טיול בחו"ל שבת בחו"ל

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אשמח למידע על מקומות בעולם בהם אפשר לנפוש בצורה מסודרת בשבת עם אש"ל מלא ואיזה רמת אירוח יש שם?

תודה מראש

פסי ר

משתמש חדש
יש בליזענסק/דינוב/קערעסטיר מקומות אש"ל מלא מותאם לציבור החרדי בהכשרים הכי טובים.
חדרי אירוח יש חדרים סטנדרטיים וחדרים יותר טובים כמובן בתוספת תשלום.

קלופ

משתמש פעיל
אגב אני שהיתי בלונדון ולשבת נסעת לקענווי איילנד דירה על יד הים שעה בלבד נסיעה מסטמפורד היל.
הדירה שייכת ליהודי מלונדון,
קנינו אוכל מוכן ביום שישי בלונדון,חממנו הכל בפלטה שהייתה בדירה,והיה מדהים!!!!
הים במרחק מס' דקות בודדות כמו"כ בית הכנסת ומכולת כשרה.

הירקן

משתמש פעיל
אגב אני שהיתי בלונדון ולשבת נסעת לקענווי איילנד דירה על יד הים שעה בלבד נסיעה מסטמפורד היל.
הדירה שייכת ליהודי מלונדון,
קנינו אוכל מוכן ביום שישי בלונדון,חממנו הכל בפלטה שהייתה בדירה,והיה מדהים!!!!
הים במרחק מס' דקות בודדות כמו"כ בית הכנסת ומכולת כשרה.
זה דירה שעומדת להשכרה?

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עכשיו המשפחה שלי היתה בבטומי שבת האחרונה במלון קינג סלומון נהנו מאד!

קלופ

משתמש פעיל
זה דירה שעומדת להשכרה?
האמת שכן בל אני לא מוצא את מס' הטלפון לצערי
(שמרתי אותו בטלפון כשר שהשכרתי לצורך שיחות טלפון באותה נסיעה...)
צריך לברר בקהילה היהודית בלונדון.
ידוע לי שהרבה משפחות נוסעות מלונדון לנפוש שם בשבתות וכדו'.

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

קוויק

משתמש מקצוען
וינה - יש המון מקומות שמתאימים לשהות יהודית או בבעלות יהודית, וארוחות בבית חבד (אנחנו לבוקר קנינו בקטנה ירקות לחמים טחינה וכו, ולילה היינו בבית חבד, היה מצוין)

פראג - הכי קל, קינג דייויד ויש לכם שבת מסודרת קומפלט

בודפסט - יש מלון בכשרות מהודרת שהולך ומתקדם, עד לפני תקופה היה ארוחת בוקר בשבת, חושבת שהיום יש שבת מלאה, הבעלים יהודי לבבי שעוזר מה שצריך ואכפת לו מאד. ובכל אופן תמיד אפשר לסכם עם מסעדה באזור שבאים לשם לארוחת שבת אחת או יותר. הם עושים סעודות שבת בתשלום מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה