התייעצות רק אני מפחדת לשלוח את הילדים ביום א?

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי המורים נכון מאוד!- חופש של חצי שנה במשכורת מלאה מה רע????

לגבי שאר המשק- לא מאה אחוז נכון אני מכירה מלא מלא נשים שיצאו לחלת ולא מאוד אכפת להן כרגע המצב הנוכחי נכון שבחלת לא מקבלים מאה אחוז אבל גם אם היו יוצאות לעבוד עם ילדים בבית קרוב לוודאי שהרבה לא היו עובדים מאה אחוז...
וגם בל נשכח שיש פחות הוצאות בתקופה הזו (בגדול נניח מעונות וצהרונים לא משלמים) אז לפעמים ההפרש מתקזז וזה יחסית "שווה" להשאר בבית בתקופה הזו ובכלל למה לא....הרבה מקבלות חלתים אומרות לא נשלח את הילדים וזה מובן גם למה....
חל"ת בענין הזה זה בדיוק כמו מורות.
כלומר: יש משכורת בלי עבודה.

אמנם החל"ת היא קצת מקוצצת
אבל בהתחשב בזה שקבלו כסף מהממשלה לילדים
וההוצאות ירדו
הם לא מרגישים את החסך הזה.

A052

משתמש סופר מקצוען
ממש לא. רק כתבתי שאין הבדל בין מי שהולך לגן בבוקר לבין מי שלא.

זה לא בחורי ישיבה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם לא ראיתי
אבל זה די הגיוני
דומה למתווה הקפסולות
לא יתכן שתיהיה קבוצה של ילדים ששבועיים ילמדו יחד ויהיו בריאים בעז"ה ופתאום יצוץ לו ילד מהבית שבמקרה "נדבק" וידביק את הקבוצה שכבר סטרילית
זה שונה לחלוטין מהקפסולות.
גם אם יש ילד שבא בריא שבועיים הוא עדיין חוזר כל יום הביתה, יכול להדבק כל יוםמאחד מבני המשפחה, או בדרך, או בסופר. אין הבדל אם זה ילד ששהה כבר שבועיים או בא היום פעם ראשונה כל אחד מהם בא במגע עם אנשים מחוץ שבאותו יום היו בעבודה/בכולל/ בסופר וכו'..
לעומת המתוה של הישיבות שאין יוצא ואין בא ולכן אחרי שבועיים חברה הקפסולה נקיים ולא כדאי לצרף מישהו מבחוץ.

לווים

משתמש מקצוען
גם אם יש ילד שבא בריא שבועיים הוא עדיין חוזר כל יום הביתה, יכול להדבק כל יוםמאחד מבני המשפחה, או בדרך, או בסופר. אין הבדל אם זה ילד ששהה כבר שבועיים או בא היום פעם ראשונה כל אחד מהם בא במגע עם אנשים מחוץ שבאותו יום היו בעבודה/בכולל/ בסופר וכו'..
לעומת המתוה של הישיבות שאין יוצא ואין בא ולכן אחרי שבועיים חברה הקפסולה נקיים ולא כדאי לצרף מישהו מבחוץ.

נכון
לא כתבתי ברור
שמעתי שאמרו את זה...
וגם לא הבנתי את הרעיון

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למעשה, למה לשתי הקבוצות בגנים יש את אותן גננות? ומשלימות? לא היה עדיף לפצל, שלכל קבוצה יהיה את אותן גננות קבועות וכך למנוע היחשפות מיותרת?

מחשבת מילים

משתמש פעיל
לא אכפת לי לא לקבל מהמוסד אלא רק מביטוח לאומי דמי אבטלה
לא רוצה שיחזירו את העבודה ואני יצטרך להחליט בין חיים לחולי וח''ו..

יוזמתית

משתמש פעיל
גם אם יש ילד שבא בריא שבועיים הוא עדיין חוזר כל יום הביתה, יכול להדבק כל יום מאחד מבני המשפחה, או בדרך, או בסופר. אין הבדל אם זה ילד ששהה כבר שבועיים או בא היום פעם ראשונה כל אחד מהם בא במגע עם אנשים מחוץ שבאותו יום היו בעבודה/בכולל/ בסופר וכו'..

חזרה לשגרת קורונה במערכת החינוך, הוראות המשרד: * מידי יום כל תלמיד ועובד נדרשים למלא לפני הכניסה למוסד טופס עם שלל פרמטרים שיבטיחו את בריאותם. (מעלות חום, תסמינים, תחושה כללית, חשיפה לחולים ועוד)
* המורים והתלמידים חייבים להיות עם מסיכה בכל זמן השהות בבית הספר.

תנסו לדמיין איך זה נראה שהמורה מלמדת עם מסיכה...

msl

משתמש מקצוען
לא אכפת לי לא לקבל מהמוסד אלא רק מביטוח לאומי דמי אבטלה
לא רוצה שיחזירו את העבודה ואני יצטרך להחליט בין חיים לחולי וח''ו..
כשהמוסד לא מוציא לחלת אלא רוצה שהעובדים יחזרו לעבוד
אז את לא יכולה לקבל כלום, לא מהמוסד ולא אבטלה(אלא אם כן את מודיעה על פיטורין) ככה אמרו לנו...
אולי אפשר מחלה ..

מיקי זאק

משתמש מקצוען
חזרה לשגרת קורונה במערכת החינוך, הוראות המשרד: * מידי יום כל תלמיד ועובד נדרשים למלא לפני הכניסה למוסד טופס עם שלל פרמטרים שיבטיחו את בריאותם. (מעלות חום, תסמינים, תחושה כללית, חשיפה לחולים ועוד)
* המורים והתלמידים חייבים להיות עם מסיכה בכל זמן השהות בבית הספר.

תנסו לדמיין איך זה נראה שהמורה מלמדת עם מסיכה...
ע''ז נאמר שגרת הקורונה

מעניינת

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
חברה תתאזנו אתן לא באמת חושבות שהסגר ימשך לתמיד כן?
אז עד מתי נראה לכם?
אתן לא יודעות נכון????
אז גם מקבלי ההחלטות לא יודעים הכול
רק לפי הערכות המצב יחסית בטוח בשביל לחזור ובהדרגה....ויצכן שזהו חלק מהחיסון העדר...
וכן צריך לחזור כנראה, כי אי אפשר להמשיך לשתק כלכלה לתמיד ולימודים לתמיד.
נכון מאד!!
הרי זה בדרך הטבע ממשיך עוד שנה לפחות, כי אנחנו בקיץ ועדיין נדבקים! ובחורף הבא אין מה לדבר!
יש מושג שיגרה בצל הקורונה!
לומדים איך לחיות עם זה.
זה לא חכמה לסגור את המדינה לכמה שנים?

לכל דבר יש סטטיסטיקה, מתים מול מחלימים, ולומדים להזהר כמה שאפשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה