עזרה שביתת רעב אצל המטפלת

סופר וספר

משתמש פעיל
הבן שלי, בן שנה וחודשיים, החליט לסגור את הפה אצל המטפלת,
הוא לא מוכן לאכול כלום!
לא פירות, לא ירקות, לא לחם.
הוא נמצא שם חמש שעות ביום, ולא אוכל כלום.

אני מאכילה אותו היטב לפני שהוא הולך, אבל אחרי שעתיים שלוש, הוא נהיה רעב ועצבני...

המטפלת מיואשת, מה דעתכן?

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
כמה זמן הוא נמצא אצל המטפלת (מס' חודשים?) ולפני כמה זמן הפסיק לאכול?
האם קרה משהו בבית סמוך לסירובו לאכול?

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
לא פרטתם האם בבית הוא רק יונק או אוכל דברים נוספים.
בד"כ זו הסיבה לבעיה.
צריך להרגיל אותו למה שהוא אוכל אצל המטפלת.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי המטפלת לחוצה והוא מזהה את זה ומפגין?

אולי כשהיא חושבת שהוא רעב שתניח לצידו את האוכל שהכנת לו ותצא מהחדר, אם הוא יהיה רעב הוא יאכל. כמובן שתכיני לו דברים שהוא יכול להסתדר איתם בעצמו - פריכיות, עוגיות רכות, במבה, דברים לא מסוכנים. אחרי שירגע מההפגנה שלו ויסכים לאכול בנוכחותה תוכלי להכניס לו עוד דברים.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם ילדי היונקים (גם מעל גיל שנה) מקפידים לשבות רעב ובמקרים מסוימים אפילו מעל8 שעות!!!

כדאי שתפרטי קצת יותר על הרגלי התזונה שלו בכללי וכיום...

והעיקר איך את מרגישה עם זה??
לחוצה, מפחדת ממחסור תזונתי, חסרת אונים, כועסת???

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
גם הבת שלי באותו גיל התחילה ככה את השנה.
לאט לאט היא הולכת ומתאזנת.
עדיין לא מסכימה לאכול אצל המטפלת שום פרי או ירק ולא תוספת אחרת. לפעמים אוכלת חצי פרוסת לחם מרוחה.
המטפלת אמרה לי שכשהושיבה אותה לאכול עם עוד ילדים מסביב לשולחן קטן, אכלה קצת יותר (רק שאז התחילה בעיה אחרת- כל ילד לקח לחבר את האוכל שלו...)
לפני שהולכת לישון בבוקר, שותה מטרנה וזה גם עוזר למלא קצת את הבטן.
לי היה חשוב לבדוק שהיא בסדר במדדים ושלא יורדת במשקל. כשראיתי שמהבחינה הזו הכל תקין, שחררתי יותר ודיברתי גם עם המטפלת שתזרום עם מה שהיא רוצה .
מה שכן, חשוב לנסות לתת בבית אוכל שגם משביע ומזין וגם מכיל את אבות המזון הנדרשים.
אצלי 20 דקות אחרי שהיא קמה, כבר מייללת מרעב ואני מנסה אז שתאכל מזון מגוון ומשביע ככל האפשר.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בקבוק הוא גם לא לוקח?

בת השנה שלי אוכלת בבית מכל הבא ליד, אבל במעון מוכנה רק בקבוק. או לחילופין להתעסק עם האוכל בידיים ומדי פעם לקחת ביס :)

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
שמעתי ממישהו שסבל מבעיה דומה, שטען שהפתרון היה פשוט להתעלם ולא להציע אוכל לילד. הוא בוודאי רגיל שרודפים אחריו שיאכל, מרגיש את הלחץ באויר וכל חמשת השעות סובבות סביב האוכל שהוא לא אוכל. אצל בעל המעשה פשוט הרפו מהילד כמה ימים עד שהוא מעצמו ביקש אוכל.

סופר וספר

משתמש פעיל
ואווו!!

תודה!

כן, בבית התינוק יונק, אבל אוכל דברים נוספים.
בהתחלה כן אכל אצל המטפלת, עד השביתה הנ"ל.
אני אתן את העצות האלו למטפלת.

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה