מידע שימושי שאלות טכניות לפני טיסה

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי שתי שאלות טכניות לא יודעת מה כיום מה רלוונטי לפני טיסה
האם בטיסה חובה מסכה N95 או שאפשר גם מסכה רגילה או אפילו צעיף?
הדבר היחיד שאני צריכה לעשות לפני זה בדיקת קורונה אם אישור באנגלית לפני הטיסה?
או שיש דברים נוספים שלהם זקוקים?
תודה רבה

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
1. לגבי מסכה- זה תלוי בדרישות מדינת היעד, אם במדינת היעד צריך ללכת עם מסכה כזו, חובה לעלות למטוס עם זה ואף להציג את המסכה בצ'ק אין (אחרת לא נותנים כרטיס עליה למטוס וודאי לא שייך לעלות למטוס בלי המסכה הזו)
[שמעתי שבמהלך הטיסה ניתן להחליף מסכה מKN95 לכחולה והצוות לא מעיר כלום על זה- לא מנסיון]
ואם במדינת היעד זה לא נדרש אז ניתן לטוס עם המסכה הכחולה.
2. לגבי בדיקות- לא בטוח בכלל שצריך, תלוי במדינת היעד. צריך לבדוק באתר של משרד הבריאות המקומי או משרד התיירות המקומי.
תעודת קורונה אם יש- זה מסמך שברוב המקומות כיום הוא מספק, ביציאה מהארץ כאן זה ודאי מספק ואין צורך בבדיקת קורונה.

בקיצור, הדרישות של כל מדינה כיום הם שונות ולכן הניירת שצריך להביא משתנה ממדינה למדינה,

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ברוב המקומות דורשים בדיקת קורונה, וכן, היא צריכה להיות באנגלית.
באף טיסה לא עשו לי בעיה עם סוג המסיכה. הלכתי עם הרגיל.
ראיתי אברך אחד שהיה לו מסיכת בד רב פעמית והם נתנו לו רגיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה