שאלה לגבי העלאת אתר ל-go daddy

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מעוניין להעלות אתר לשרת הנ"ל, אני מעלה דרך dreamweaver.

את האתר שלי הצלחתי להעלות ללא שום בעיה, מה שאני רוצה לדעת, איך אני מעלה אתר לאחסון שלי, אבל על דומיין של הלקוח שלי.

ושאלה נוספת ברשותכם, איך אני עושה שאוכל להעלות כל מיני אתרים שייצרתי, שלא פעילים (לצורך תרגול ותיק עבדות) לאחסון שלי ושיהיה להם "סאב דומיין" תחת הדומיין שלי.

מקוה שהייתי ברור.

תודה רבה רבה למסייעים

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין לי שם חשבון
אבל אתה צריך לרשום את רשומות ה dns שקבלת מגו דדי על הדומיין של הלקוח שלך
וסאב דומיין צריך לבדוק אם יש אפשרות מה שבטוח הכי קל בעולם זה פשוט לעשות תת תיקיות
ואז כל תיקייה מסמן אתר

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
מערכת הניהול של גו דדי פותחה על ידם, והיא ייחודית להם.
כך שמי שיכול לענות לך, זה רק מי שיש לו או שהיה לו חשבון בגו דדי.

המערכת ממש מרגיזה, וכל לחיצה על כל כפתור מנסה למכור לך דומיין, איחסון, תעבורה, אנונימיות וכדומה

אז למרות המחיר הזול, מי שזקוק ליותר מאשר FTP, לא קונה שם איחסון.

לא רוצה להזכר בכלל, אבל יש להם מייל למידע טכני, הם תמיד עונים תוך כמה שעות.
[אם לא הבנת את סרטוני ההדרכה שלהם, יש סרטון ממש לכל דבר]

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעולה, לגבי התיקיה זה עבד לי מצויין

נכתב ע"י studio dv.d;526466:
אין לי שם חשבון
אבל אתה צריך לרשום את רשומות ה dns שקבלת מגו דדי על הדומיין של הלקוח שלך
וסאב דומיין צריך לבדוק אם יש אפשרות מה שבטוח הכי קל בעולם זה פשוט לעשות תת תיקיות
ואז כל תיקייה מסמן אתר

תודה רבה!

לגבי הdns אני יכול להכניס את זה בdreamweaver או שרק בשרת?

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ממש ככה, זה באמת סיוט

נכתב ע"י wmw;526477:
מערכת הניהול של גו דדי פותחה על ידם, והיא ייחודית להם.
כך שמי שיכול לענות לך, זה רק מי שיש לו או שהיה לו חשבון בגו דדי.

המערכת ממש מרגיזה, וכל לחיצה על כל כפתור מנסה למכור לך דומיין, איחסון, תעבורה, אנונימיות וכדומה

אז למרות המחיר הזול, מי שזקוק ליותר מאשר FTP, לא קונה שם איחסון.

לא רוצה להזכר בכלל, אבל יש להם מייל למידע טכני, הם תמיד עונים תוך כמה שעות.
[אם לא הבנת את סרטוני ההדרכה שלהם, יש סרטון ממש לכל דבר]

רציתי לחפש משהו באתר, וכל תיבות החיפוש הם "לחיפוש דומיין פנוי" בעוד שחיפוש פשוט באתר לא מצאתי...

תגיד, זה נורמאלי, שאתר ששוקל 2 מגה, לוקח רבע שעה להעלות אותו.

בנוסף, האם תוכל להגיד לי, מה אני יכול לעשות כדי שהאתר יעלה יותר מהר, (חוץ מלרכוש אחסון אחר, כי כבר קניתי שם)

גם בגלריה, (זה גלריה של jquery) שלוחצים על התמונה הקטנה, לוקח זמן עד שהתמונה מוצגת

גם אשמח לשמוע מה דעתך על האתר.

זה כמובן לא גמור, יש שם טקסטים שטותיים, העלתי את זה כדי לבדוק מה קורה.

כתובת האתר www.nati-design.com/liat

תודה רבה!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י nati-design;526509:
תגיד, זה נורמאלי, שאתר ששוקל 2 מגה, לוקח רבע שעה להעלות אותו.
זה תלוי איך אתה מעלה את האתר.
כשמעלים את האתר כקבצים נפרדים בFTP זה עלול לארוך זמן ממושך.
אבל יש אפשרות להעלות את כל הקבצים ביחד כארכיון זיפ. בעזרת אפליקציית ניהול הקבצים בפאנל הניהול.
כך כל האתר עולה בבת אחת כקובץ בודד. ומחלצים אותו על השרת. זה הרבה יותר נכון ופשוט.
נכתב ע"י nati-design;526509:
בנוסף, האם תוכל להגיד לי, מה אני יכול לעשות כדי שהאתר יעלה יותר מהר, (חוץ מלרכוש אחסון אחר, כי כבר קניתי שם)

גם בגלריה, (זה גלריה של jquery) שלוחצים על התמונה הקטנה, לוקח זמן עד שהתמונה מוצגת
יכול להיות שאתה משתמש באימג'ים כבדים, אבל לצערי אני חייב לומר לך שבgodaddy זו בעיה כרונית.
אם האתר קל במיוחד, ייתכן שזה יהיה פחות מורגש, אבל אתר כבד, יהיה איטי למבקרים מישראל.

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה

נכתב ע"י Shia;526529:
זה תלוי איך אתה מעלה את האתר.
כשמעלים את האתר כקבצים נפרדים בFTP זה עלול לארוך זמן ממושך.
אבל יש אפשרות להעלות את כל הקבצים ביחד כארכיון זיפ. בעזרת אפליקציית ניהול הקבצים בפאנל הניהול.
כך כל האתר עולה בבת אחת כקובץ בודד. ומחלצים אותו על השרת. זה הרבה יותר נכון ופשוט.

יכול להיות שאתה משתמש באימג'ים כבדים, אבל לצערי אני חייב לומר לך שבgodaddy זו בעיה כרונית.
אם האתר קל במיוחד, ייתכן שזה יהיה פחות מורגש, אבל אתר כבד, יהיה איטי למבקרים מישראל.

אני אבדוק את האופציה שהצעת לי.

עצוב לשמוע שזה ככה בgo daddy, יש לך המלצה על שרת מהיר פה בארץ? אבל שיש בו את האופציות כמו שם, שאני יכול להעלות כמה אתרים שאני רוצה וכן ללא הגבלות כל שהם.

אני קניתי את האחסון לשנה, בכ70 דולר, אשמח לשמוע על אלטרנטיבה יותר טובה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י nati-design;526535:
אני אבדוק את האופציה שהצעת לי.

עצוב לשמוע שזה ככה בgo daddy, יש לך המלצה על שרת מהיר פה בארץ? אבל שיש בו את האופציות כמו שם, שאני יכול להעלות כמה אתרים שאני רוצה וכן ללא הגבלות כל שהם.

אני קניתי את האחסון לשנה, בכ70 דולר, אשמח לשמוע על אלטרנטיבה יותר טובה

איכסון בארץ זה תמיד יותר יקר ומקבלים הרבה פחות.
יש כמה חברות טובות, אבל אף אחת לא תציע לך את מה שאתה מקבל בGODADDY

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יחסית זה לא איטי
אני רואה שנדלקת על הגלריה הזו, זה טוב, אם אתה לומד איך לשחק עם כל הפרמטרים שלה ואיך היא עובדת, זה מצויין
היא גלריה ממש לעניין

רק תתקן את הטקסטים כי זה מה שמצאתי שם:
"לא? יאזבלים! מי אתם בכלל? אה? אל תקנו, מי צריך ת'כסף שלכם, עופו לי מהאתר! מיד!."

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
וסתם שאלה
בהתאם לחוק הספאם שמת שם תיבה לאישור קבלת מיילים על מבצעים
קודם כל, למה ברירת המחדל שלך היא "לא"
ושנית, אילו נתונים אתה שומר משליחת המייל? IP? תאריך ושעה?
כאילו, מי אמר שאישרתי לך או לא אישרתי לך לשלוח אלי חומר פרסומי?

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
:) כמו שציינתי הטקסטים זה סתם בצחוק

נכתב ע"י wmw;526547:
יחסית זה לא איטי
אני רואה שנדלקת על הגלריה הזו, זה טוב, אם אתה לומד איך לשחק עם כל הפרמטרים שלה ואיך היא עובדת, זה מצויין
היא גלריה ממש לעניין

רק תתקן את הטקסטים כי זה מה שמצאתי שם:
"לא? יאזבלים! מי אתם בכלל? אה? אל תקנו, מי צריך ת'כסף שלכם, עופו לי מהאתר! מיד!."

נדלקתי על הגלריה הזו, כי היא חכמה מאוד, אם אתה לא נוגע בה, אז היא עושה תצוגה מקדימה לכל התמונות, אם אתה נוגע היא מבינה שאתה רוצה את השליטה בידיים ומפסיקה את התצוגה מקדימה, רק שעכשיו שהעלתי את זה לשרת, קצת התאכזבתי מהאיטיות של טעינת התמונות, אציין, כי התמונות לא שוקלות הרבה, ממוצע של 30 ק"ב לתמונה.

לגבי ה"צ'קבוקס", צודק, שיניתי את זה שהדיפולט יהיה "מסכים". תודה!

לגבי הנתונים שאני שומר ששאלת, האמת לא ממש שמתי את זה בגלל חוק הספאם, אלא בגלל שאני (הלקוח) לא רוצה להיות קוץ ולשלוח לכל אחד, לכן רק מי שיאשר יקבל מייל, מי שינסה לתבוע אותו(אחד למיליארד), הוא תמיד יוכל להציג את המייל שקיבל ממנו, שם רשום כי הוא מסכים לקבלת מיילים פרסומיים.

שמחתי לשמוע כי האתר עלה אצלך יחסית סביר, אני גולש במהירות טובה (8 מגה) וזה עולה קצת לאט, האמת שיש קצת בעיות גלישה בימים האחרונים, אז אולי זה בגלל זה.

מה שיותר מטריד אותי, שזה אתר קטנטן, אני בונה כעת אתר ענק (זה שדיברתי איתך עליו [מיי בייבי]), ושם יש מלא גלריות והרבה יותר תוכן, אני ממש פוחד שזה יהיה איטי להחריד, במקרה שזה אכן יקרה לי, איזה שרת אתה ממליץ לי לרכוש, כך שזה יעלה במהירות כמו במחשב שלי, או לפחות קרוב?

סליחה על החפירה :)

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני קניתי לא מזמן חבילת איחסון, גם לא בארץ
אם אתה רוצה, אני יעלה את מיי בייבי השלם אלי לאיזה מקום זמני ואני יתן לך לינק לבדוק

אם ימצא חן בעיניך תוכל לקנות שם חבילת איחסון או להשתתף איתי

רק אל תשכח לפני כל בדיקה לרוקן קאש

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה מעולה. תודה רבה על ההצעה

נכתב ע"י wmw;526648:
אני קניתי לא מזמן חבילת איחסון, גם לא בארץ
אם אתה רוצה, אני יעלה את מיי בייבי השלם אלי לאיזה מקום זמני ואני יתן לך לינק לבדוק

אם ימצא חן בעיניך תוכל לקנות שם חבילת איחסון או להשתתף איתי

רק אל תשכח לפני כל בדיקה לרוקן קאש

וזה נראה לך יותר טוב מgo daddy? כי גם זה בחו"ל. ומה זה "קאש"??

תודה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שים לב לבעיה בגלריה בכרום

קבצים מצורפים

• liat.jpg
    KB 201.1 · צפיות: 0

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן, שמתי לב, זה קורה כאשר מדפפדפים בתמונות מהר, לפני שהתמונות עולות, לדעתי, זו גם בעיה שנובעת מאיטיות, אם יש לך רעיון אחר למה זה קו<qtlend></qtlend>רה, אשמח לשמוע.

תודה רבה
<qtlbar id="qtlbar" dir="ltr" style="display: inline; text-align: left; line-height: 100%; padding: 0pt; background-color: rgb(236, 236, 236); -moz-border-radius: 3px 3px 3px 3px; cursor: move; z-index: 999; left: 243px; top: 48px; opacity: 0.9;">
copy.png
trans.png
<iframe id="qtlframe" src="" style="display: none; border: 1px solid rgb(236, 236, 236); background-color: white;"></iframe></qtlbar>

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אתר יפה.
לדעתי, אם הייתי גולשת לאתר כזה כדי לראות תכשיטים, הייתי רוצה הפרדה של סוגים. כלומר, חלוקה לקטגוריות כי זה מעצבן לחכות עד שכל התמונות תבורנה כדי לדעת אם יש שם משהו שמתאים לי או לא. כדאי שתיידע את הלקוחה.

הגלריה יפהפיה. אולי תסביר לי יום אחד איך התקנת אותה? אין לי רקע תכנותי, ובכל זאת אני מאד רוצה להשתמש בגלריות כאלה ולא בפלאש.
אם יתחשק לך יום אחד לפרט כיצד עשית זאת בשלבים, אודה לך מאד.

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יידעתי, דיברתי, התחננתי, אך זה כל התמונות שיש לה בנתיים...

נכתב ע"י גינגית;526950:
אתר יפה.
לדעתי, אם הייתי גולשת לאתר כזה כדי לראות תכשיטים, הייתי רוצה הפרדה של סוגים. כלומר, חלוקה לקטגוריות כי זה מעצבן לחכות עד שכל התמונות תבורנה כדי לדעת אם יש שם משהו שמתאים לי או לא. כדאי שתיידע את הלקוחה.

הגלריה יפהפיה. אולי תסביר לי יום אחד איך התקנת אותה? אין לי רקע תכנותי, ובכל זאת אני מאד רוצה להשתמש בגלריות כאלה ולא בפלאש.
אם יתחשק לך יום אחד לפרט כיצד עשית זאת בשלבים, אודה לך מאד.

אולי בהמשך יתווספו תמונות

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שכחתי איך אני מעלה אתר לשרת של פרוג

אפשר עזרה?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם איזה כלי את משתמשת
דפדפן או דרימוויבר או פיילזילה וכו'?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם השאלה היתה מיועדת לי

בניתי את האתר בדרימבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה