רשת ציבורית, מה זה אומר

משתמש1

משתמש פעיל
מה הבעיות שיש בשימוש באינטרנט של האוטובוס, האם דוקא כשיש אדם חשוד באוטובוס, האם הוא צריך לנסות להתחבר או שזה אוטומטי? לשימוש קצר זה בעיה? [לוקח זמן עד שהוא עולה עלי או שזה מיידי]

A052

משתמש סופר מקצוען
באופן תיאורטי, כל מכשיר שמחובר לרשת אפשר לפרוץ דרכו למכשירים אחרים. ולראות לאן גולשים ולגנוב סיסמאות וכדו'.

כמובן שזה לא תמיד, ואם זה שימוש קצר והמחשב מזהה את הרשת כרשת ציבורית, אז לכאורה זה לא כ"כ נורא.

נ.ב. אני לא טכנאי מחשבים/רשתות.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
רשת ציבורית זה אומר שהמחשב שלך לא מאפשר בברירת מחדל גישה לשיתופים וRDP ועוד כמה דברים פחות מעניינים
הרעיון הוא שברמת הFW יהיה הבדל בין רשת מוכרת לשאינה מוכרת כדי שיהיה נוח להתנייד בצורה בטוחה
אין בעיה להתחבר לרשת ציבורית בתנאי שאתה מודע לכך שאתר שאתה נכנס אליו יכול להיות שזה לא באמת הוא אלא אם כן הוא אתר מאובטח ולא נותן הודעה של בעיית אבטחה.
וכמובן שיש לך עדכונים על המחשב

נערך לאחרונה ב:

משתמש1

משתמש פעיל
רשת ציבורית זה אומר שהמחשב שלך לא מאפשר בברירת מחדל גישה לשיתופים וRDP ועוד כמה דברים פחות מעניינים
הרעיון הוא שברמת הFW יהיה הבדל בין רשת מוכרת לשאינה מוכרת כדי שיהיה נוח להתנייד בצורה בטוחה
אין בעיה להתחבר לרשת ציבורית בתנאי שאתה מודע לכך שאתר שאתה נכנס אליו יכול להיות שזה לא באמת הוא אלא אם כן הוא אתר מאובטח ולא נותן הודעה של בעיית אבטחה.
וכמובן שיש לך עדכונים על המחשב
איך אני יודע אם האתר מאובטח? הסימן של מנעול ליד?

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אני יודע אם האתר מאובטח? הסימן של מנעול ליד?
באתר מאובטח יופיע סימן של מנעול בצד, באתר לא מאובטח יופיע משולש אדום ואזהרה.
בדפדפנים מעודכנים הדפדפן יחסום ניסיון כניסה לאתר לא מאובטח. מצ"ב תמונה. ‏‏לכידה.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה