אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שלחתי מוצר חזרה לאמזון, כמה יעלה לי המשלוח?

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מארגן מוצרים לאמבט עם קופון עמוד של 40% הנחה, ויש קוד קופון להקלדה 40TM6M6K והמחיר יורד ל5.79$
Screenshot_2.png
:( :( :(

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחתי מוצר חזרה לאמזון, כמה יעלה לי המשלוח?
שלחת כבר? איך שלחת?
שאני הייתי צריכה להחזיר מוצר, פניתי לשרות לקוחות. הם שלחו לי מדבקות. וקישור לאתר של השליחים והייתי צריכה רק לקבוע תור באתר מתי אני רוצה שיאספו לי את החבילה..... אממ וגם להדביק את המדבקות על החבילה.
כשהחבילה הגיעה אליהם הזדכיתי...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תזכורת...
פעם קודמת הסתיים במהירות....

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פעם ראשונהשאני מזמינה מאמזון...
אם אני מזמינה עכשיו פליימוביל יש סיכוי שזה יגיע לפני החג? יש אפשרות לבחירת משלוח מהיר? או שבכלל לא משתלם ועדיף לקנות בארץ (יחד עם המשלוח יצא אותו מחיר?)

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פעם ראשונהשאני מזמינה מאמזון...
אם אני מזמינה עכשיו פליימוביל יש סיכוי שזה יגיע לפני החג? יש אפשרות לבחירת משלוח מהיר? או שבכלל לא משתלם ועדיף לקנות בארץ (יחד עם המשלוח יצא אותו מחיר?)
כרגע וודאי לא יגיע ולא משתלם.
בדרך כלל יש דגמים זול משמעותי ששווה להזמין בשילוח חינם (מעל 49$)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
משחק לכל המשפחה ללא צורך בקריאה מגיל 4 ב10.99$ ! (עד לפני כמה ימים מחירו היה 20$)

1647414949555-png.1086212

ממליץ בחום על המשחק הזה !

בני בן ה6 בשבוע הראשון שהמשחק הגיע, ביקש ממני לשחק איתו בממוצע 3 פעמים ביום....

מקבלים איתו לוח משחק ו200 קלפים על כל קלף יש ציור, והמשחק צריך להציג מה מופיע בציור, לדוגמא ילד משחק טניס שולחן אז הוא מציג זאת, וצריך לנחש מה מופיע בקלף (או מישהו מתבייש\עושה בועות סבון\דופק מסמר וכו') והראשון שמגיע בלוח לסוף הוא המנצח, וזה משחק מדהים !

(בעיקרון על כל קלף יש ציור וכן עוד 3 אפשרויות כתובות וצריך להטיל קוביה לדעת איזה מהם להציג ואז יש 800 אפשרויות הצגה שונות, אבל למי שלא יודע אנגלית יש סה"כ 200 אפשרויות, וזה גם יפה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה