רשמים מהמעבר לנט פרי.

מצב
הנושא נעול.

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום.

אין צורך לנדנד הרבה. אבל מה לעשות אנחנו גם בני אדם ומבקשים את סליחת כל מי שזה מתעכב לו. אם את רואה שלא פתרו לך אז תשלחי מייל פעם בשבוע אני מאמין שיפתר יוצר מהר מלרשום פה.

כמובן שאנו עושים מאמצים גדולים לתת שירות.

בברכה.

ישי
אר אל אינטרנט
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

T

tofi

אורח
תודה למסייעים.
ישי, תודה על הודעתך באישי. שלחתי לך תגובה.
את ההודעות לעייל, כתבתי מתוך מחשבה שיש בעיה יוצאת דופן בעיכוב בחיבור.
עכשיו אני מבינה שמדובר בעומס כללי על המערכת וכתשובת המשקל, אני חייבת לציין את יחסך ההוגן והיעיל ואת הסיוע הצמוד שנתת לי בהתקנת חיבור vpn.
יישר כח ושבת שלום!

מוטי קליינר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
אולי אתם יודעים, האם יש כבר לנטפרי תוכנה לניידים שלא מאפשרת לגלוש מהשכנים?

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י מוטי קליינר;1664611:
אולי אתם יודעים, האם יש כבר לנטפרי תוכנה לניידים שלא מאפשרת לגלוש מהשכנים?
עדיין אין, בימים הקרובים.

מיס

משתמש צעיר
ציטוט מדברי MAT:
נכתב ע"י mat;1643653:
אני רק יסביר. שתבינו למה זה תהליך.

התוכנה מוכנה כבר.

בשביל שיהיה אפשר להתקין את זה על כל מחשב בצורה נורמלית צריך לחתום את זה דיגיטלית אצל חברת אימות עולמית. וזה פרוצדורה שלוקחת זמן.

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מבחינת שירות - בכל פעם שהיתה לי בעיה, הרגשתי כאילו אני מנויה יחידה ממש.

rachel1

משתמש רשום
יש לכם מושג האם התוכנה טובה גם לבוני אתרים? האם בקלות ניתן לבנות אתרים בוורדפרס ולחפש תבניות?

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש כאן עורכות וידיאו שעברו לנט פרי? מה אתן עשות עם אתרים כמו וידיאו הייב, שחבל מאד, אבל כמעט א"א להסתדר בלעדיו?

אני מאד מעריך את המאמץ לסינון מושלם - ועל כך יבורכו מן השמים MAT וחבריו הנפלאים!

יש לי שאלה בנוסח אחר,
אמנם האתרים יהיו מסוננים להפליא, אך תפקיד הסינון - בין היתר, הוא למנוע כניסות לאן שלא צריכים.
וכמו שנאמר 'אינטרנט לצורכי עבודה'...
וכפי שאני מבין, עם 'נטפרי' פתוח לי כל העולם - רק בסינון.
אני טועה?

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י אורי ש;1664903:
אני מאד מעריך את המאמץ לסינון מושלם - ועל כך יבורכו מן השמים MAT וחבריו הנפלאים!

יש לי שאלה בנוסח אחר,
אמנם האתרים יהיו מסוננים להפליא, אך תפקיד הסינון - בין היתר, הוא למנוע כניסות לאן שלא צריכים.
וכמו שנאמר 'אינטרנט לצורכי עבודה'...
וכפי שאני מבין, עם 'נטפרי' פתוח לי כל העולם - רק בסינון.
אני טועה?

ניתן לחסום קטגוריות שאינם לצרכי עבודה מתוך רשימה של קטגוריות
בעתיד מעוניינים לעשות פרופילים לפי קהילות

תודה.
נזכרתי בעוד משהו, ואשמח לשמוע מהמשתמשים ונסיונם.

אני 'מנותב' ואם יש תקלה בנתיב, אז אין לי אינטרנט וזהו. נקי נקי.
מה קורה כאשר יש תקלה ב'נטפרי'? יש לי אינטרנט פ ת ו ח ???

מיס

משתמש צעיר
ממש לא... אין אינטרנט, לעולם לא יהיה אינטרנט פתוח חופשי

מלבב

משתמש צעיר
כשמקבלים דרך נט פרי - לא יתכנו כלל דברים מסוג שכזה.

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י צירי;1664855:
יש כאן עורכות וידיאו שעברו לנט פרי? מה אתן עשות עם אתרים כמו וידיאו הייב, שחבל מאד, אבל כמעט א"א להסתדר בלעדיו?

אני בדרך לעבור,
ליתר דיוק, לא לעבור אלא להוסיף נוסף על החסימה שכבר יש לי.
אני באמת מתעניינת לשאול גם על השאלה הזו.
האם יש לנציגי נטפרי תשובה עבורנו?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י צירי;1664855:

נכתב ע"י בלון;1664925:
אני בדרך לעבור,
ליתר דיוק, לא לעבור אלא להוסיף נוסף על החסימה שכבר יש לי.
אני באמת מתעניינת לשאול גם על השאלה הזו.
האם יש לנציגי נטפרי תשובה עבורנו?
כדאי מאוד שתשלחו את השאלה היפה הזו ישירות לצוות הסינון היקרים בכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏ ותפרטו להם את הצורך החשוב הזה, כי מה שיעזור לכם יעזור לעוד עשרות אם לא מאות אחרים, ואם תוכלו לאחר מכן כיתבו פה מה אמרו לכם - האם ישנו פיתרון או שיהיה בקרוב.

אומנם ככל הידוע, נט פרי - עוד לא יעברו ימים רבים וכל השאלות המעלים פה כבר לא יהיו רלוונטיים, כי בתכניות שלהם זה לפתור את כל סוגי הבעיות הללו עד כמה שרק ניתן - על מנת שיהיה אינטרנט פתוח רחב גדול ונקי. לכל מי שרק יצטרך.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י אורי ש;1664931:
מה זה 'דרך' נטפרי?
VPN אינו 'דרך' נטפי?
החיסרון בזה שניתן לקפוץ מרשת אחת לשנייה, - מחיבור אחד לשני. אבל כשמחוברים - לא אמורה להיות כל בעיה. היינו לפני שהסינון מגיע מהספק - ללקוח, הוא עובר דרך תוכנת נט פרי, זו תוכנה עם הגדרות חדות וברורות מראש כך שלא יתכן שתהיה איתה איזו שהיא בעיה. וכמשל, זה כמו להגיד, מה יקרה אם יום אחד אכתוב בוורד והוא יפסיק לכתוב - ברור שלא יכולה להיות כזה דבר, כי או שזה משרת אותך ועובד או שלא. לנט פרי אין להם כל בעיה לעצור אם ירצו לכל המשתמשים את הגישה באופן מיידי לאינטרנט, אם תיווצר בעיה המצדיקה את זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה