שאלות למאיירים

• פותח הנושא PIX
  • פורסם בתאריך

PIX

משתמש רשום
1. באיזה גודל אתם עובדים על תמונה? אני מסתבכת עם זה כי בגדול זה יוצא יותר איכותי כשמקטינים אחר כך- אבל עובי הקו משתנה ובמיוחד בקומיקס שכל ריבוע יהיה בגודל אחר ורק בסוף אני מחליטה סופית גודל.
2. איזה גודל מברשת קל הכי לשימוש?
3. האם אתםם מציירים קודם ביד- או ישר לתוך המחשב?
:)תודה למי שתורם מנסיונו האישי! אשמח לקבל עוד טיפים הנוגעים לאיור סיפורי קומיקס וצורת העבודה.:)

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
1. באיזה תוכנה את/ה משתמשת שהקוים משתנים בעובי? אילוסטרייטור?
2. אני בד"כ משמשת בעובי 5 בפוטושופ. (תלוי במטרה)
3. מניסיון - עדיף ידני ואח"כ במחשב. ביד יש יותר שליטה מאשר ע"ג המסך המוגבל. (כמובן שעם הזמן מתרגלים לעט הגרפי ואפשר לצייר ישר במחשב, אבל אני מכירה המון מאיירים שמתחילים בסקיצה ידנית, לזכר הימים של פעם...)
טיפים לקומיקס- להסתכל שוב ושוב ושוב על קומיקסים טובים. אני בטוחה שרחלי דויד ואלף יתנו לך עוד המון עצות מניסיונן העשיר.
בהצלחה.

PIX

משתמש רשום
תודה על התשובה המהירה- אני משתמשת בפוטושופ. בינתיים אני אמנם מרגישה יותר בטחון בציור על דף- אך זה הולך לי עם העט טוב יותר כל פעם- כך שחשבתי שאולי עם הזמן זה יהיה יותר יעיל? אני עושה ת'סקיצה על המחשב, עושה אוצה שקוף כמאט ומציירת מחדש בשכבה חדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה