דרוש מידע רשיון תורכי לאדובי - מישהו הצליח?

קיץ

משתמש פעיל
לאחרונה הועלתה אפשרות להוזיל עלויות ע"י רכישת מנוי רשמי דרך אתר אדובי התורכי במחיר של תורכיה
זה יוצא בערך לחבילה הגדולה משהו כמו 22 ש"ח לחודש במקום מנוי ב כ 185 ש"ח לחודש
מישהו ניסה והצליח בזה?
אשמח לקבל פרטים
תודה

פיקסל פלוס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מצאתי
אם זה המחיר אז:
ראיתי פעם אשכול על זה (לא מוצא כרגע) שניתן לקנות רישיון לתוכנה דרך אדובי טורקיה ואז המחיר מעודכן ללירה טורקי שיוצא כחצי מחיר.
אפשר להשתמש בתרגום אתרים של גוגל להבין מה קורה שם
רק שהמחיר הטורקי נשאר רק אם לא משנים לאזור ישראל עד אחרי הקניה כלומר שיש לשלם בכרטיס אשראי במטבע טורקי (עובד בכל כרטיס אשראי בינלאומי).
למה שלא יעבוד?

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התשלום לא עובר

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לאחרונה הועלתה אפשרות להוזיל עלויות ע"י רכישת מנוי רשמי דרך אתר אדובי התורכי במחיר של תורכיה
זה יוצא בערך לחבילה הגדולה משהו כמו 22 ש"ח לחודש במקום מנוי ב כ 185 ש"ח לחודש
מישהו ניסה והצליח בזה?
אשמח לקבל פרטים
תודה
אפשר להתכתב איתם והם מורידים את המחיר . אני משלמת 105 כבר הרבה זמן.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
אדובי עלו על העניין שהרבה קונים דרך טורקיה אז הם חסמו את זה
במהלך הרכישה הם עושים כמה בדיקות לחשב מאיזו מדינה הקונה
אני עשיתי את זה דרך טכנאי מחשבים כלשהו שמצא בכל אופן את הפירצה (לקח על זה עוד כמה שקלים...)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אדובי עלו על העניין שהרבה קונים דרך טורקיה אז הם חסמו את זה
במהלך הרכישה הם עושים כמה בדיקות לחשב מאיזו מדינה הקונה
אני עשיתי את זה דרך טכנאי מחשבים כלשהו שמצא בכל אופן את הפירצה (לקח על זה עוד כמה שקלים...)
אפשר רק עם כרטיס אשראי שיכול לשלם במטבע טורקי

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אפשר רק עם כרטיס אשראי שיכול לשלם במטבע טורקי
כל כרטיס בינלאומי רגיל (שם בעל הכרטיס כתוב באנגלית) יכול לשלם גם במטבע טורקי
אני הצלחתי (בסוף..) לשלם באתר הטורקי

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כל מיני נסיונות בכל מיני דרכים עד שאחת מהן הצליחה. בסוף עשיתי שני דברים
אחד חסוי...
והשני הוא: לפתוח מייל חדש שדרכו לא ניסיתם עדיין לשלם ושמעולם לא היה רשום על שמו חשבון אדובי ולהירשם דרכו - אולי התשלום יעבור
אני פשוט עשיתי את זה ביחד עם החסוי אז אני לא יודע אם זה עובד לבד.

אם לא הצלחתם ניתן ליצור קשר דרך האתר שלי בחתימה למטה
בהצלחה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
בגדול צריך לשנות את ה-VPN של המחשב לטורקיה
הבעיה היא שגם את זה יש להם אפשרות לגלות לפעמים

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לאחר הקניה אין להם מה לעשות, זה חוקי לגמרי.

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא, אבל זה די ברור שאין שום דבר לא חוקי לקנות באתר שכל אחד מכל העולם יכול להגיע אליו
אם יש להם בעיה שיחסמו ואם חסמו והחסימה שלהם לא הרמטית, אני לא חושב שניתן 'להאשים' את הלקוח על כך שהוא יודע לגלוש באינטרנט...
בכ"א אם הם יחליטו שזה לא בסדר אז הם גם יצטרכו להחזיר את הכסף

נערך לאחרונה ב:

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
ואז מה קורה אם הם מגלים?
אם הם מגלים את זה עוד במהלך הקניה (כי כאמור, במהלך הקניה הם בודקים את זה בכמה בדיקות, ואם עברתם אחת בשלום - מי אמר שגם את הבאה תעברו בשלום) אז לא תוכלו להשלים את הרכישה.
ואם הם גילו אח"כ, אז בסוף השנה/החודש כשתרצו לחדש את הרישיון לא תוכלו לחדש דרך טורקיה

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם הם מגלים את זה עוד במהלך הקניה (כי כאמור, במהלך הקניה הם בודקים את זה בכמה בדיקות, ואם עברתם אחת בשלום - מי אמר שגם את הבאה תעברו בשלום) אז לא תוכלו להשלים את הרכישה.
ואם הם גילו אח"כ, אז בסוף השנה/החודש כשתרצו לחדש את הרישיון לא תוכלו לחדש דרך טורקיה
כאמור לעיל אני הצלחתי ויש לי רשיון תורכי בכ 23 ש"ח לחודש
אם שנה הבאה יעשו בעיות - פותחים מייל חדש נרשמים דרכו ואז גם מקבלים את ההנחה של שנה ראשונה..

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אני קיבלתי מהם עכשיו כזה מייל

We hope you are enjoying Creative Cloud All Apps (100Gb). We want to share an important update about your subscription price. You purchased your subscription using Turkey as your purchase country. However, your subscription has been used predominantly in Israel. In order for you to continue to use your subscription, you will have to subscribe at the current price for Israel.

To avoid disruption to your work, we will migrate you to a new subscription within the next 30 days reflecting Israel as your country of usage, and the applicable subscription price of your plan. The new subscription terms will be the same as the terms under which you signed up, other than price. The price of Creative Cloud All Apps (100Gb) will change from TRY 1908 plus 18.0% tax /annually to ILS 2100 /annually. For your annual, prepaid plan, as your plan is migrated to Israel, you will receive a pro rata refund for the original annual, prepaid plan in Turkey.

You can cancel your current subscription by going to Adobe Account or contacting Customer Support. If you have questions about these changes, or would like to discuss additional plan/pricing options, please contact Customer Support directly. If you take no action, your new subscription term will start within the next 30 days, after which you will have 14 days to cancel and receive a full refund.
Your new subscription will automatically renew annually at the standard subscription rate until you cancel (price subject to change). You will also receive a confirmation email containing the subscription detail terms.

If you feel Adobe’s understanding of your country of usage is in error, please contact Customer Support and we will be more than happy to assist you.

Thank you for being a valued customer!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה