דרוש מידע שבירת קיר בבני ברק

תותית י.

משתמש מקצוען
שלום,
אני מעוניינת בבעל מקצוע שישבור קיר אחד קטן בדירה בבני ברק.
מישהו יודע כמה זה אמור לעלות
ואם אפשר מספר טלפון...
תודה מראש

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לוקחים ערבי מז'בוטינסקי מתחת מגדלי שקל והוא עושה מה שתגיד לו מ8 בבוקר עד 4 אחה"צ
400 - 500 שקל

Avrahamlandau

משתמש פעיל
יש לבדוק שזה קיר לא קונסטרוקטיבי וצריך ייעוץ עם מהנדס כי יש הרבה פעמים שאנשים לא יודעים ומסכנים את הבניין

Avrahamlandau

משתמש פעיל
זה תפקיד של מהנדס, בדרך כלל המהנדס בודק את כל הקירות והתקרה והוא יכול להסיק מזה הנחה כזו או אחרת וכמובן הוא יתן הנחייה איך לשבור ולפעמים ידרוש להזמין אותו לראות איזה ברזל יש בקיר וכד',
אנשים טועים וחושבים שרק קירות בטון הם קונסטרוקטיביות אז למי שמכיר את הדירות ברמות יש שכונה שאסור לגעת גם בקירות הפנימיות כי הם תומכים את התקרות

112123

משתמש מקצוען
איך בודקים כזה דבר?
בבני ברק תתקשרי למהנדס גיל בראונשטיין איש מקסים
הוא בדק לי כמה מקומות בבית איפה אפשר לשבור ואיפה לא (לקח בערך 200 ש"ח)
יש בקיר הזה חשמל, אני מעוניינת במישהו מקצועי...
לא עניין של מקצועי
פשוט צריך להביא בנוסף לערבי ששובר קירות גם חשמלאי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה