שאלה למכונים תורניים ולמחברי ספרים

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
האם כשאדם מוציא ספרים תורניים להפצה (עם חידושי התורה שלו כמובן), הוא מצפה להתפרנס מכך?
השאלה באה ממקום כזה שאני עובד בשיתוף פעולה עם איזה מכון תורני כמאייר, ועולה שאלה האם מקובל לדרוש תמלוגים ממכון על הפצת הספרים שאותם איירתי להם?
מדובר בספרים ללימוד משניות ןקטעים מהגמ' לאוכלוסיית האברכים.

אודה לכל מי שיוכל לתת לי מענה כי זה חשוב לי מאוד.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
האם כשאדם מוציא ספרים תורניים להפצה (עם חידושי התורה שלו כמובן), הוא מצפה להתפרנס מכך?
השאלה באה ממקום כזה שאני עובד בשיתוף פעולה עם איזה מכון תורני כמאייר, ועולה שאלה האם מקובל לדרוש תמלוגים ממכון על הפצת הספרים שאותם איירתי להם?
מדובר בספרים ללימוד משניות ןקטעים מהגמ' לאוכלוסיית האברכים.

אודה לכל מי שיוכל לתת לי מענה כי זה חשוב לי מאוד.
קשה עד בלתי מצוי להתפרנס היום מספרים, בוודאי לא ברמה שתאפשר רווח גם למו"ל וגם כדי לשלם תמלוגים. אני סבור שהמאייר, כמו שאר אנשי המקצוע המלווים את הספר, אמור לקבל את שכרו השלם מיד בסיום עבודתו, והוא לא אמור להמשיך ולחכות לתמלוגים מהמכירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה