שאלה ובקשה מנטפרי - עבור משתמשים הרוצים לעבור ולא יכולים

מלבב

משתמש צעיר
בס"ד.

הנה ברוך ה' כיום נטפרי היא החלוצה והמובילה בתחום הסינון החכם באינטרנט עבור ציבור המשתמש החרדי. כך שכל אתר או מצב בעייתי/מורכב, או שאינו מריח טוב – נחסם. - על אף שיש בו תכנים טובים ממש, - במידה ואין פתרון הולם, למצב ובעיה הזו. ופשוט שכוונתי כאן היא לאתרים והמצבים הרגילים שלא גרועים!

אך החסימה הזו (באותם אתרים/מצבים) היא בעייתית עבור אותם העובדים - הנזקקים לשימוש באלו האתרים/מצבים לצורך עבודתם. כך שישנם רבים הרוצים לעבור לנטפרי וזה מונע אותם מלעבור.

שאלתי ובקשתי היא איפה אם כך; האם נטפרי תוכל לאפשר* מצב בסיסי של "חשבון אישי" שבו יוכלו אותם משתמשים (הספציפיים בלבד) החייבים את אותם אתרים/מצבים - לקבל גישה לאותם אתרים/מצבים. באופן שזה יהיה ויישאר חסום לכלל שאר המשתמשים?
כמובן גם שבחלק מאותם אתרים/מצבים יהיה ניתן לחסום תמונות או טקסט גרועים. על ידי בדיקה מראש של נטפרי, או בנוסף גם לפי ערנותו של הלקוח.

כמובן שהפתיחה לחשבון האישי הפרטי תצטרך לקבל אישור מיוחד על כך. המראה שהעובד אכן משתמש באתר וזקוק לו לצורך עבודתו.

דומני שפתרון זה יעזור לרבים הרוצים, המעכב אותם לעבור בגלל חסרון זה לנטפרי.

*ממה שידוע לי, שיש אפשרות שכזו, רק שלא עושים אותה.

bmd

משתמש רשום
אני חושב שזה נוגד את העיקרון של נטפרי... אבל בוא נחכה לשמוע מה הם אומרים.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
מצטרפת--

המלצתי למקום מסוים והם מאד שמחו לעבור לנט פרי .
אחרי כמה שעות עברו לאתרוג בגלל אתר אחד בלבד שלא היה אפשרות לפתוח להם גם בהסכמה של רב המקום וכו' (שזה מה שנאמר לי בהתחלה, שאם רב מסוים ישלח לנט פרי בקשה לפתוח אתר מסוים רוב הסיכויים שהם יאשרו רק לאותו משתמש ספציפי)
אז ממש חבל , כי הסינון של נט פרי מעולה, אבל המגבלה הזאת באמת בעייתית (אפילו ישי מאר-אל לא האמין שבגלל אתר אחד ביטלו את כל הענין , אבל זה היה ממש קריטי)

מצד שני - אני מבינה לחלוטין את העיקרון לא לאפשר את זה, כי אם זה תוכן לא ראוי במאה אחוז , אז זה פשוט יעבור מאחד לשני שאצל זה וזה זה פתוח ומכאן הדרך לא ארוכה שזה יפתח לעוד משתמשים שלא חייבים ממש את האתר המסוים שביקש הראשון לפתוח.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י OR_Design;1940939:
מצד שני - אני מבינה לחלוטין את העיקרון לא לאפשר את זה, כי אם זה תוכן לא ראוי במאה אחוז , אז זה פשוט יעבור מאחד לשני שאצל זה וזה זה פתוח ומכאן הדרך לא ארוכה שזה יפתח לעוד משתמשים שלא חייבים ממש את האתר המסוים שביקש הראשון לפתוח.
לא יאשרו אלא בפרוצדורה לא רגילה (כמו אישור מרב למשל), כך זה לא יעבור אלא לנצרכים באמת.

נכתב ע"י bmd;1940933:
אני חושב שזה נוגד את העיקרון של נטפרי... אבל בוא נחכה לשמוע מה הם אומרים.
ידוע לי בוודאות שיש מצב כזה בנטפרי שפותחים אתר למשתמש ספציפי (לאחר אישור מרב). אבל זה רק לבעליו של האתר. והכרתי דבר כזה שהסכימו לאשר אתר עם תמונות נשים (צנועות) לבעליו של האתר (לאחר קבלת אישור מרב). וכאן שאלתי היא לעשות מצב שיאשרו לאותם החייבים אתרים מסוימים שעובדים איתם. אפילו לא שלהם.

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
אותו דבר

בס"ד
אני גם עברתי לאחרונה לנטפרי ב"ה
שבוע שעבר הייתי צריך פעמיים חיפוש לבירור
1) בתחום אנרגיה סלורית
2) יצור קרטון וכו'
ולא הצלחתי לפתוח כמעט שום אתר
חשבתי לעצמי מה אני יכול לעשות. אם הייתי הולך ברגל בכל המקומות גם הייתי הולך פעם ברחוב יפו או בתל אביב לחפש ולהתיעץ כמו שהולכים מדי פעם לקופת חולים או בחנות. ולא כולם הולכים שם בלבוש הכי צנועה כמובן אם השתדלות גדולה של שמירת עיינים

אולי צריכים לעשות שיהיה אפשרות לצאת מי הגדרות של נט פרי לזמן של שעה ושיהיה כמו אתרוג או נתיב אם אופציה שהמערכת יכול לבדוק איפה שאני גולש לשמירה וכו'

אני מסתפק אם לעבור שוב לאתרוג או להתחזק

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י R1252;1940992:
1) בתחום אנרגיה סלורית
2) יצור קרטון וכו'

מה בעייתי בנושאים הנ"ל, שנטפרי לא הסכימו לפתוח לך אתרים שמדברים עליהם?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י R1252;1940992:
בס"ד
אני גם עברתי לאחרונה לנטפרי ב"ה
שבוע שעבר הייתי צריך פעמיים חיפוש לבירור
1) בתחום אנרגיה סלורית
2) יצור קרטון וכו'
ולא הצלחתי לפתוח כמעט שום אתר
חשבתי לעצמי מה אני יכול לעשות. אם הייתי הולך ברגל בכל המקומות גם הייתי הולך פעם ברחוב יפו או בתל אביב לחפש ולהתיעץ כמו שהולכים מדי פעם לקופת חולים או בחנות. ולא כולם הולכים שם בלבוש הכי צנועה כמובן אם השתדלות גדולה של שמירת עיינים

אולי צריכים לעשות שיהיה אפשרות לצאת מי הגדרות של נט פרי לזמן של שעה ושיהיה כמו אתרוג או נתיב אם אופציה שהמערכת יכול לבדוק איפה שאני גולש לשמירה וכו'

אני מסתפק אם לעבור שוב לאתרוג או להתחזק

חסום או לא נבדק?

goli

משתמש פעיל
לעניות דעתי נטפרי עדיין לא בנויה לטיפול בבעיה הזו.
כלומר זה יוצר פתח מאד גדול לכל מיני בקשות ויתכן אף מאד מאד מאד מוצדקות שיכולות לגרום שנטפרי לא תהיה נטפרי אלא רימון......

תנו לנטפרי עוד תקופה עד אשר היא תיבנה לגמרי לגמרי מכל הבחינות ואז אפשר יהיה לדון על כל החריגות....

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מכירה אשה שהיתה רוצה מאד לעבור לנטפרי,
אבל מכיון שהיא עוסקת בתחום סרטן בנשים, היא לא יכולה כי הכל חסום בנושא הזה.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י חד וחלק;1941283:
אני מכירה אשה שהיתה רוצה מאד לעבור לנטפרי,
אבל מכיון שהיא עוסקת בתחום סרטן בנשים, היא לא יכולה כי הכל חסום בנושא הזה.
וגם לי ידוע על כשלושה מקרים לפחות. שלכן הצעתי לנטפרי כנ"ל. או אם יש להם פתרון חילופי אחר.
יש הרבה שרוצים להצטרף אך אין הדבר מאפשר להם. וחבל לנו היכן שהם נמצאים.

זורם

משתמש צעיר
לעורכי וידאו המעבר לנטפרי קשה מאוד, עקב סגירת כל האתרים של וידאו.

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני מכירה משהי שכבר עברה לנטפרי
ועכשיו עברה מנטפרי לאתרוג
כיון שלא פתחו לה המון דברים של מכון לוינסקי
והיא היתה צריכה מהאתר שלהם חומר בתור תלמידה..

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי אפשר לעשות מסלול מיוחד בנטפרי שכל אלו שצריכים אתרים חריגים, כמו באתרוג יש מתקדם ועסקים

mat

------- Magicode -------
קודם שהכל יעבוד פרפקט אצל הגולשים הנורמלים. אחרי זה נטפל בעז"ה בגולשים המיוחדים.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;1943805:
קודם שהכל יעבוד פרפקט אצל הגולשים הנורמלים. אחרי זה נטפל בעז"ה בגולשים המיוחדים.

בנתיים קצב בדיקת התמונת - תענוג!
אין מילים להודות על המאמץ, לפי הקצב זה נראה 4-5 עובדות בו זמנית!

עומדים כבר בקצב של 5 מליון תמונות בחודש.

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
שלום

נכתב ע"י אהרן2;1941022:
חסום או לא נבדק?
תנסה לעשות חיפוש חשמל סלורי ותבדוק לכמה אתרים אתה יכול ליכנס
אין שום דרך לחפש בתחום הזה
מצידי שימחקו כל התמונות שים שם אני צריך המידע הטכני

כמו כן תעשה חיפוש יצור קרטון

אני לא יכול לבקש על כל אתר שיפתחו לי ויוריד נקודות
אני מציעה שיהיה אפשרות לצאת של זמן של שעה ברמת סינון של אתרוג וכוד'

הרבה הצלחה

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
לא מובנת הבקשה (הכ"כ פומבית) מהמנהלים לנעול את כל האשכולות על נטפרי

נראה לי שרוב המשתמשים של נטפרי הגיעו דרך פורום פרוג - חבל לפספס אותם...

אפילו במחיר של קצת ביקורת בונה (או לא בונה).

אבל רצונו של אדם, כמובן, זהו כבודו.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פשוט, עוד קצת זמן זה יהיה פרום פרוג/נטפרי.
מספר הדיונים על נטפרי גובר מיום ליום, ואין טעם להשאיר את זה כאן, כשאפשר לקבל מענה מקצועי שם.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נטפרי פתחו פורום חדש, כך שאין סיבה שימשיכו להטריד כאן את המשתמשים.:)
אם כבר, אולי שם יהיה פרוג 2...:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה