שאלה למבינים במאקרו באקסל

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי קובץ שמכיל גליון1 שבו יש טבלה עם המון נתונים שהנתון הראשון בטבלה זה מס' סידורי 1,2,3 וכו'.
יש לי בגליון 2 נוסחת VLOOKUP שמושכת נתונים מגליון1 לפי מס' תא והתוצאה מתפרסת על פני דף שלם.
למשל אם בגליון2 בתא A1 כתוב את הספרה 1 היא מושכת את כל הנותנים הרלוונטים מהטבלה שממוקמת בגליון1 ע"פ התא הראשון בטבלה שמכיל ג"כ את הספרה 1

השאלה שלי היא האם יש אפשרות ליצור מאקרו שכל פעם יחליף בגליון2 בתא A1 את הספרה שכתובה שם ל2,3,4,5, וכן הלאה ואחרי כל החלפה ידפיס את הדף כך שיהיה לי דוח של כל הנתונים לפי המספר בתא A1?
ואם כבר יש אפשרות נעבור לשלב הבא האם אפשר להגדיר לי שיעשה את זה לפי השורות בטבלה למשל אם ביצעתי סינון לטבלה שיצר סדר מספרים לא רציף כגון שהשורה הראשונה בטבלה זה 3 ואח"כ 5 וא"כ 11 וכן הלאה המאקרו יבצע החלפה לפי מספרי השורות שנשארו לאחר הסינון.

מקווה שהסברתי את עצמי ברור :)

תודה רבה מאוד לכל העוזרים והמסייעים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה