שאלות למתחילים שאלה דחופה בעניין עדשה.

מרקר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
איזו עדשה יכולה להתאים לי לצילום וידאו במסיבה?
אם אני צריכה את הזום?
יש לי מצלמת 750 D קנון

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
18-135 NANO.

מרקר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
יש עדשה שהיא גם איכותית לצילומים וגם מתאימה ולידאו?

מרקר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
איך ה-24/105?

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המעלה של הננו. זה שילוב של מנוע מהיר וגם שקט. עם תנועות עדינות עד לקבלת פוקוס מדוייק. מה שזה מעולה לוידיאו.

ה24-105 מדובר במנוע פוקוס מהיר במיוחד אך יותר קופצני. ולא בטוח שהוא יהיה שקט לחלוטין.

כנ''ל הטווח על מצלמת קרופ יהיה שונה. ה24 יהיה לא מספיק רחב. וה105 לא בטוח מספיק צר-ארוך...

השאלה היא מה הדבר שהכי היית הולכת עליו..

אם מדובר בוידיאו אז הננו עדיף. אם לסטילס ה24-105 עדיפה. אין ספק מדובר בעדשה עם יכולות אופטיות באופן גבוה יותר.

בהצלחה!
מקווה שעזרתי.

מרקר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
המעלה של הננו. זה שילוב של מנוע מהיר וגם שקט. עם תנועות עדינות עד לקבלת פוקוס מדוייק. מה שזה מעולה לוידיאו.

ה24-105 מדובר במנוע פוקוס מהיר במיוחד אך יותר קופצני. ולא בטוח שהוא יהיה שקט לחלוטין.

כנ''ל הטווח על מצלמת קרופ יהיה שונה. ה24 יהיה לא מספיק רחב. וה105 לא בטוח מספיק צר-ארוך...

השאלה היא מה הדבר שהכי היית הולכת עליו..

אם מדובר בוידיאו אז הננו עדיף. אם לסטילס ה24-105 עדיפה. אין ספק מדובר בעדשה עם יכולות אופטיות באופן גבוה יותר.

בהצלחה!
מקווה שעזרתי.
תודה רבה
עזר מאד!

אולי מעניין אותך גם...