אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

הכל בסדר

משתמש מקצוען
ההזמנה הנל מלפני יותר מחודש
באתר אחד שמצאתי מעקב מופיע שהחבילה מחכה למשלוח מהספק
ובאליאקספרס כתוב שנשלח
יש לי דרך לבדוק מה באמת קורה?

וויינער יואל

משתמש מקצוען
3 שאלות:
  1. איך אפשר לחפש באליאקספרס לפי חנות?
  2. האם ואיך אפשר לבדוק את כל המשלוחים בלחיצת כפתור [או שתיים], ולא כל מס' מעקב בנפרד?
  3. עריכה: בעצם, עוד שאלה: איך אני יכולה לבחור יחידת דואר שקרובה אלי לבית אם לא קיבלתי מייל מדואר ישראל?
1. לא מצאתי אפשרות כזה, אבל יש את "החנויות האהובות עלי" שאפשר להוסיף לשם כל פעם חנות.
2. אין אפשרות כזאת, אבל יש אתרים שאפשרי. למשל טראק17, אני מכניס רשימה, ושומר את הדף בסימניות, וכל פעם שיש שינוי אני שומר מחדש, וכל הרשימה נשמרת ורואים את העדכון האחרון, ובקליק על השורה פותח את הפירוט,
מצורף צילום מסך בסוף
ובאתר packageradar זה גם נשמר אוטומטית [אם מכניסים את המייל] וגם שולח עדכון למייל כשיש, ואפשר גם לתת שם לכל מס' מעקב, וככה יותר קל לזהות את המוצר לגבי המשלוח
3. ניסיתי לברר כמה פעמים ולא מצאתי אולי יש מישהו שיודע, אני ישמח גם לדעת

זה הצילום מסך, בצד ימין יש משבצת שאפשר לערוך להוסיף ולמחוק מספרי מעקב:
צילום טראק17.jpg

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
1. לא מצאתי אפשרות כזה, אבל יש את "החנויות האהובות עלי" שאפשר להוסיף לשם כל פעם חנות.
2. אין אפשרות כזאת, אבל יש אתרים שאפשרי. למשל טראק17, אני מכניס רשימה, ושומר את הדף בסימניות, וכל פעם שיש שינוי אני שומר מחדש, וכל הרשימה נשמרת ורואים את העדכון האחרון, ובקליק על השורה פותח את הפירוט,
מצורף צילום מסך בסוף
ובאתר packageradar זה גם נשמר אוטומטית [אם מכניסים את המייל] וגם שולח עדכון למייל כשיש, ואפשר גם לתת שם לכל מס' מעקב, וככה יותר קל לזהות את המוצר לגבי המשלוח
3. ניסיתי לברר כמה פעמים ולא מצאתי אולי יש מישהו שיודע, אני ישמח גם לדעת

זה הצילום מסך, בצד ימין יש משבצת שאפשר לערוך להוסיף ולמחוק מספרי מעקב:
צפה בקובץ המצורף 949983
תודה על הפירוט!

chany s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רכשתי 2 ברזים ממחסן בישראל שבד"כ מגיע תוך יומיים שלושה, היה רשום בין 1-5 ימים.
אחרי 10 ימים שזה לא הגיע, גיליתי שזה במסלול טיסה מסין, בפניה למוכר הוא אמר שזה בדרך ולא אדאג. עברו 3 שבועות. פתחתי מחלוקת והמוכר לא מוכן להחזיר כסף כי הברזים בדרך ושאני יחכה עוד, הסיבה שבחרתי בדגם ברז זה כי רציתי משהו מהיר מאד מישראל וכעת זה נוסע מסין בדרך ארוכה. הגנת הרכישה עומדת להסתיים, איך אני יכולה לערב את אליאקספרס?

תודה מראש

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

ספריות

משתמש מקצוען
אני מתבאסת לגמרי! היום החלטתי אני פעם ראשונה מזמינה מאלי אקספרס, יושבת שעות על האתר, שעות על ההמלצות, בוחרת דברים מהממים במחירים אפסיים - אני רוצה לשלם והוא מסבך אותי עם סיסמאות וכניסה לחשבון אחרי שהסתבכתי החשבון שלי נחסם וכן כל הסל קניות לא נמצא!!! איך אני משחזרת את הסל ואז איך אני מבצעת רכישה הזמנה ותשלום - אשמח לעצות מהמנוסים (חפרתי כבר באשכול הזה וכל מה שניסיתי רק הביא אותי לשלב יותר גרוע) אשמח להדרכה איך לעשות בדיוק.
תודה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתבאסת לגמרי! היום החלטתי אני פעם ראשונה מזמינה מאלי אקספרס, יושבת שעות על האתר, שעות על ההמלצות, בוחרת דברים מהממים במחירים אפסיים - אני רוצה לשלם והוא מסבך אותי עם סיסמאות וכניסה לחשבון אחרי שהסתבכתי החשבון שלי נחסם וכן כל הסל קניות לא נמצא!!! איך אני משחזרת את הסל ואז איך אני מבצעת רכישה הזמנה ותשלום - אשמח לעצות מהמנוסים (חפרתי כבר באשכול הזה וכל מה שניסיתי רק הביא אותי לשלב יותר גרוע) אשמח להדרכה איך לעשות בדיוק.
תודה
ומה בדיוק הוא רוצה ממני עם "החלק מסך לאימות" זה משבש לי כל הזמן.
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מההודעות שלך, פשוט עברתי את אותו סיוט לא מזמן
הדבר ה-י-ח-י-ד שעזר זה איש טוב מהחנות 'שלנו' [שאנחנו לקוחות קבועים שלו] שהסכים לקבל את ה-SMS ואמר לנו מה הקוד
הוא היה סבלן
חפשו אחד כזה ובהצלחה רבה רבה!!!!

ספריות

משתמש מקצוען
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מההודעות שלך, פשוט עברתי את אותו סיוט לא מזמן
הדבר ה-י-ח-י-ד שעזר זה איש טוב מהחנות 'שלנו' [שאנחנו לקוחות קבועים שלו] שהסכים לקבל את ה-SMS ואמר לנו מה הקוד
הוא היה סבלן
חפשו אחד כזה ובהצלחה רבה רבה!!!!
חשבתי שאני סתומה כבר... אולי תחכימי אותי איך מוצאים מוכר בטלפון?

וויינער יואל

משתמש מקצוען
אני מתבאסת לגמרי! היום החלטתי אני פעם ראשונה מזמינה מאלי אקספרס, יושבת שעות על האתר, שעות על ההמלצות, בוחרת דברים מהממים במחירים אפסיים - אני רוצה לשלם והוא מסבך אותי עם סיסמאות
ומה בדיוק הוא רוצה ממני עם "החלק מסך לאימות" זה משבש לי כל הזמן.
למה מסבך עם סיסמאות??
בסה"כ זה נועד לביטחונכם, תחשוב שמישהו יודע קצת פרטים עליך וככה נכנס לחשבון ומבצע הזמנות, ועד שתגלו את זה, אולי יהיה מאוחר,
ויש הרבה מקרים כאלה, יש כאלה שזה ה"עבודה" שלהם
ותמיד בדברים האלה צריך לעשות בסבלנות ואם לא מבינים אז לא להתקדם, החסימות שלהם הם גם אוטומטיות כשהמערכת מגלה חשדות,
ולך תסביר להם שיש לך טלפון "כשר", ואין SMS וכו'

ולכן גם יש את החלקת המסך, והקלדה של סיסמה מתוך תמונה, לוודאות שזה לא רובוט............................

ואולי גם אפשר לחשוב על פתיחת חשבון חדש, [ובזהירות] עם סיסמאות שקל לזכור

ספריות

משתמש מקצוען
למה מסבך עם סיסמאות??
בסה"כ זה נועד לביטחונכם, תחשוב שמישהו יודע קצת פרטים עליך וככה נכנס לחשבון ומבצע הזמנות, ועד שתגלו את זה, אולי יהיה מאוחר,
זה וודאי - העניין הוא שפתחתי חשבון חדש ואחרי שכתבתי סיסמא שנוחה לי והכל, לא תפסתי את החלק של החלקת מסך לאימות ותוך דקה הוא חסם לי את החשבון זמנית. אמרתי אני אנסה מחשבון גוגל נוסף ואז הוא כעס כמו שאף אחד לא כעס עלי מעולם - חשבון חשוד וכו' והוא כבר לא מאפשר לי לנסות כלום מהכתובת IP שלי. ועכשיו אני מסובכת איך אני מוצאת חזרה את הסל (מצאתי את המוצרים אבל במחירים יותר גבוהים וחבל לי)
אם מישהו יעזור - תודה

avi++

משתמש מקצוען
מה זה העדכון החדש של האתר של עליאקספרס?????
אני לא מצליח לעדכן סכסוך

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך בצאט עם נציג מגיעים לנציג אנושי?

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קניתי מוצר ובאתר של דואר ישראל כתוב שזה ברקוד שגוי אבל באתר מעקב בינלאומי כתוב שהחבילה בארץ וממתינה למסירה, איך ניתן לברר היכן זה ממתין? אולי זה באיזו נקודת חלוקה ולא בדואר?
תודה

מילולית

משתמש מקצוען
ביצעתי הזמנה של תיק גב
יום אחרי שביצעתי המוכר רושם לי שאזל מהמלאי הדוגמה שרציתי.
הזמנתי דוגמה אחרת.
אחרי כמה ימים המוכר אומר לי שהיו בעיות לוגיסטיות והפריט נשלח חזרה מהמחסן.
והוא יזכה לי את חשבון הבנק.
אמר לי לבדוק אם נכנס.
עבר כבר שבוע ואני רושמת לו שאני רוצה את הכסף בחזרה ואין תגובה
מה עושים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה