Migration Assistant for Access
ואני מקבל את השגיאה הבאה:
Access Object Collector error: Database
מאחזר את יצרן מחלקת COM עבור רכיב עם CLSID {CD7791B9-43FD-42C5-AE42-8DD2811F0419} נכשל עקב השגיאה הבאה: 80040154 Class not registered (חריג מ- HRESULT: 0x80040154 (REGDB_E_CLASSNOTREG)). Please make sure that you are using the correct version of SQL Server Migration Assistant. If you have 32-bit Microsoft Access installed, then you will need to use 32-bit version of the Migration Assistant. In order to use 64-bit version of Migration Assistant, you will need to install 64-bit Microsoft Access components available at https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=834402.
An error occurred while loading database content.

חיפשתי ע"ז קצת ושום דבר לא הועיל.
א. הסרתי את גירסה 32 והתקנתי 64
ב. עברתי על מה שצריך להכין את האקסס בשביל זה (פתח ראשי בכל טבלה, לאשר ריבוי משתמשים)
האם למישהו יש מושג?

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
ב"ה הסתדרתי, מעניין למרות שהיה לי מותקן כל האופיס, עדיין היה צריך להתקין גם את תוכנת ההרצה של אקסס שמפרסמים להרצת קבצים של אקסס.
אך עדיין את כל השאילתות הוא לא הצליח להמיר לי, מישהו יודע למה?

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
קיבלת הודעת שגיאה?
קשה לקרוא הודעות שגיאה ממחשב בעברית, מומלץ לשנות את השפה

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
על מה אתה מדבר?
אם על הבעיה הראשונה, אז כתבתי כבר:
ב"ה הסתדרתי, מעניין למרות שהיה לי מותקן כל האופיס, עדיין היה צריך להתקין גם את תוכנת ההרצה של אקסס שמפרסמים להרצת קבצים של אקסס.

על הבעיה השניה:
אך עדיין את כל השאילתות הוא לא הצליח להמיר לי, מישהו יודע למה?
אני בעיקר שואל אם אמור להמיר גם את השאילתות בצורה חלקה או שצריך לשנות משהו?
אולי בגלל שהוא מוסיף לפני כל טבלה "dbo_", וא"כ איך להתמודד אם זה?

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
שאלתי על השאילתות, האם ניסית להמיר וקיבלת הודעת שגיאה?
ואגב, אני מבקשת, לא מבקש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה