שאלה בRadioButton

זוקיני

משתמש רשום
אני מתכנתת משחק ובו שאלה. לשאלה יש מספר תשובות שהםRadioButton. איך מתכנתים שכאשר בוחרים בתשובה הנכונה, זאת אומרת לוחצים על הRadioButton הנכון, משהו יקרה?

avirec

משתמש רשום
תלוי

האם זה מוביקליפ שיצרת, או שלקחת מהקומפוננטות המוכנות של פלאש. אם זה מוביקליפ, סביר להניח שהוא מוגדר כ- button, ואם לא - אז מעליו אפשר לשים button, ופשוט לתת לו הוראה ב- onRelease.

מקווה שעזרתי

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרף לשאלה, אתה משתמש בכוונה בקומפוננט? למה שלא תגדיר כפתור רגיל? הרדיובטנס מיועד שהמשתמש יבחר את התשובה (בטופס לדוגמה) ורק לאחר לחיצה על "שלח" וכדומה ייאסף המידע.

בנוסף האם אתה עובד בAS2 או AS3?

זוקיני

משתמש רשום
אני בAS2. אני משתמשת בקומפוננט כי אני צריכה שלאחר שבוחרים את אחד מהרדיובטן ולוחצים שלח משהו יקרה. השאלה שלי זה איך מתכנתים את הרדיובטנס? בתוכם או בכפתור שלח ואיך כותבים לו את התכנות?

RA221

משתמש רשום
מה הבעיה להפוך את התשובה לכפתור ששולח לפריים מסויים, ושם תוכלי להגדיר שיקרה כל דבר (באקשן לפריים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה