התייעצות שאלה חשובה מאד ! למשתמשים במערכות ימות המשיח

מויסי

משתמש מקצוען
מכיוון שבימות המשיח ישנם דברים מרובים ונפלאים שניתן לעשות רק דרך האתר ולא דרך הטלפון, וישנם רבים שאינם רוצים שיהיה להם בבית אינטרנט. אם ימות המשיח ימכרו טאבלט שיש בו רק את ימות המשיח ! כדוגמת המכשיר של נדרים פלוס. האם לדעתכם הציבור ירכוש דבר כזה.
תודה ענקית מראש לכל העונים.

מויסי

משתמש מקצוען
לא.
מי שלא רוצה אינטרנט, לא ירצה גם טאבלט.
תודה רבה. השאלה היא האם ההכרח לא יגונה !
מפני שכמעט ואי אפשר למסור שיעור לאורך זמן רק דרך הטלפון. שיושבים מול האתר יש את היתרונות הללו :
א ניתן לדעת בדיוק. כמה תלמידים נמצאים במהלך השידור חי ומי הם.
ב. אפשר להוריד בכל רגע נתון כל אחד מהתלמידים לדוגמא אם מ. כהן מפריע, פשוט לוחצים על ניתוקו והוא יורד מהשידור חי
ג. אפשרות הצבעה דהיינו שכל תלמיד הרוצה לשאול שאלה לוחץ על מקש בטלפון ובמסך הטאבלט רואים שתלמיד פלוני הצביע ומתי שרוצים שידבר פשוט לוחצים על המקום המיועד והוא יכול לשאול שאלה במהלך השידור.
ד. דוח מסודר בסיום השיעור של כמה תלמידים האזינו וכמה זמן.
שלא תחשבו שיש לי איזה אינטרס בימות המשיח אני רק רוצה לבקש מהם שיעשו דבר כזה ומעניין אותי האם באמת הציבור מעוניין.
תודה ענקית לכל האונים.

shalva

משתמש צעיר
יכול להיות באמת שזה יותר מוצלח ופרקטי, אבל לדעתי לא יהיה לזה ביקוש.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נראה שהמטרה היא לשכנע ולא לשאול.
כמי שמכירה את התחום, התשובה היא ברורה: לא.
עדיף פי מאה אינטרנט מסונן ברמה הכי גבוהה, ובכל סינון אפשר לפתוח אותם.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא נראה לי שיהיה לזה יותר מידי ביקוש.
הרי רק גבאים וכו' משתמשים בזה, ומתוכם, כמה אין להם אינטרנט, וירצו להחזיק טאבלט.
נראה לי מיותר.
אולי 'ימות המשיח' ירצו להקים כזה דבר, כדי 'לפנק' משתמשים כבדים...

קול הירושלמי

משתמש צעיר
D I G I T A L
מניסיון שלי מדובר במשהו מיותר לחלוטין.
במוסדות הלימוד- בד"כ יש מזכיר.ה שעובדים עם אינטרנט מסונן, כנ"ל קוי שיעורים גדולים.
כל השאר עובדים עם משווק משנה שעושה להם מה שצריך ובמידת הצורך ניתן בפיתוח מיוחד לבצע כמעט כל פקודה גם דרך הטלפון

_____

koly.co.il

1 היה אברהם

משתמש פעיל
אפשר פשוט לקנות טאבלט עם סים של נטפרי ועם וויפרי
ולחסום בהגדרות האישיות את השאר
כמובן אם האפליקציה שלהם עובדת טוב עם נטפרי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה