עזרה שאלה למחנכי כיתות ו' - ח' בתלמודי תורה

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לצורך פרוייקט הדרכה למחנכים ורמ"ים להתמודדות נכונה עם תלמידים בעייתיים, נודה לכם אם תוכלו לענות על השאלות הבאות.

1. מה הכי קשה לך כמחנך בכיתה מול התלמידים?
2. איזה עזרה היית שמח לקבל?
3. אם היו נותנים לך במסגרת התלמוד תורה הדרכה מאיש מקצוע, היית מפיק מזה תועלת?

תודה רבה לכל העונים.

סמוי

משתמש פעיל
1. יש פורום מלמדים ומחנכים כאן בפרוג כדאי לשאול שם.
2. בתור מחנך הייתי רוצה להבין מה ככונתכם ב'קושי'. במשמעת? או בהעברת מסרים או אולי כלפי הורים או קושי בלהגיע למוסד הלימוד או בקושי בחלק השכר ?? קצת פירוט.
3. אנ י מבין שאתם רוצים להגיע עם עזרה מסויימת לאנשי החינוך. אני הייתי רוצה לקבל עזרהמאיש מקצוע אבל שהוא עצמו גם במקצוע! דהיינו לא רוצה עזרה מפסיכולוג שלא היה בכיתה!

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
1. יש פורום מלמדים ומחנכים כאן בפרוג כדאי לשאול שם.
2. בתור מחנך הייתי רוצה להבין מה ככונתכם ב'קושי'. במשמעת? או בהעברת מסרים או אולי כלפי הורים או קושי בלהגיע למוסד הלימוד או בקושי בחלק השכר ?? קצת פירוט.
3. אנ י מבין שאתם רוצים להגיע עם עזרה מסויימת לאנשי החינוך. אני הייתי רוצה לקבל עזרהמאיש מקצוע אבל שהוא עצמו גם במקצוע! דהיינו לא רוצה עזרה מפסיכולוג שלא היה בכיתה!
תודה רבה על התשובה המפורטת והמושקעת!
לגבי סעיף 2 שכתבת כוונת השאלה הייתה בעיקר על קושי בפן החינוכי/משמעתי, אבל באותה מידה השאלה היא על הקושי המשמעותי והמציק ביותר. כך שאם לצורך הדוגמה מחנך מרגיש שהשכר הנמוך משפיע על כך לרעה על התפקוד של המחנך והוא מוריד מוטיבציה בצורה כל כך משמעותית , יש מקום לציין את זה...
תודה רבה על סעיף 3 הדברים נכונים ומובנים! ואכן בפרויקט המדובר אנו עובדים עם אנשי מקצוע מוסמכים שהינם גם מחנכים בהווה או לפחות בעבר ושבהחלט מכירים את המציאות מהשטח

סמוי

משתמש פעיל
אני הייתי מציע לכם לעשות כמין סקר עם מס' קשיים שאולי מתמודדים שקשור לתחום אותו אתם רוצים להציע ולקבל את המידע הרלוונטי, ובנוסף להוסיף שורה 'אחר' לתשובה פתוחה אם ישנה קושי שלא צויינה.
בעלי הקש"ר (אם יש בינינו) לא משיבים עפ רוב על שאלות כלליות, ןמה גם שלא אוהבים לחשוף קשיים מעל במה שמי יודע רואה וקורא אותם, אולי האבא או המנהל.. בררר..

יאנקאלע

משתמש מקצוען
תודה רבה על סעיף 3 הדברים נכונים ומובנים! ואכן בפרויקט המדובר אנו עובדים עם אנשי מקצוע מוסמכים שהינם גם מחנכים בהווה או לפחות בעבר ושבהחלט מכירים את המציאות מהשטח
אם הם מכירים את השטח אז הם בטח ידעו היכן הם המקומות שצריכים לעזור
ואם לא אז חבל על המאמץ
סתם כך מעניין אותי אם היו שואלים את הגרפיקאיות או הסופרות או עורכות ועוד
מה הקושי שלכם לשבת מול מחשב? או השכר הנמוך? או הלחץ מול הדד ליין?
האם הם היו ששים לפרוש ברשות הרבים את קשייהם
גם אם היו מבטיחים להם להביא איזה פסיכולוג/ית להקל על קשייהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה