שאלה באקסל- מיון טבלאות בגליונות שונים בהתאמה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי טבלא ענקית באקסל, שמפני הסיבוך לטייל בה, חילקתי אותה לנושאים, כל גליון נושא אחר.
לצורך העניין, יש גילון אחד של שם ומשפחה, וכל שאר הגליונות, יש גם בהם שם ומשפחה אבל הם לוקחים ממנו את הנתונים. ע"י הפניה.
כאשר אני מכניסה את כל השמות לא לפי סדר הא"ב, ובמקביל אני ממלאה נתונים לכל שם בגליונות סמוכים נוצרת לי בעיה.

הבעיה: כאשר אני רוצה למיין את השמות לפי סדר הא"ב. (נאמר הוספתי שם חדש) כל שאר הגליונות נשארים כמו שהם. וזה יותר בלבול בנתונים.

לשם הדגמה: בטבלאת השמות יש לי את לוי משה ואת כהן אבי.
משום מה כהן מוצג לפני לוי וכך הכנסתי להם את הנתונים בשאר הטבלואות, לכהן- 300 ש"ח וללוי 100 ש"ח.
עכשיו אני ממיינת בטבלא של השמות לפי סדר הא"ב, נוצר לי שללוי יש 300 ולכהן 100 כי הטבלאות האחרות לא התמיינו בהתאם.
הבנתם?
מה אני עושה כדי להתגבר על זה?
אשמח לתשובה, זה קצת דחוף לי...
תודה!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ובעיה נוספת, בנושא אחר...
אודה למי שיוכל לעזור לי לפתור גם אותה.
יש לי קובץ ובו 2 גליונות.
בגיליון אחד יש טור של מספר סידורי רציף.
ובגליון השני יש טור של מספר סידורי בכלל לא רציף, חסר המון מספרים בדרך.
איך אפשר בדרך הכי פשוטה להתאים בינהם?
ז"א להכניס את הגליון השני בראשון, ולא משנה שיהיה לי שורות ריקות.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה