מידע שימושי שבת ברזל - חייבים להפיץ במיילים ובקבוצות שיגיע בעיקר לציבור הכללי!!!

חיים למברגר

משתמש צעיר

שבת ברזל: המוני יהודים מקבלים על עצמם לשמור שבת לישועת עם ישראל​

יוזמה מרגשת שהולכת ותופסת תאוצה לקראת השבת הקרובה, כאשר אלפי יהודים יקבלו על עצמם לשמור שבת לראשונה לזכות הפצועים והשבויים, היוזמה בברכת עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין אשר הכריע באלו חלקים בהלכות שבת להתמקד, כל הפרטים על תוכנית 'שבת ברזל' שתכריע את מלחמת 'חרבות ברזל'​

במצב קשה ונורא כמו זה שאנו נמצאים כעת, עם אלפי הרוגים ופצועים, ומאות שבויים, מצב בו לא הייתה המדינה מיום קומה ועד עתה, הלבבות נפתחים ומתקרבים לאבינו שבשמים, ורבים מרחבי הארץ הביעו רצון לטעום את טעמה המתוק של שמירת השבת.

בפרט לאור הסיפורים הרבים שפורסמו השבוע על ניצולים רבים ממסיבת הדמים בקיבוץ 'רעים' ובשאר מקומות בדרום, שניצלו בזכות שמירת השבת, הדבר הביא כמה יהודים טובים לארגן ולהקים יוזמה ברוכה, והיא שיהודים אשר לעת עתה אינם זוכים לשמור תורה ומצוות, יקבלו על עצמם לשמור לראשונה שבת אחת, לישועת עם ישראל כולו במצב קשה זה. שם התוכנית היא 'שבת ברזל', כאשר לדברי היוזמים יש בכח שבת זו להכריע כברזל את המלחמה ממידת הדין למידת הרחמים.

באתר אותו הם הקימו הם כותבים כך: "הלב של כולנו קרוע, כל אחד מחפש מה אפשר לעשות, למען החיילים שלנו, למען החטופים שלנו, שיחזרו כולם בריאים ושלמים, ולמען העם שלנו שדואג ומפחד. השבת הקדושה היא מקור הברכה, ברית של אהבה בין עם ישראל לאלוקים. בואו נשמור אותה, את השבת הקרובה, שבת ברזל – הגנה של ברזל. ביחד אנחנו יכולים! זה יציל את העם שלנו, וישמור על החיילים שלנו. בואו נפיץ את זה! כולנו יותר מתמיד שומרים שבת אחת של ברזל".

יוזמי התוכנית מספרים לנו, כי הם התחבטו רבות מה בדיוק להציע כאשר הם פונים ליהודים שלא שומרים שבת עדיין, כאשר ברור שאם ידרשו מהם שמירת שבת מלאה הרי שהדבר לא יהיה רלוונטי לרבים מן הציבור הכללי.

לכן, מספרים המארגנים, פנינו עמוד ההוראה הרב זילברשטיין, אשר ישב על המדוכה, ונתן לנו הוראות ברורות על שלושה דברים מסויימים ונקודתיים אותם נציע לציבור הכללי לקבל על עצמו בשבת הקרובה.

את הדברים ניתן לשמוע בהקלטה שפורסמה בקו 'שיח יצחק' על ידי נכדו הרב חיים מלין, כאשר ההוראות של הרב זילברשטיין הם כך: דבר ראשון – להדליק חשמל בערב שבת, ולא לכבות אותו אלא להשאירו דלוק כל השבת. והחשמל הזה ייחשב כנרות שבת, אם רוצים גם להדליק נרות שבת ממש – מה טוב ומה נעים, ואם לא זה ייחשב כהדלקת נרות שבת. דבר שני – אם יכולים להתאפק ולא לנסוע ברכב כל השבת. כשהדבר השלישי הוא – לא לבשל כלל בשבת, אלא להכין את כל האוכל לשבת בערב שבת. לאחר מכן התבטא עמוד ההוראה בהתבטאות נדירה: "אם יעשו את זה, אני אומר להם, הם מקרבים את ביאת המשיח!".

כשנשאל הרב זילברשטיין לגבי פלאפונים וחדשות וכדומה, השיב שזה אינו יכול לומר להם כיון שלא ישמעו לנו, ולכן הציע רק שלושה דברים אלו, שאם הם רוצים יוכלו לעמוד בזה. וכמו כן אם אפשר שיעשו קידוש על היין יש בזה עניין גדול.

יוזמי התוכנית מבקשים מכל אחד ואחת מעם ישראל, אם יוכל להפיץ את הקישור לחץ כאן שמפנה לאתר שהוקם במיוחד עבור כך, בקרב בני משפחה, ידידים, שכנים ומכרים, ולבקשם להעביר הלאה כדי שיגיע לכל עם ישראל כולו, ויקויים בנו דברי חז"ל בגמרא במסכת שבת (קיח:) "אם ישמרו ישראל שני שבתות מיד הם נגאלים", ויתרפאו כל הפצועים, ויצאו כל השבויים מאפילה לאורה, אמן ואמן.

d605ecfce691500a65f6.jpg

nechami21

משתמש מקצוען
אשמח למודעה קצרה שמפנה לאתר כדי לפרסם בקבוצה. תודה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מה את עושה כאן ??!!
חשבתי עלייך הרבה!!
אני כאן כל היום ;) מה כבר יש לעשות בין 4 קירות? :)
תודה על האכפתיות. אנחנו מחפשים דירה באשדוד. עם ממ"ד. בינתיים הציעו לנו רק בירושלים וב"ב בלי ממ"ד או יחידה פיצפונת :(
וכאמור:

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על האכפתיות. אנחנו מחפשים דירה באשדוד. עם ממ"ד. בינתיים הציעו לנו רק בירושלים וב"ב בלי ממ"ד או יחידה פיצפונת :(
וכאמור:
נראה לי שבאשדוד יש יותר אזעקות מנתיבות
לא?

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וכאמור:
חשבתי שאני בחכמת נשים וטעיתי...
התכוונתי מה את עושה ב"חכמת" חשבתי עזבת את נטפרי גם ...
כי את חסרה מאוד שם!

פנינה ריימונד

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

עד מתי

משתמש מקצוען
יש סרטון של רחל מאופקים שמדברת על הנשק האמיתי שזה נרות שבת קודש
למי שיש ויכול להפיץ אצל חילונים נראה לי יתפוס מאד.
היא נהפכה לגיבורה אצל כולם

אני אני

משתמש פעיל

סוווווף !!!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
דחוף!!! יש מעודכן לשבת הקרובה? אני מעונינת לפרסם לקבוצת גני ילדים של משפחות מהציבור הכללי. אני מעונינת בעוד חומר, פרסומות, רעיונות כדי שישמרו גם את השבת הקרובה. תזכו למצוות ובשורות טובות במהרה!!!
תבדקו בטלפון שבמודעה כאן אולי הם עשו
בקושי רואים את המספר אולי 052-7118334
unnamed (2).png

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דחוף!!! יש מעודכן לשבת הקרובה? אני מעונינת לפרסם לקבוצת גני ילדים של משפחות מהציבור הכללי. אני מעונינת בעוד חומר, פרסומות, רעיונות כדי שישמרו גם את השבת הקרובה. תזכו למצוות ובשורות טובות במהרה!!!
זה מעודכן לשבת הקרובה.
מעודד מאד להצטרף לכלל
לחץ כאן - שבת ברזל

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש באשכול כאן, משהו שהכנתי.
נכון לכל השבתות הבאות בע"ה.

etidan

משתמש מקצוען
אם ישמרו ישראל 2 שבתות מיד נגאלים
הלוואי!!!!!!!!!!
שבת בראשית היתה שבת עוצמתית עם מלא תהילים/שיר השירים/הפרשות חלה וקבלת שבת לפני הזמן
בואו נשתדל עוד יותר בשבת הקרובה!! פרשת נח!
קחו על עצמכם פרוייקט להכניס 5 אנשים לרשימות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה