שאלה בקיובייס

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יצא לי כמה פעמים לנסות להעתיק events מפרוייקט אחד לשני.
אני פותח את שני הפרוייקטים זה לצד זה וגורר את הevents לפרוייקט הנצרך, לפעמים זה מעתיק ולפעמים הוא לא נותן להניח אותם בפרוייקט הנמען.
מישהו יודע במה זה תלוי?

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שזה תלוי האם הקיובייס מוגדר כמנהל מערכת.
בכל אופן תוכל להעביר דרך inport tracs from project
זה משתנה בין פרוייקט לפרוייקט בלי שינוי בהגדרות.

לגבי ההצעה שלך, עד כמה שידוע לי זה מעביר רק ערוצים שלמים ולא חלקים קטנים. אני טועה?

Michal Roz

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
במידה והעתקתם events מפרויקט אחד למשנהו (ויש אפשרות אכן דרך קונטרול c), צריך להזהר מאד לא למחוק את הפרויקט המקורי שממנו הם הועתקו. ברגע שזה קורה, ה-events המועתקים ימחקו גם מהפרויקט הנמען.
למה לא עדיף להעתיק ערוצים שלמים בצורה מסודרת ולמחוק את המיותר?
זה הרבה יותר בטוח בצורה הזו.

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
קו
במידה והעתקתם events מפרויקט אחד למשנהו (ויש אפשרות אכן דרך קונטרול c), צריך להזהר מאד לא למחוק את הפרויקט המקורי שממנו הם הועתקו. ברגע שזה קורה, ה-events המועתקים ימחקו גם מהפרויקט הנמען.
למה לא עדיף להעתיק ערוצים שלמים בצורה מסודרת ולמחוק את המיותר?
זה הרבה יותר בטוח בצורה הזו.
קודם כל, אני מעתיק באמצעות לחיצה על alt וגרירה על העכבר כמו כל העתקה רגילה, רק שאני גורר את הקטעים לפרוייקט אחר.
זה נוח מאד למשל להעתיק קטע של מקהלה שמורכב מהמון ערוצים לאורך שניות בודדות.
אף פעם לא נמחקו לי מהמקור כלום אני פשוט לא מבין במה זה תלוי שלפעמים ניתן להניח את הקטעים בפרוקייט השני ולפעמים יש סימון של אין כניסה כזה ופשוט אי אפשר להניח אותם שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה