שבוע טוב! למי יש את השירים הבאים...

• פותח הנושא IQ
  • פורסם בתאריך

IQ

משתמש צעיר
כל אחד מהשירים המופיעים ברשימה הבאה נחוץ לי, אבל תבורכו גם על חלק...

Sunshine - של פרחי מיאמי, מתוך האלבום "ביום ההוא", תשנ"ו (אם אינני טועה בשנה).
One by one - של פרחי מיאמי, מאותו אלבום.
To live a life of Torah – שיר הנושא בהצגה המוזיקלית של פרחי מיאמי, במופע מספר 2, תשנ"ב.
Let it be now – של קן ברג'ס, מהאלבום "שהחיינו".

תודותיי נתונות מראש!

IQ

משתמש צעיר
יותר לי לבקש עוד משהו? - אם כן, אז גם השיר "כלל ישראל together" יעזור לי מאוד. תזכו למצוות!

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י פרסומון;724791:
של מי? מה? פרטים.
פרחי מיאמי, מאלבום בשם זהה ("כלל ישראל ביחד"). משהו ישן, אני חושבת שמדובר באחד האלבומים הראשונים שלהם. תודה מראש.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
סתם שאלה:
לפרחי מיאמי אין זכויות יוצרים? מותר כך לחלוק עם זה את הכלל?
והרי ברגע אחד ששמים פה מורידים זאת עשרות (מאות...)איש לא?
אין צורך לשאול מישהו רשות?

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י תקוה;724796:
סתם שאלה:
לפרחי מיאמי אין זכויות יוצרים? מותר כך לחלוק עם זה את הכלל?
והרי ברגע אחד ששמים פה מורידים זאת עשרות (מאות...)איש לא?
אין צורך לשאול מישהו רשות?
אומר לך את האמת - התחבטתי בעצמי בשאלה הזו. אבל לאור הבקשות המפורסמות בפורום, הבנתי שבמידה ואני זקוקה לשיר לא כדי סתם להנות ממנו (ולחסוך לי את עלות הדיסק) אלא להשתמש בו לצורך פרטי שאינו פוגע ביוצר (במקרה שלי, למשל, קבלת השראה לכתיבת שיר) - הדבר מקובל. בכל מקרה, השירים שביקשתי משתייכים כולם לקלטות שהיו לי (ונרכשו בכסף מלא) במשך השנים.
בכל אופן - פרסומון, אשמח אם למען הסר ספקות, תסיר את השירים מהפורום. קיבלתי מהם את מה שהייתי זקוקה לו, תודה רבה!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לגביכם אישית בבקשה..
אבל לא רק אתם נהנים מכך. אלא עוד הרבה כאן שאולי יעשו מזה שימוש מסחרי.
ועוד הרבה שסתם ישימו הנגן כדי לשמוע במקום לקנות.

אפשר תמיד לבקש שישלחו למייל בלבד ואז רק אתם נהנים ותו לא..

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י תקוה;724809:
לגביכם אישית בבקשה..
אבל לא רק אתם נהנים מכך. אלא עוד הרבה כאן שאולי יעשו מזה שימוש מסחרי.
ועוד הרבה שסתם ישימו הנגן כדי לשמוע במקום לקנות.

אפשר תמיד לבקש שישלחו למייל בלבד ואז רק אתם נהנים ותו לא..
צודקת, קיבלתי.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י חלום;724801:
אומר לך את האמת - התחבטתי בעצמי בשאלה הזו. אבל לאור הבקשות המפורסמות בפורום, הבנתי שבמידה ואני זקוקה לשיר לא כדי סתם להנות ממנו (ולחסוך לי את עלות הדיסק) אלא להשתמש בו לצורך פרטי שאינו פוגע ביוצר (במקרה שלי, למשל, קבלת השראה לכתיבת שיר) - הדבר מקובל. בכל מקרה, השירים שביקשתי משתייכים כולם לקלטות שהיו לי (ונרכשו בכסף מלא) במשך השנים.
בכל אופן - פרסומון, אשמח אם למען הסר ספקות, תסיר את השירים מהפורום. קיבלתי מהם את מה שהייתי זקוקה לו, תודה רבה!

זה מזכיר לי תגובה של מרדכי דוד בנושא הנ"ל:
הוא נשאל - אם קניתי קלטת והיא נקרעה, הרי "זה לא נקרא" אם אני מעתיק, הרי שילמתי כבר על זה??
והוא השיב - לך לחנות נעליים ואמור למוכר, שהנעליים שקנית אצלו לפני שנה או יותר נקרעו, וע"כ אתה מבקש זוג מחליף:D:D:D

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
הורדתי הכל, על אף שלדעתי שיר אחד מתוך אלבום אין בזה בעיה.

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י מוסיקה;724845:
זה מזכיר לי תגובה של מרדכי דוד בנושא הנ"ל:
הוא נשאל - אם קניתי קלטת והיא נקרעה, הרי "זה לא נקרא" אם אני מעתיק, הרי שילמתי כבר על זה??
והוא השיב - לך לחנות נעליים ואמור למוכר, שהנעליים שקנית אצלו לפני שנה או יותר נקרעו, וע"כ אתה מבקש זוג מחליף:D:D:D
אין לי זמן ו/או סבלנות להתפלפל, אבל זוהי דוגמה קלאסית למקרה שבו הנמשל והמשל אינם תואמים זה את זה.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י חלום;724801:
השירים שביקשתי משתייכים כולם לקלטות שהיו לי (ונרכשו בכסף מלא) במשך השנים.

את בטוחה עדיין שהמשל והנמשל אינם תואמים??;)

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כן,
זה ממש לא אותו דבר.
כי לפי זה קלטת או דיסק היו אמורים לעלות כמה אגורות......
היא קנתה כבר את הזכויות הרוחניות על השיר....

אבל נכון שבאמת לא צריך להעלות לשימוש חופשי של כל גולשי הפורום.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה