שאלה חשובה ודחופה

• פותח הנושא mis
  • פורסם בתאריך

mis

משתמש צעיר
אני עושה סרט תדמית לבי"ס ואני רוצה להשתמש בחומרים שהסרטתי בעבר בגן ילדים.
האם תהיה לי בעיה להשתמש בהסרטות של הילדים בגן מבחינה חוקית?
מנהלת הגן אישרה אך ציינה שיש לברר את החוק.
אשמח לקבל עיצה, זה דחוף.
שבוע טוב

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לענ"ד, להשתמש בתמונות של אחריםן - גם אם אין בעיה חוקית ומשפטית, זה עלול לפגוע לך בעבודה (אני לא מאמין שהגן ההוא או אחד מהורי הילדים שם יקחו אותך פעם לעבודה אחרת. ושלח לחמך על פני המים...)

אפשר לבקש רשות ? (לפחות מהגננת ? ) אם כן, אז ... אולי.... כי גם להורים יש דעה על תמונות ילדיהם.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לענ"ד, להשתמש בתמונות של אחריםן - גם אם אין בעיה חוקית ומשפטית, זה עלול לפגוע לך בעבודה (אני לא מאמין שהגן ההוא או אחד מהורי הילדים שם יקחו אותך פעם לעבודה אחרת. ושלח לחמך על פני המים...)

אפשר לבקש רשות ? (לפחות מהגננת ? ) אם כן, אז ... אולי.... כי גם להורים יש דעה על תמונות ילדיהם.

mis

משתמש צעיר
נכתב ע"י מיכל123;512247:

יש אישור מהגננת, לא מההורים.
ויכולה להיווצר בעיה מבחינה חוקית.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צריך אישור הורים.
נכתב על סמך הכרות מקרוב של גננת שהסתבכה עם הורים שפתחו לה תיק במשטרה על צילום קטין ללא רשות הורים. (התגובה הקיצונית בגלל שהיא צילמה אותו מתפרע להוכיח להוריו יפי הנפש, שהמלאך המושלם שלהם מתנהג באופן בלתי אפשרי)

אות ומופת

משתמש פעיל
נראה לי שעד גיל 9 - חייבים את הסכמת ההורים (ומעל גיל 9, את הסכמת המצולם).

אם ההורים ייתקלו בסרט תדמית הזה , תמצאי את עצמך במצב לא נעים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הגננת לא יכולה לאשר שימוש בתמונות של ילדים מהגן שלה, אלא אם כן היא אמא שלהם.......

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חייבים אישור מההורים ובכתב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה