חרם צרכני רק תנובה?! לא בטוח!!!

לרגל התייקרות מוצרי תנובה בכמעט 5%!! הגיע הזמן להתאגד ולהחרים את כל אותן חברות שמעלות מחירים בצורה כזו, ולא שתנובה היא הראשונה שעושה זו, פשוט זה נהיה מוגזם!!
אני רוצה לנצל במה זו על מנת לקרוא לכל הציבור שכאן ולהחיל שינוי על כל מה שקורה כאן, כי תכלס כמה שהממשלה תטפל אנחנו נוכל להביא תוצאות הרבה יותר טובות ומהירות!! אם וכאשר יחולו ירידות מאסיביות במכירות כל אותן חברות יאלצו להוריד את המחירים כפי שהיו ואולי אף יותר בזול, ובסוף תהיה הבנה אחת: לציבור יש כח!
בתקווה לבשורות טובות, ואל תשכחו מהיום יותר טרה ויטבתה וזה לא פרסום פשוט זו הדרך להגיע לשינוי!

D

Deleted member 107321

אורח

נושעת

תהיו הסיבה להאמין בטוב האדם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אם נעשה רשימה מה עלה
נתחיל בחשמל ממשיך בטרה תנובה אוסם סנו פשוט לא הכל מפרסמים בהמודיע...... כמעט ואין מוצרים שלא עלו בתקופה האחרונה אני גרה בבני ברק וביש חסד ברחוב שלמה המלך לא ניתן למצוא טיטולים של אגיס או מוצרי עוסם כי הם העלו מחרים כדאי להכנס לשם ולראות כמה מוצרים חסרים..... והלבין כמה חברות העלו מחירים אני אישית קונה ממותג יש זו בלפחות 30 אחוז

לידיעתך טרה העלת מחירים לפני כחודשיים....
אז נשאר לך לקנות רק יטבתה... בהנאה!!
דבר ראשון אני לא חושבת שיקרה לך משהו אם תשתה חלה יטבתה במשך חודשיים, ואם כולם יעשו את זה והחברות יבינו שכללי המשחק ישתנו גם המחירים ירדו בהתאם.
אם נעשה רשימה מה עלה
נתחיל בחשמל ממשיך בטרה תנובה אוסם סנו פשוט לא הכל מפרסמים בהמודיע...... כמעט ואין מוצרים שלא עלו בתקופה האחרונה אני גרה בבני ברק וביש חסד ברחוב שלמה המלך לא ניתן למצוא טיטולים של אגיס או מוצרי עוסם כי הם העלו מחרים כדאי להכנס לשם ולראות כמה מוצרים חסרים..... והלבין כמה חברות העלו מחירים אני אישית קונה ממותג יש זו בלפחות 30 אחוז
מסכימה בכל מילה, אבל אנחנו בתור צרכנים צריכים להיות חכמים, אומנים עם החשמל אין מה לעשות אבל עם מה שאפשר זה חובותינו, וגם נגד אוסם אפשר לעשות ולמצוא תחליפים.
אומנם נכון שבתקופה האחרונה הכל עלה אבל פה זה מוגזם לכל הדעות זה מוצרי יסוד!!

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כל הדיברוים על חרם על מליון מוצרים כמובן לא ריאלי, ובודאי לא חרם שיתחיל מכאן...
רק לא הבנתי היכן יש חלב יטבתה א. בהכשר המקובל על כולם? ב. במחיר שפוי? ג. בכמות המספיקה לכולנו...?

נושעת

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
דבר ראשון אני לא חושבת שיקרה לך משהו אם תשתה חלה יטבתה במשך חודשיים, ואם כולם יעשו את זה והחברות יבינו שכללי המשחק ישתנו גם המחירים ירדו בהתאם.

מסכימה בכל מילה, אבל אנחנו בתור צרכנים צריכים להיות חכמים, אומנים עם החשמל אין מה לעשות אבל עם מה שאפשר זה חובותינו, וגם נגד אוסם אפשר לעשות ולמצוא תחליפים.
אומנם נכון שבתקופה האחרונה הכל עלה אבל פה זה מוגזם לכל הדעות זה מוצרי יסוד!!
בואי לכולם מפריע אבל לא ראיתי הפגנה אחת של הציבור החרדי נגד יוקר המחי'ה!
למה זה לא חשוב כמו דברים אחרים אני לא משווה לגיוס אבל זה גם שחוב אני חיים כאן נחנקים מהעול הכלכלי גם חברות התקשרות מעלות מחירים כולם מעלין מעילן מעלים השכר נשאר אותו דבר לכן כ"כ התלבטתי אם להצביע ג' כי מה עשה חבר כנסת אחד, חד מג' כדי שלי יהיה קל להכנס למדינה למה התנאים לכניסה לקואלציה זה רק דברים רוחניים למה רק החלק הזה בפורנט????????????????????? כואב לי רק רבים שם בין בעלז גור וויזניץ חלאס שבענו

נושעת

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
רק לא הבנתי היכן יש חלב יטבתה א. בהכשר המקובל על כולם? ב. במחיר שפוי? ג. בכמות המספיקה לכולנו...?
תחשבו אם כל הציבור החרדי שבוע לא קונה תנובה שבוע אחד!
זה ציבור של 2 מליון איש איזה הפסד יהיה להם?
הפסד ענקקקק רק שמיהו יורה על זה שיוציא את זה בפועל
אם נרצה אנחנו יכולים לעשות שנוי אנחנו חלק מהחברה הישראלית אם נרצה ואם לא אני חושבת שהגע הזמןןןן

למה לא ריאלי, עדיף להיות אופטימי ותמיד צריך שזה יתחיל מאיפה שהוא.
חוץ מזה מספיק ש20,000 משפחות יפסיקו לקנות בשביל שהחברות ירגישו שהם במגמת ירידה.
וסתם שיהיה לך לידע כללי בארה״ב מעלים להם מוצר בחצי דולר והם עושים חרם צרכנים עד שהמחיר יורד.
בואי לכולם מפריע אבל לא ראיתי הפגנה אחת של הציבור החרדי נגד יוקר המחי'ה!
למה זה לא חשוב כמו דברים אחרים אני לא משווה לגיוס אבל זה גם שחוב אני חיים כאן נחנקים מהעול הכלכלי גם חברות התקשרות מעלות מחירים כולם מעלין מעילן מעלים השכר נשאר אותו דבר לכן כ"כ התלבטתי אם להצביע ג' כי מה עשה חבר כנסת אחד, חד מג' כדי שלי יהיה קל להכנס למדינה למה התנאים לכניסה לקואלציה זה רק דברים רוחניים למה רק החלק הזה בפורנט????????????????????? כואב לי רק רבים שם בין בעלז גור וויזניץ חלאס שבענו
יש המון דברים חשובים ותכלס אפשר לטפל בהם כך, אם כל אחד ישתתף בחרם זה יועיל בעז״ה!

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הפגנה אחת של הציבור החרדי נגד יוקר המחי'ה!

למה זה לא חשוב כמו דברים אחרים

למה התנאים לכניסה לקואלציה זה רק דברים רוחניים

מה רק החלק הזה בפורנט?????????????????????

אנחנו חלק מהחברה הישראלית אם נרצה ואם לא
הייתם חרדים במקור? או שנולדתם ככה?

נושעת

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
למה לא ריאלי, עדיף להיות אופטימי ותמיד צריך שזה יתחיל מאיפה שהוא.
חוץ מזה מספיק ש20,000 משפחות יפסיקו לקנות בשביל שהחברות ירגישו שהם במגמת ירידה.
וסתם שיהיה לך לידע כללי בארה״ב מעלים להם מוצר בחצי דולר והם עושים חרם צרכנים עד שהמחיר יורד.

יש המון דברים חשובים ותכלס אפשר לטפל בהם כך, אם כל אחד ישתתף בחרם זה יועיל בעז״ה!
בואו נראה את "המודיע" "המבשר" "יתד" וכו מפרסמים מודעה שבתאריך כזה וכזה למשך שבוע לא קונים תנובה.....

א. לא חשבתי על זה, האמת מעולם לא קניתי מוצרים שלהם אבל אני לא חושבת שיש הבדל.
ב. למה מה המחיר שלהם?? חוץ מזה שזה לא משנה אם תהיה ירידה משמעונתית בקניות מוצרי תנובה הם יורידו ואז נעבור כולנו לקנות תנובה וטרה יורידו….
ג. לזה כבר הם צריכים לדאוג…..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה