עזרה שאלה על תלוש- שואלת בשביל משתמש שלא יכול לפתוח נושא.

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מכאן אני מצטטת אותך, @גמליאלוב :
אני עובד במשק בית אצל משהו ואני עכשיו צריך תלוש (לבקשת העירייה לצורך הנחה בארנונה) ומה שקורה שאין לי את התלוש האם משהו יודע אם אפשר להוציא מאיזה אתר אישור שעבדתי אצלו וכמה הרווחתי וכו' ?

גמליאלוב

משתמש חדש
אני עובד במשק בית אצל משהו ואני עכשיו צריך תלוש (לבקשת העירייה לצורך הנחה בארנונה) ומה שקורה שאין לי את התלוש האם משהו יודע אם אפשר להוציא מאיזה אתר אישור שעבדתי במשק בית וכמה הרווחתי וכו' ?

חיה איטה

משתמש מקצוען
אני עובד במשק בית אצל משהו ואני עכשיו צריך תלוש (לבקשת העירייה לצורך הנחה בארנונה) ומה שקורה שאין לי את התלוש האם משהו יודע אם אפשר להוציא מאיזה אתר אישור שעבדתי במשק בית וכמה הרווחתי וכו' ?

לא מובן. האם יצא לך תלוש על התקופה שאתה רוצה?
אם לא יצא אין שום אישור פורמלי אחר. (אולי להחתים את ההוא שהעסיק אותך? לא יודעת אם יתקבל בעירייה...
וגם לא
בטוח תקין מצד הרשויות..
)
אם יצא תלוש - למה לא לפנות למעסיק לבקש אותו שוב? או לחילופין אפשר באזור האישי של ביטוח לאומי להוציא אסמכתא על הדווח של כך.

צופנוי

משתמש מקצוען
אכן לעובד במשק בית אין תלוש. תבדוק עם העיריה איזה אישור הם רוצים.
בעקרון המעסיק אמור לדווח לביטוח לאומי פעם ברבעון, ובדיווח הזה יש פרטים על ההכנסה. יתכן וזה מספיק מצד העירייה.

גמליאלוב

משתמש חדש
מקבלים כל שנה פנקס מהביטוח הלאומי וזה התלוש המעסיק רושם אותו ידני (כמו טופס) שאיתו משלמים בבנק הדואר והוא נאבד אז אין איך לשחזר רק יתכן דרך האתר משהו יודע איך מוצאים את זה באתר ניסתי לחפש ולא מצאתי

גננת לשעבר

משתמש פעיל
יש באתר הביטוח לאומי טופס שנקרא:
דוח תקופות ביטוח ומעסיקים

משרד החינוך מכיר בטופס זה כהוכחה לאישור העסקה שהמעסיק מנפיק.

אין שם סכומים, אבל כתוב מי המעסיק ומה תקופת העסקה.
אולי יוכל לעזור לכם.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה