רשום פטנטים - המלצות בבקשה.

מצב
הנושא נעול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי כמה פטנטים שהייתי רוצה לרשום. מי מכם
התנסה בנושא הזה, ויכול לכוון אותי לאדם אמין
שיוכל לעזור לי בנושא?

תודה מראש.

קו נבון

משתמש רשום
יש עורך דין ברחובות- סנדי קולב, לפי מה שהבנתי הוא מספר 1 בפטנטים, אוכל לשלוח לך באישי מספר שלו ליצירת קשר.
אני עשיתי עבורו עבודת שרטוט לפטנט ללקוח, והוא אלוף

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה.
אשמח לקבל פרטים. מה עם האמינות שלו?

יהושע כרמל

משתמש רשום
יש עו"ד בתל אביב מומחה לפטנטים בשם אייל פלום

ניתן לפנות אלי באישי בשביל לקבל עליו פרטים נוספים

efratrutti

משתמש פעיל
לפני שרושמים פטנטים צריך לבדוק אם זה שווה את כל המאמץ והכסף הדרוש לכך משום שכדי לרשום פטנט צריך לייצר אב טיפוס ובזה צריך ללכת למישהו אמין שלא יגנוב לך את הפטנט וגם שבאים לרשום צריך ללכת לחברה מאוד אמינה ומתוחכמת שתדע איך לרשום בדיוק את הפטנט כדי שלא יצליחו לעשות חיקוי עיין ערך קרוקס שהיה להם בעיה בניסוח הפטנט ואחרי שמצאת חברה אמניה ומשופשפת ושילמת להם סכום נכבד צריך לשלם להם עוד כסף כדי לרשום את הפטנט בכל מדינות העולם אם אתה לא רוצה שבסין ייצרו אותו דבר ואם נשאר לך עדיין כסף אל תשכח שצריך לשלם גם על בדיקת הפטנט אם אין כזה כבר וגם לרשם הפטנטים כסף וגם אחרי שעברת את השנתיים של כתיבת הפטנט מיאמר שהפטנט שלך שווה כזה הרבה שיהיה שווה לייצרו ולשווקו בקיצור צריך הרבה כסף והרבה מאמץ מנסיוןאישי

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י efratrutti;1284877:
לפני שרושמים פטנטים צריך לבדוק אם זה שווה את כל המאמץ והכסף הדרוש לכך משום שכדי לרשום פטנט צריך לייצר אב טיפוס ובזה צריך ללכת למישהו אמין שלא יגנוב לך את הפטנט וגם שבאים לרשום צריך ללכת לחברה מאוד אמינה ומתוחכמת שתדע איך לרשום בדיוק את הפטנט כדי שלא יצליחו לעשות חיקוי עיין ערך קרוקס שהיה להם בעיה בניסוח הפטנט ואחרי שמצאת חברה אמניה ומשופשפת ושילמת להם סכום נכבד צריך לשלם להם עוד כסף כדי לרשום את הפטנט בכל מדינות העולם אם אתה לא רוצה שבסין ייצרו אותו דבר ואם נשאר לך עדיין כסף אל תשכח שצריך לשלם גם על בדיקת הפטנט אם אין כזה כבר וגם לרשם הפטנטים כסף וגם אחרי שעברת את השנתיים של כתיבת הפטנט מיאמר שהפטנט שלך שווה כזה הרבה שיהיה שווה לייצרו ולשווקו בקיצור צריך הרבה כסף והרבה מאמץ מנסיוןאישי

כן. אני מודע לכל זה. אבל מתחיל להימאס עליי המציאות הזו, שכל כמה זמן, אני
רואה פטנט חדש, שישב לי בראש כבר כמה שנים... ובאמת דברים נכונים, זה עסק
לא פשוט בכלל, לכן אני מחפש מישהו אמין וישר.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם אתה רוצה, יש הרבה שמתעסקים בפטנטים.

הם שומעים מה יש לך להציע, (כמובן אחרי חתימה על הסכם סודיות), ואם זה נראה להם רווחי, הם משקיעים ברישום ובייצור, בשיווק ובהפצה.

הממציא מקבל בין 25 ל-40 אחוז.

פרטים נוספים, באישי.

froind.3D

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה
שמי הוא שימי פרוינד
בעל עסק של מדפסות תלת מימד
אשמח לעזור לך ביצירת אב טיפוס
0548498144

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה